Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincsen facebookom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsen facebookom, nem nagyon járok el (pláne a jelenlegi helyzetben sehova), és nem kedvelem a társkereső oldalakat akkor hogyan tudnék párt találni?

Figyelt kérdés

Volt egy 2 és egy 4 éves párkapcsolatom. Az egyiket az iskolában, a másikat egy ismerősöm által ismertem meg. Teljesen idegenekkel nem szívesen ismerkedek. Baráti köröm eléggé megkopott az utóbbi években főleg a kapcsolatok miatt. Nem vagyok valami közvetlen típus sem sajnos.

Szerintetek is reménytelen így az ismerkedés? Valami tanács? 22 éves vagyok 🤷🏻‍♀️


2020. máj. 27. 01:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Tégy úgy, ahogy én! Ülj otthon és várj, amíg bekopogtat a nagy Ő! 7 éve várom már, de úgy érzem lassan eljön a pillanat. Vagy mégsem? Rád bízom! Döntsd el magad!
2020. máj. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Csak azt látom h egy kétlábonjáró probléma vagy.
2020. máj. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
elbattyogsz a helyi Texóba, bevágódsz a kertészeti részlegre, majd miután kifizetted, hazasuhansz 5 kiló virágfölddel és egy kellően nagy virágládával. Odahaza pedig elülteted a pármagot, amiből 2-5 percen belül (ha megöntözted, akk lehet, h hamarabb) kinő a párod, akire eggggggggész éééééééletedben vágytál. Nem hazudok, nekem már kettő van😁
2020. máj. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bármit is tenned? Sok midnent nem tudsz. mások persze megtalálják a kis közértben, bkv-n, meg a dugós tinder alkalmazáson meg teljesen irreális szituációkban az élete szerelmüket akiktől 8 gyerekük lesz és 84 évre összeházasodnak két hét után... mások meg nyitottak partiznak ismerkednek és több évre sem találják meg. mást nem tudsz tenni csak reménykedsz.
2020. máj. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs recept, senki sem tudja a tutit. De egy biztos: ha a négy fal között ülsz és gyakorlatilag semmilyen módon nem kerülsz kapcsolatba emberekkel, úgy nem fog menni.


Az én tanácsom csak annyi lenne, hogy menj ki a szobádból a világba és éld az életed, legyél nyitott, kedves, barátságos.


33N

2020. máj. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Így sehogy nem fogsz párt találni. Idegenekkel is simán meg lehet ismerkedni, nyilván nagyobb az esélye annak, hogy hülyét fogsz ki, de ha csak ölbe tett kézzel ülsz otthon, a világon senki nem fog tudni arról, hogy te egyáltalán létezel, és hogy párkapcsolatot szeretnél.
2020. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden előttem hozzászólónak egy picit igaza van.

Nekem van facebookom, de kb. "üres", idegenek számára a nevemen kívül semmi nem látható, ismerősök számára sem sokkal több. Minden más stimmel, illetve 7 évvel idősebb nő vagyok. Hát így tényleg senki nem tud a létezésemről és a pártalálási szándékomról.

DE! Hiába mozdulok ki itthonról, ha csak úgy random mászkálok ide-oda egyedül, ugyanúgy nem történik semmi. Kéregetők, tukmálók és beteg fazonok szólítanak csak meg. Kell egy jó nagy adag szerencse az egészhez, hogy az élet hozza azt a "különös véletlen" helyzetet, ami által megtörténnek a nagy egymásra találások. Persze egyszerűbb, ha az embernek van lehetősége munkahelyen vagy baráti/ismeretségi körön belül, de nem mindenkinek van.

2020. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehogy
2020. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy változtatsz a felfogásodon.

Te a mintapéldája vagy annak, aki imád maga elé tök felesleges akadályokat gördíteni.

2020. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát így, hogy teljesen sakk-mattot adtál magadnak, elég nehéz lesz még akkor is, ha lány vagy.


Én férfiként már azért pokolian nehéznek gondolom, mert nekem sincs Facebookom és bulizós sem igazán vagyok. Ilyen lett sajnos a világ. Bár tudnám a megoldást. Mert ezek a "járj emberek közé" nem megoldás. Mindenki a Facebookon éli az életét.


Mindenhol kialakult klikkek vannak, ahova akkor sem egyszerű bekerülni, ha te is a részévé válsz, mert ugyanoda mész dolgozni, ugyanoda jársz egyetemre, ugyanoda jársz edzésre.


A hagyományos, régi barátságok már kikoptak mindenhol. Igazából közösségek vannak, amik valami köré szerveződnek és ahogy az a valami megszűnik a közösségnek annyi is, vagy ahogy kilépnek belőle emberek (munkahelyet váltanak) már szintén nem férsz bele. Egy darabig még igen, de aztán már egyre jobban azt érzed, hogy pótkerék vagy.


Talán még vidéken valamivel jobb a helyzet, de ott meg kevesebb az ember és a behatároltabbak a lehetőségek.

2020. máj. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!