Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fogják a sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogják a sikertelen férfiak a külföldi férfiakra a tehetetlenségüket?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már azt a kérdést,hogy vajon most,így kevéssel a korlátozások feloldása után,de meg a turizmus beindulása előtt,hogy mennyire jó,hogy nincsenek külföldi férfiak,mert azok bizony a ZÖSSZES nőt elhappoljak előlük,holott Magyarország beszélt nyelvek szempontjából eléggé hátul kullog a sorban,szóval sokan meg csak hozza sem tudnanak/mernének szólni egy külföldi férfihoz. Miért kényelmesebb nekik erre fogni a saját sikertelenseguket,mint tenni ellene,és normális kapcsolatot kialakítani? Ameddig csak szidják ezeket a férfiakat,folyton csak a negativitast és onbizalomhianyt árasztják magukból,ami sem nőben,sem ferfiben nem vonzó tulajdonság.


21N(jelenleg is kapcsolatban,minden párom magyar nemzetiségű volt)



2020. máj. 27. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Mert kell valami bűnbakot keresni, ami persze bármi lehet saját magukon kívül. Mert egyszerűbb mást hibáztatni, mint felismerni a saját hibáikat, és netán javítani azokon.
2020. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Mert ciki lenne beismerniük, hogy csórók.
2020. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

Mert nyilván könnyebb másra fogni mindent, mint magunkba nézni, és beismerni, hogy lehet én vagyok az, aki nem elég jó ahhoz, hogy a nők érdeklődjenek irántam.

Ez az élet nagyon sok területével van így nem csak párkereséssel. Vannak kifejezetten áldozat típusok, akik minden nyomorukat a körülményekben vagy másokban keresik, pedig a valóság az, hogy bár vannak esetek, maikor az ember nem tud cselekedni a körülményei miatt, de sok esetben azért tud. Aki nem ismeri be, hogy lehet, hogy neki kellene máshogy csinálnia valamit az soha az életben nem tanul semmiből és örökké egy negatív, kesergő másokat hibáztató alak lesz és ez igazából kvára nem vonzó senkinek. Még barátként sem, egyébként.


És mondom ezt úgy, hogy abszolút tisztában vagyok azzal, hogy vannak lányok, akik kifejezetten attól érzik magukat menőnek, ha külföldi pasijaik vannak, viszont ennél sokkal több az olyan lány, aki soha az életben nem randizna külföldivel.

2020. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Ezt ugyanaz a maximum 4-5 figura írta ki érezhető a kérdés nyelvezetén, a jellegzetes helyesírási hibákon, a prosztó "kérdező kommentje" szekción.


A külföldiek le vannak szarva szerintem amúgy. Egyedül az a banda undorító, akik szerint azért jó "Kelet-Európába" (mondjuk Magyarország nem oda sorolandó, de a nyugatiak hajlamosak úgy kezelni, mert ami a vasfüggöny mögött volt az mind "kelet" automatikusan), mert "ott olcsóak a csajok" meg ott "be lehet szívni" Budapest undorítóbb "bulinegyedeinek" egyikében.


Konkrét film volt amit erre húztak fel, a Motel, ahol a főszereplő "menőarc" nyugatiak azért mennek Szlovákiába, mert ott lehet bordélyházba(?????) menni és "olcsó" is. Na, ez a kép él nyugati férfiak fejében erről a régióról, az ottani emberek sem különbek a hazaiaktól, csak oda nem látunk el innen, az utazók akik nem ezért jönnek, hanem csak nyaralni ők általában normálisan viselkednek (meg persze kicsit hazudozik is némelyik, hogy otthon aztán kolbászból van a kerítés, de ezt mint tudjuk, hogy nem igaz).


De ezen kérdések nevetségesek, a kiírói kör véleményét mutatják csak.

2020. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Nekem volt egy rövid kapcsolatom egy német sráccal nemrég, jelenleg meg egy holland sráccal ismerkedek, de a többi exem mind magyar volt.

Őket sem szándékosan választottam, pláne, hogy mindig is féltem kicsit angolul beszélni, mert nem megy túl jól nekem, de mégis vállaltam ezt, mert mindkét srác annyira pozitív személyiség, annyira mentesek minden keserűségtől és rosszindulattól. Tele vannak energiával, örülnek minden apró dolognak az életben, hajtja őket a felfedezés, a lelkesedés.

Számomra ez iszonyatosan vonzó, mert én magam is ilyen vagyok, nem tudok mit kezdeni depressziós emberekkel. Bár régen nekem is voltak rosszabb időszakaim, de szerencsére letudtam küzdeni a démonjaimat.


De pl. a nővérem nem járna soha külföldiekkel, mert bár valamennyire ő is beszél angolul, de őt nagyon zavarná, hogy nem tudná magát annyira jól kifejezni, meg hogy még fáradtan, munka után is ezen kéne agyalni, hogy fordítson.

Egyik barátnőm számára is elképzelhetetlen, ő alig tud angolul.

2020. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Mert valamit ki kell találni, hogy ők miért nem tehetnek semmiről.

De most majd tuti be fognak csajozni :D

2020. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Mert valamivel meg kell magyarázni, miért lúzerek.

Vagy a külföldiek, vagy a gazdagabbak, vagy a jobb autósok, vagy a szebb, vagy a magasabbak, vagy az izmosabb valakik, vagy a rosszfiúsabbak - mindig van valaki, aki miatt nem találnak maguknak senkit, ahelyett, hogy magukba néznének és megpróbálnának normális emberekké válni!

2020. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

5.


Mondjuk külföldön valóban jóval könnyebb optimistának lenni, mivel az ottani hatalom - mindegy mi a neve - nem nézi hülyének a saját választóit, nem szab ki sarcot mindenre és nem úgy néz ki a "haladás", hogy éveket csúszik, a felét ellopják és a végeredmény közelében sincs a terveknek. Lásd négyes metró, bármelyik autópályánk. Itt a városom közelében most kb. fél méterrel áthelyezik az utat. Fél évet csúszik eddig, és lerí az egészről hogy pár helyi politikus szedi meg magát. Jobb helyeken az ilyenért minimum lemondatás, vagy börtön járna.

2020. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Lehet messziről kezdem,de voltam egyszer a Sziget fesztiválon. Átlag magyar pasinak gyűjtenie kell rá(0.tól záró napig maradjon). Holland kölykök lazán iderepű

Ülnek a magas kaja pia árakat kipengetik....

Angolok a bulinegyedben legénybúcsúznak..

Nyugaton (mert legtöbb ilyen pasi nyugati) jólét van!! Különben az ukrán orosz.... volt CCCP államból,átlag csajnak egy átlag magyar pasi jó party.

Hogy még egy régi példát mondjak,10-15 éve Baz, Szszb, Nógrád megyei csajokat a pesti pasik le tudták halászni. Kiscsajok úgy mentek fel d..gni mintha muszáj lenne,valami múltihoz berakták őket akkor is jobban kerestek mint otthon szakmával.

2020. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Bűnbak, felelősség alol történő kíbújás miatt, ez részben igaz, de...

A valódi ok nem a külföldi férfi, hanem h a soha semmi nem elég jó felfogású nő. Ők kergetnek álomvilágot, ismeretlen, mert az biztos jobb, gazdagabb, pedig csak ismeretlenebb. Nem kell foglalkozni nőkkel, s a probléma meg lesz oldva, azok pedig menjenek oda ahova akarnak. Angliában 30+ korosztályban már a nagy feminizmus nyomására a nyaralás is fele fele arányban van, az utolsó gyufaszál is, sőt a férfi semmit sem hajlandó tenni egy 30+os nőért önszántából, mert nem éri meg a ráfeccölt energiát. A másik ok pedig, hogy minden férfi sikertelen lesz a nők szemében, nincs olyan h sikeres férfi, max ideig óráig, mert talál jobbat, azt dobbant is, az aktuális meg "sikertelen" lesz. Ékes példája: tinder.

Erre adott válasz akkor az angliai példa, amikor visszanyal a fagyi. Nem kell próbálkozni a nőkkel, jönnek azok ha pénzt szimatolnak, vagy olyanod van amire neki szüksége van, csak tudni kell pofán is verni őket olyankor.

2020. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!