Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van kiút a barátzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van kiút a barátzónából? Vagy egyáltalán érdemes kilépni?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom általános iskolás korunkban költözött a szomszédunkba. Azóta szinte mindent együtt csináltunk. Egy gimibe mentünk, de miután egyetemre mentünk, sőt miután elköltöztem szüleimtől is folyamatosan tartottuk a kapcsolatot. Jelenleg van jó pár barátom, de így is lényegesebben több időt töltök vele mint bármelyik másikkal. Nem nagyon beszélünk a párkapcsolati témákról, de biztosan tudom, hogy ő régebben érzett valamit irántam. Nekem viszont ő sohasem tetszett úgy. Ellenben már eléggé eljött az ideje a párválasztásnak, és egyszerűen nincs jobb ötletem mint ő. Ő a legkedvesebb srác akit ismerek, a szüleink is jóban vannak, csomó programunk van együtt stb. A szüleim gyakran kérdezősködnek, hogy "hogy alakulnak a dolgok a Dominikkal?". Több fiú is tetszett már. Vele kapcsolatban viszont elképzelni sem bírom, hogy csókolózzunk, nem hogy lefeküdjünk...ami egy rendes párkapcsolathoz azért eléggé szükséges, főleg, ha gyereket szeretne az ember lánya. Félreértés ne essék, nem arról van szó, hogy felszínes vagyok. (...vagy de?) Tetszettek már nála jóval kevésbé kedves okos jóképű jó testű stb. fiúk is. Vele valamiért az a bizonyos vonzalom nincs meg. Nektek van olyan nagyon jó barátotok, aki az ellenkező nemből van? (vagy ha meleg vagy akkor azonosból...értitek mire gondolok) Szerintetek át tudom programozni a fejemben ezt a vonzalom dolgot? Vagy egyáltalán érdemes? Neki sem kívánnám hogy olyan barátnője legyen akinek ő nem is tetszik. Főleg azt nem hogy én legyek az. De mennyire furcsa lenne már, hogyha tényleg találok egy párt akivel megvan a vonzalom. Gyerekeink lesznek, majd a férjem mondja a gyerekeknek, hogy "Nem, anyu most a Domi bácsival megy wellnessezni". Értitek...

24/L



2020. máj. 26. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen nem kestel le semmiről. Biztos hogy nem működne hosszútávon és csak viták és válás lenne a vége
2020. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerős, van 2 db kutyija nagyon rég óta. Az idősebbik lány a fiatalabik fiú. A lány már ivarérett volt mikor szereztek neki egy partnert kiskutya formában. Telt-múlt az idő és ivaréretté vált a kan, de a szuka sosem engedte meg neki, hogy szexeljen vele. Most is együtt töltik minden napjukat, de kiskutyájuk sose lett, igaz a szukának mástól sem, mert a kan nem engedett más kutyát közel hozzá. Ez jutott eszenbe. Szerintem simán megpróbálhatnátok. Ha elég bátrak lennétek.
2020. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd...teljesen emberi dolog az hogy hiába vagy hetero, ettől még nem fogsz mindenkibe belezúgni akinek farka van és kedves. Sőt, az a normális hogy nem a többségbe szeretsz bele hanem csak x emberbe a világon. Képzeld el milyen világorgia lenne ha mindenkinek bejönne mindenki:D

Nem kell ezt erőltetni, jó dolog ha van egy jóbarátod aki ellenkezűnemű, nem lesz mindenkivel kémia. Fiatal is vagy, nem maradtál le semmiről.

2020. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha egyáltalán nem tetszik úgy és nem érzel iránta többet, akkor ne tedd tönkre a barátságotokat ezzel. Neki se esne jól, ha azt érezné, hogy csak azért adsz ennek egy esélyt, mert nincs más. Meg lehet már túl van rajtad és nem is akarna párkapcsolatot veled.
2020. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert kétségbe vagy esve ne jöjj össze vele csak mert egy fix pont lenne, neked sem lenne jó, barátságotok rovasara menne es ha o még mindig tobbet erez akkor atgazolsz a lelken
2020. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

ha összejöttök és működik, akkor a világ legszerencsésebb párja lesztek, akik tökéletesen összeillenek és boldogok lesznek. elég nagy lehetőség, hogy kár legyen kihagyni a próbát, ha mindkettőtök vonzódik a másikhoz. ha az egyik fél nem vonzódik, úgy könnyebb kihagyni, de a másiknak az se használ.

VISZONT

ha megpróbáljátok és kiderül, hogy mégsem működik a kapcsolatotok, akkor egy nagyon jó barátság örökre tönkre is mehet miatta, vagy ha sikerül helyrehozni, akkor sem biztos, hogy ugyanolyan jól fog működni egy kudarcot vallott kapcsolat után, mint most (arról nem is beszélve, hogy ha más párotok lesz, egész máshogy viszonyul majd egy ellenkező nemű baráthoz, akivel semmi sem volt, mint egy már csak barát exhez)...


sajnos nehéz előre okosnak lenni és tudni a tutit. még nektek is, de nekünk ismeretlenül meg pláne. csak az idő tudja majd eldönteni, hogy egy döntés helyes vagy helytelen volt.

2020. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"elképzelni sem bírom, hogy csókolózzunk, nem hogy lefeküdjünk"

Esélytelen!

Ennyi erővel összejöhetnél bármilyen kedves idegennel, aki nem tetszik.

Nem kerültél még olyan helyzetbe, hogy egy párkapcsolatban éreztél így? (Mondjuk mert már kiábrándultál, és a végét járta a dolog.) Borzalmas. Örülj, hogy van egy jó barátod.

2020. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez ne mbarátzóna amiről írsz kérdező, ez barátság. És igen, férfi és nő között is lehet ilyen. Nekem is vannak és voltak is férfiként nő barátaim.

Van egy lány akivel rendszeresen tartjuk is a kapcsolatot és "tagja" a baráti/haveri körnek, de egyik fiú haverom sem akart tőle soha semmit mégis jól elvoltunk. Talán pont ezért is "maradt meg", mert senkivel nem volt szexuálsi jellegű viszonya.

nagyjából olyan nekünk, mintha a hugunk lenne. Pedig igazából egykorú velünk. És ugye mondani sem kell, hogy azért a hugával senki nem kezd ki... (jó esetben...)

"Ellenben már eléggé eljött az ideje a párválasztásnak, és egyszerűen nincs jobb ötletem mint ő."

Ezt pedig felejtsd el. Egyrészt szörnyen degradáló, másrészt mi az, hogy "eljött az ideje a párválasztásnak"? Nem a 20. század elején élünk, akkor és azzal jössz össze amikor TE jónak érzed és valóban akarod a dolgot. Csak azért mert 24 éves vagy nem kell és nem is kötelezhet senki ilyesfajta választásra. Nem kell választanod.

2020. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!