Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol kéne elkezdenem ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kéne elkezdenem ismerkedni 26 évesen?

Figyelt kérdés
Hova lenne érdemes eljarni? Vidéken lakom és itt nem igazán van bármilyen ismerkedési lehetőség, meg nagyon választék sincs. De akkor hol kellene? Netes oldalak közül a Badoo és a Tindert használom, mást nem próbáltam még. Vagytok még így páran ebben a helyzetben? Várom a válaszokat.
2020. máj. 28. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Elég fontos szempont, hogy milyen nemű vagy...
2020. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
#1 Szerintem viszont nem, itt az a lényeg, hogy vidék = 0 érdemi lehetőség.
2020. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
#2: Vidéki vagyok és van barátnőm.
2020. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
#3 És hol jöttetek össze? Iskola, munkahely, baráti/ismeretségi kör? Csak mert vidéken, 26 évesen (én 29/n) ha ezek nem játszanak, akkor kb. semmi nem marad, csak a net, az meg... 🤐
2020. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

A jelenlegi lánnyal a neten, egy közös ismerős által. De volt már egyetemről, baráti körből is kapcsolatom.

Amúgy de, játszik mindenképp más is. Ellehet menni programokra és a munkával kapcsolatban is lehet ismerkedni. Amikor a jelenlegi helyemre mentem dolgozni, akkor az ottani társasággal mentem kocsmázni és ott is találhattam volna lányt, de kapcsolatban voltam. Ezenkívül még lehet menni sportolni és koncertekre is.

A net meg... Na, a net meg pont olyan, hogy még könnyebb találni. Lehet átkozni is vagy rájönni arra, hogy ugyanolyan emberek vannak ott, mint te és ugyanazzal a problémával.

2020. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ahol élek nincs semmi hobbi illetve szórakozás. Nagyrészt idősebb korosztaly él.. 40 45 +tehát számomra esélytelen a környékbeli ismerkedés.
2020. máj. 28. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
#5 Tehát az említett közös ismerős, egyetem, baráti kör. A kérdés itt az, hogy ha ezek valakinek valamiért nem jönnek szóba és a munkahelye sem alkalmas, akkor? A programokon felénk családok, párok és idősek vannak jelen. És mivel minden épkézláb ember tudja, hogy a net mennyire esélytelen, mindenki "kapkod", igyekszik időben összehozni valamit, ahol még tud, és hacsak nem botrányosan sz.r a kapcsolat, inkább nem szakítanak. A neten errefelé csak az van, akinek soha életében esélye sem volt semmire (nem véletlenül...) vagy az elvált középkorúak.
2020. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló.. , nálad is ilyen problémák vannak?
2020. máj. 28. 16:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Írjatok meg páran
2020. máj. 28. 19:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemed?
2020. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!