Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti a társkeresőkön a 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti a társkeresőkön a 25 év feletti szűz férfiakat minden esetben azonnali lerázással "jutalmazzátok"? Egy ilyen férfiről azt gondoljátok, hogy nem is nevezhető férfinek és örök magányt érdemel?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 14:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
33%
Nem, egyáltalán nem így van. Én személy szerint tisztelem azokat a srácokat, akik nem feküdtek le mindegyik lánnyal akik az útjukba keveredett. Sajna kevés az ilyen ember manapság. Inkább a te fajtád érdemeli meg a legszebb házasságot és életet.
2020. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem nőként, de honnan kellene tudnia az adott nőnek, hogy akivel ismerkedik az szűz? Ezt senkinek nincs a homlokára írva, aki meg ezzel kezd az simán csak ostoba és nulla stratégiai érzéke van.
2020. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy ez a dolog kiderül a beszélgetés alatt egy idő után.
2020. máj. 27. 14:04
 4/31 anonim ***** válasza:
53%

3.


Kicsit kötözködöm, de hogyan derülne ez ki? De ha szóba is kerül, picit mellé kell beszélni. Csúnya dolog, de ez van, ez olyan minthogy állásinterjún se valljuk be a rossz tulajdonságainkat, tipikusan olyan, hogy majd vagy kiderül és akkor bajban leszünk, de ha előre bevallja valaki, akkor ott már esélye se nagyon lesz bizonyítani.


És csak egyszer kell hazudni, másodszorra már nem. Az élet pedig nem egy becsületes játék, persze próbálunk mind azok lenni, de a teljes becsületesség, igazmondás csak nagyon ritkán működik, általában akkor, ha eléggé "jónak" számítasz és megteheted.

2020. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%

Igen, nem hiányzik az, hogy pár hónap / év múlva eszébe jut, hogy mással is ki kéne próbálni. Erre meg így több az esély.

Nálam kizáró ok volt, de van akit nem zavar.

N27

2020. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanaz a véleményem mint az 5.hozzászólónak. Nekem kizaró ok lenne.
2020. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%
Na látják, ezért kell hazudni, szépíteni, mert ki tudja kit zavarna, viszont mivel ki nem derül minden esetben, így csak nyerhetsz, ha nem kötöd az orrára.
2020. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
64%
Aki ilyen helyzetben van és van esze az hazudik ebben, mert a nők hozzáképzelnek sztereotíp dolgokat
2020. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Engem egyáltalán nem zavarna. Az ismerkedés elején nem kell elmondani, de annak azért örülnék, ha az első alkalom előtt kiderülne.
2020. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%

Úgy tetszik, Edricus, hogy szerinted a világ szar, de neked is hatalmas részed van abban, hogy az.


Simán kiderülhet, hogy nem volt még kapcsolata, és ha akkor kidobják, azt hiszitek, azért van, mert szűz, de nem, azért, mert hazudott.


Alapból a jutalmaz, meg hogy kiosztom, ki mit érdemel, olyan emberre vall, akivel beszélgetni akarok, de ez most mellékes.


Engem maga a tény, hogy szűz, nem zavarna, inkább az, amit leírtak, hogy lehet, hogy vérszemet kap, és másokat is meg akar dugni, vagy ha én előtte szexeltem 2 pasival, ő is akar 2 nővel.

2020. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!