Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van élő ember, aki visszaír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van élő ember, aki visszaír az ilyen "mizu/hogy vagy/micsi/mesélj" kérdésekre társkeresőn és nem megy el az életkedve tőle?

Figyelt kérdés
Én mindig azt mormogom, mialatt unmatchelem az illetőt, hogy kár volt érte, pedig egész jól nézett ki...
2020. máj. 26. 23:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
8%

Mégis mi mással kezdjen?

Mit ettél ma? 🤦‍♀️

2020. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Minek húz jobbra, ha nincs miről beszélnie velem? Ott a leírásom, de kitalálhat bármi random dolgot, amivel nyithat, ha több az agya, mint egy marék lepkének. Én is kezdtem már beszélgetést, nem volt egy agysebészet megerőltetni magam.
2020. máj. 26. 23:28
 3/30 anonim ***** válasza:
18%
Persze. Ha az illető jól néz ki, akkor elég sokan.
2020. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
29%

Eloszor is, ki irjon elobb? Ugy is tekintheto, hogy irt is, meg nem is, te jossz.

En nem unmatchelem, orulok, hogy vegre tetszik valaki. Van meg epp eleg buktato.

Amugy van az a frappans szovirag, ami sokkal jobban lelohaszt.

En no vagyok, es ujabban divat a notol varni Matchnel, hogy irjon. Ha ehhez kepest hogyvagyozik, akkor jovok en.

2020. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
38%

1.


Vagy azt, hogy "Mi van rajtad?" :D Simpson családban volt egy ilyen jelenet amikor Marge felhívta a kocsmát Homer után érdeklődve, miután ezzel a témával Moe kérdése "Mi van magán?" - hát para lenne az ilyen.


Kérdező


Sajnos nem ezen múlik. Mármint de, ha valaki jól néz ki az el tudja ezzel rontani, de aki ronda, az mindegy mit kérdez, úgyis beszopta, eléggé autentikus vagyok a témában.

2020. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
49%
Ha elég jól néz ki, visszairok, adva egy esélyt, hogy kérdezhessen mást is.
2020. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Most őszintén férfiak, szerintetek mi a loszart lehet írni egy idegennek arra hogy mizu?
2020. máj. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
28%
Most ha úgy is bedugja akkor nem mindegy mivel indít? tinderen mit vársz majd disszertációt nyújt be?
2020. máj. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
22%
Ha elég jól néz ki a férfi, akkor erre is visszaír neki minden nő.
2020. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
26%

Ugyan azt a szöveget elküldve egy jóképű profilról meg egy átlagosról, az átlagosnál a kreatív szövegre SEM válaszoltak a matchek, a sima mizura a joképűnél viszont megerőltették magukat a lányok, válaszoltak minimum hasonlóan értelmetlenül, de sokszor próbáltak beszélgetést kialakítani. Sőt, ha bunkó módon írt nekik az ember arra is válaszoltak egy ideig.


CSAK ÉS CSAKIS A KINÉZET SZÁMÍT!

Érdemes megnézni az Igazságot Toth Máténak instaprofilt, elsőre hihetetlen, de tényleg mind1 mit írsz nekik, annyi a lényeg, hogy jól nézz ki.

CSAK ÉS CSAKIS A KINÉZET SZÁMÍT!

2020. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!