Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Heteroszexuális férfiként én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális férfiként én úgy látom, hogy a huszonéveseket tekintve a férfiakon belül nagyobb a helyes arcúak aránya, mint a magukat nem sminkelő nőkön belül a szép arcúak aránya. Nők és férfiak, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 12:56
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek (nő vagyok)
Az ellenkezőjét gondolom igaznak (nő vagyok)
Egyetértek (férfi vagyok)
Az ellenkezőjét gondolom igaznak (férfi vagyok)
32 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Mert egyáltalán nem érdekel,hogy melyik nemben van több helyes pofival rendelkező.

26N

2020. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, szerintem nagyjából egyforma lehet az arány, ilyen lehetőség miért nincs?
2020. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura, amikor valaki a nők/férfiak szebbek dolgokról beszél. Van az átlag, ami a többség. A legtöbb ember átlagos. Nincs különbség az átlagos nők és férfiak aránya között.

A különbség annyi, hogy a férfiak igényei kicsit kisebbek és a nőknél több dolog számít szépnek.

2020. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%

Én nő vagyok, szerintem a nők általában szebbek, de csak azért, mert igényesebbek és adnak magukra. A férfiak többsége felveszi a három nappal ezelőtti pólót a földről, zoknit szintén, és úgy megy ki az utcára. A bőrükkel nem foglalkoznak, a hajuk lobonc, meg se fésülik.


Tudom, nem így hat, de nem a férfiak ellen akarok beszélni. Az én barátom is ilyen, mint amit leírtam, mégis vonzódom hozzá. Csak ez az általános helyzet.

2020. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Az a véleményem, hogy így kevesebb neked tetsző nőt dughatsz. Ideje át állnod a szerinted többségben lévő helyes hímekre.
2020. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
25%

Egyetértek. Sok nőtársam csak a sminknek, egyéb optikai tuningnak köszönhetően szép/szebb, natúran majdnem olyan rondák lennének, mint én.

(29N)

2020. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki azt hinné: nem rosszindulatból írtam ki ezt a kérdést, tényleg. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok. Mindenki teljesen őszintén szavazzon.
2020. máj. 28. 13:13
 8/28 A kérdező kommentje:
Ne felejtsétek el szavazásnál, hogy ez a kérdés kizárólag a huszonévesekről szól.
2020. máj. 28. 13:21
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom így és az ellenkezőjét sem. Meg férfiként nehéz megítélni, mi számít nálunk helyesnek, szépnek 🤷 A reklámokban látott szuperhelyes csávók (rövidre nyírt szakáll, hegyes orr, napbarnított arc) nekem pl lennének az eseteim, ha nő lennék. Szóval passz.

A nők arányát sem figyelem különösképpen. Tény viszont, hogy a smink nem mindenkinek válik a javára

2020. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert kritikusabb vagy a nőkkel szemben. Tipikus egyébként, amikor átlagos pasi átlagos nőt akar, akkor igazából ronda pasi akar szép nőt, csak kicsit torzult a látása.
2020. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!