Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek, ha minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha minden lány elutasít a rossz külsőm miatt?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, Komárom-Esztergom megyében élek egy kisvárosban. Nem sok embert ismerek, de barátaim sincsenek jó formán... Már évek óta próbálkozók különféle társkereső oldalakon, de egyszerűen senkinek sem vagyok az esete, illetve több lány mondta/írta már, hogy ronda vagyok... A legjobb esetben is csak barátként könyvelnek el, ezért nem volt még soha barátnőm, pedig már szeretnék.... A külsőmön változtattam már amennyire csak lehetett, de mind hiába, mert sehogyan sem tetszek senkinek..... A külsőmmel az a probléma, hogy a füleim eléggé elállnak, a koromhoz képest kisfiús az arcom (Mindenki 15 évesnek néz...), valamint vékony testalkatú vagyok. Az utóbbin még tudok talán változtatni, a többin viszont csak műtéttel tudnék.... Már többféle frizurát kipróbáltam, de volt egy időszak mikor hónaponta csináltattam meg a frizurám, még divatos ruhákat is vettem, de ennek ellenére sem akart tőlem semmit. Ez csak annyira volt elegendő, hogy a "legjobb barátjuk" legyek..... Azt gondoltam, hogy majd baráti kapcsolat után egyszer esélyt ad az adott lány, de nem így volt.... Én csak a lelkiszemetese voltam az összes ilyen lánynak, pedig többen mondták már, hogy egy barátságból egy idő után lehet kapcsolat is...... A társkereső oldalakon pedig nem írnak már vissza, már egy "Szia..." után letiltanak, vagy ha mégis, akkor kitalálják, hogy van barátjuk.... Általában csak azok a lányok írnak rám, akiknek van barátjuk és csak szimpla barátokat keresnek... Próbálkoztam már párszor élőben is, de nem lett jó vége..... Én úgy tapasztalom, hogy aki nem néz ki jól, az bármikor, bárhogyan próbálkozhat.... Nem 3 lány utasított el, hogy így gondoljam, hanem több száz. Már rengeteg kérdést tettem fel annak idején ezen az oldalon, ugyanezzel a problémával, annak reményében, hogy talán akad majd olyan lány itt, aki megismerne.. Volt pár lány, akik rám írtak, de képküldés után már nem reagáltak az üzeneteimre. Szerintetek mit tehetnék annak érdekében, hogy végre barátnőm legyen? Több Facebook-on Társkereső csoportban is fent vagyok. Társkeresés célzattal több posztom is volt, de egy lány sem reagált rá.... Ha meg valaki kiír valami butaságot egy ilyen csoportban, helyesírási hibákkal, akkor már egyből írnak lányok is, persze csak azért, hogy kigúnyólják az adott illetőt..... Több 10 ezren vannak egy ilyen csoportban, ezért azt nehezen tudom elhinni, hogy egyetlen egy normális lány sincs egy ilyen csoportban..... De azt is észrevettem már, hogy jól néz ki (Tipikus Páva srác, akiért minden lány oda van.) Ha egy ilyen srác posztol, akkor egyből írja neki több lány is, hogy ő milyen helyes, aranyos... Tökre irigylem az ilyen srácokat, szinte semmit sem kell csinálniuk, hogy barátnőjük legyen, én meg ha vért izzadok, sem jön össze semmi, de még csak egy éjszakás kapcsolat sem, pedig már annak is örülnék.. Egyszer az egyik társkereső oldalra még elő is fizettem, de ott sem volt sikerem. Egy lány sem írt vissza, de aki mégis válaszolt, csak unalomból tette, ráadásul úgy volt fent az oldalon, hogy volt párja... Én nem értem az ilyen lányokat.... Ha van párjuk, akkor miért vannak fent ilyen oldalon?..... Tudtok olyan társkereső oldalt, ahol normális lányok vannak, akiknek kevésbé számít a külső és még válaszra is méltatna?..... Rajtam kívül még vannak olyan fiúk, akik ugyanebben a helyzetben vannak?... Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lett.... Már kissé depressziós vagyok ez miatt, tökre magam alatt vagyok.... 23/F

#fiú #csúnya #depresszió #Lány, fiú, Oroszlány, Tatabánya, Társkereső
2020. máj. 26. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
A kisfiús arc és az elálló fül szerintem nem lehet akkora gond...
2020. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Azt nem írtad, hogy te milyen lányokkal próbálsz ismerkedni?! Gondolom a “csúnyáknál” nem igazán próbálkozol...


Egyébként szerintem túl görcsösen akarod ezt, hiszen, mint mondod is, már sok mindent megpróbáltál. Vedd lazábban.

2020. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Átlagos lányoknál próbálkoztam, de átlag alattiaknál is.........
2020. máj. 26. 20:16
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Ez van.

Egy dolgot tudsz tenni, hogy összeszeded magad társasági ember leszel. Magyarán TE leszel az aki egy adott társaság középpontja, neked kell lenni a "showman"-nek.

Amúgy ha nem vagy ilyen, akkor lehetnél jóképű és sármos, akkor sem nagyon fognak észrevenni, ha nem vesznek észre, nem emlékeznek rád, ha nem emlékeznek rád, nem lesz párkapcsolatod és nem fogsz esélyt kapni. iába nézel ki jól ha csendesebb, visszafogottabb vagy senkit nem fogsz érdekelni és nagyrészt levegőnek néznek majd. (persze szerencséd lehet, de azért erre nem lehet alapozni).

Ezt amúgy tapasztalatból mondom. Engem alapvetően sokan jóképűnek, helyesnek tartanak (vagy inkább tartottak), többektől (nőktől a félreértés elkerülése végett) hallottam vissza, mégsem voltam sikeres soha a nőknél. Legalábbis inkább csak olyanoknál akik engem nem érdekeltek. És elsősorban nem a külsejük miatt nem érdekeltek. Mive lalapból zárkózottabb vagyok és inkább csak a háttérben maradok, a legtöbb alkalmi ismertség után nem is emlékszik rám soha senki, általában nem teszek "mély benyomást" senkire.

Szóval ha rondább is vagy de cserébe nagydumás, jó kiállású, "partiarc", akkor emlékezni fognak rád és lesz esélyed később mondani, hogy "igen én voltam az a srác aki a múltkor szórakoztatta "közönséget""...

2020. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki megtalálja a párját, biztos van nem egy olyan nő is azért akinek bejössz. Jó tanács fb-os tarskeresos oldalrol vedd le a posztjaidat, en pl gaznak tarton ezeket a posztokat, erdemes lenne olyan tarskereso oldalra felregisztralni, ahol eleve mar van kint képed így elkerulod azt hogy kepkuldesnel bukjon a dolog. Hajstilus is sokat szamit egy emberen, kinek mi áll jól. Arcod ha csak annyi "baj" van vele hogy kisfius az nem baj sokaknak bejon de ez ugyis változni fog majd. Esetleg kezdj el sportolni onbizalmadon meg a kulsodon is dobna. Elalloful meg nem vészes. Kozossegi oldalad se legyen gaz, legyen fent rolad par elonyosebb kep amin ne nezz ki máshogy csak ne egy rossz kepet tegyel fel, tunj rajta magabiztosabbnak. Meg még amit javasolok oltozkodesnel hogy lehet nem azt a stilust talaltad meg ami neked jol all. Aztan ha valakivel elkezdesz beszelgetni csak magabiztosan, ne panaszkodj hogy nem jottek neked eddig ossze a lanyok es ne gagyi szoveggel irj rajuk mert lehet nem feltetlen kulsod miatt utasitanak el tobben. Sok sikert, kicsit vedd lazabbra a dolgot es osszejon
2020. máj. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

"Mindenki megtalálja a párját, biztos van nem egy olyan nő is azért akinek bejössz"


Ja persze az x milliárdból egynek biztos tetszik majd. Kérdező, sok sikert a megtalálásához.

2020. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

"Mindenki megtalálja a párját"

Ez miért is törvényszerű? Semmi sem biztos, ahogy ez sem. Ez olyan mintha valaki 40 évig lottózik es akkor azt gondolja, hogy ennyi idő után biztosan nyerni fog. Holott ez nem így működik, semmi garancia nincs arra, hogy egyáltalán valaha is nyerni fog. A párkeresés is ilyen, lehet valakinek 5000 próbálkozás után sem jön összes semmi valaki pedig elsőre talál valakit akivel le tudja élni az életét.

2020. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Tele vagy komplexusokkal. Megértelek.

A füledet TB-re is korrigálják, mivel nagyon komoly

lelkibetegséget, szorongást okoz. Nem nagy műtét.

Legalább a szorongásod elmúlik.

A személyes kisugárzásod az interneten nem fog működni.

2020. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha kellesz legjobb barátnak lányoknak, akkor hidd el a külsőddel nincs komoly gond. Akt igazán rondának tartanak rá legjobb barátként sem tudnak tekinteni. Valószínű azzal volt a gond, hogy mindig mire történt volna valami, változtattál valamit és új helyzetbe kerültél, pl hazamentél egy buliból. Tényleg vedd lazábban, akkor több ideje van megtörténni a dolgoknak maguktól, vagy hogy észrevegyen valaki. Addig esetleg gyűjts pl lakásra, ettől majd többre tartod magad és ez látszani fog a kisugárzásodon. Vagy bármi hasonló cél.
2020. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Az első pár sorig azt hittem rólam szól a poszt: Én is Kom.-Esztergom megyei 23 éves vagyok elálló füllel és kisfiús arccal, de!

Ez nem kizáró tényező, nekem pl. 16 éves koromtól mindig volt egy lány az oldalamon. Nagy dumásnak kell lenni, ahogy írta egy előttem válaszoló is. Habár személy szerint én azt hiszem a probléma ott van, hogy görcsösen akarsz egy csajt, ahelyett, hogy megbékélnél magaddal.


Nekem is segített anno, nézz magadba és kicsit állj le a párkereséssel.

2020. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!