Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz első találkozáskor ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StargazerCaptain kérdése:

Rossz első találkozáskor ott aludni a másiknál?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és hétvégére meghívást kaptam egy velem egykorú sráctól magához. Egy ideje beszélgetünk, hívás, hangüzenetek stb. Rengeteg képet láttam már róla, videót, mindezekből eléggé úgy tűnik, hogy egy rendes ember, teljesen szimpatikus. 120km-re lakunk egymástól, szóval necces csak úgy összefutni, ezért jött ez a lehetőség, hogy hétvégén lenne több időnk rálátni a másikra, jó programokkal meg ilyesmik.

Én szívem szerint mennék, persze ismerkedés a legfőbb célom, ő is kiemelte hogy ismerkedünk. De az agyam miatt vonakodok a dologtól.

Anyukám azt mondja, hogy ez olyan könnyű nős dolog. A barátaim véleménye megoszlik.

Szerintetek hallgassak a szívemre és menjek, vagy inkább hagyjam és majd találkozunk később egy nyilvános helyen? Mennyire gáz egy ilyen első találkozós ottalvós hétvégés dolog?



2020. máj. 28. 05:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Fehér furgon...
2020. máj. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Ott aludni még elmegy. ALUDNI!
2020. máj. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Én mennék
2020. máj. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem az a gond, hogy könnyű nős. Attól, hogy ott alszol, nem kötelező lefeküdni vele. Még egy ágyban aludni sem. Ha pedig szeretnél, szíved joga. Ne más véleményére hallgass.


A gond az, hogy veszélyes. Egy idegen helyen, ahol senkit nem ismersz, felmenni egy pasi lakására, akit akkor látsz először. Ráadásul éjjel. Bármilyen megbízhatónak tűnik, ettől meg kellene, hogy szólaljon a vészcsengő.


Inkább találkozzatok félúton. Vagy menjen egyikőtök a másik városába. 120 km nem akkora távolág. Ha reggel korán felkel és elindul (vagy te), és este ráér hazaérni, akkor gyakorlatilag az egész napot együtt tölthetitek. Talán sok is lesz első találkozásra. Jön a tavasz, lehet kint sétálni, beülni egy teraszos kávéházba, programokat csinálni, beszélgetni. Nem annyira bonyolult ez, hogy megérje kockáztatni.

2020. máj. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
67%
Inkább vegyél ki egy szobát valami hotelben.
2020. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Miert toltened vele az ejszakat az elso alkalomma (akar alszol, akar barmi)?


Nem is ismered, csak lattal rola par kepet es beszelgettetek kicsit.


Es meg te mesz hazhoz?


Ne legyel mar ennyire buta kislany!!!

2020. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Jól néz ki a pasi, aztán viszket, mi?
2020. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Ha csak alvás lesz, és más nem, akkor miért ne.
2020. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha a srác a szüleivel lakik és oda hívott, akkor elmehetsz.

Ha viszont egyedül lakik, akkor ne menj. Az okokat megírták előttem, mások.

Jobban kellene ismerned a fiút - személyesen - nem csupán telefon és hangüzenet útján...

Ffi.

2020. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy nagyon messze van es en sanszosnak tartom, hogy o nem kapcsolatot keres. Másrészt mivel még nem talalkoztatok en megbeszelnem a ket varos kozotti reszen valahol a talalkozot es eloszor így talalkozzatok. Mostha rogton elmesz es ott alszol nagyon sok kellemetlensegbe sodorhatod magad es ez siman lehet egy nagyon rossz elmeny is. Hidd el az hogy neten beszelgettek es normális még nem jelenti azt hogy szemelyesen is az lesz
2020. máj. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!