Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan élvezitek az életet 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élvezitek az életet 35 felett is szingliként? Sok ilyen ismerősöm van és boldogok, ti is azok vagytok, megtaláltátok a jót ennyi évesen is az életetekben?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tok jol. Kerteszkedek, arkot asok, anyagi gondjaim nincsenek. Es azon a foldreszen elek, ahol kiskorom ota szerettem volna :)


35F incel

2020. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
#1: Az, hogy incel vagy, nem azt jelenti, hogy a szingliséged általad erősen hangsúlyozottan nem a te választásod?
2020. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, még a munkaváltáson is gondolkodom, pedig szerettem (volna) azt csinálni, amit. És egy igazi társ is hiányzik.
2020. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vágyom társra, de ettől függetlenül felszabadultan élem az életem úgy, hogy tudok örülni a napjaimnak, elfoglalom magam. Nem remegek azért, hogy legyen valakim, pedig már évek óta egyedül vagyok. Ez is, mint minden, fejben dől el, hogy sajnálod magad vagy pozitívan fogod fel azt az időt, míg nem talál rád az, akinek kell...

N

2020. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A fene se tudja élem az életem...


Tavaly novemberben váltunk szét barátnőmmel (élettársammal), el kellett adni a közös lakást...

Tervben áll, hogy munkahelyet váltok.


Jelenleg dolgozok, van egy másodállásom azt szeretem azzal is tleik az időm, kertészkedek sütögetek főzőcskézek :) , sportolok is.


Jó lenne találni valakit, dehogy mikor és hol az jó kérdés.

2020. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#2


Eredetileg nem, es nem is esett jol. De aztan ahogy telt az ido, rajottem, hogy ha mar igy alakult, ki kell elvezni az elonyeit :)

2020. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4# Lehet hogy nem ártana neked is keresni őt.😉
2020. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Az betudható keresésnek, hogy nyitva tartom a szemem? :) (#4)
2020. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8# Fogjuk rá, aztán ha látótérbe kerül akkor csáklyázd meg és húúúzd.😁
2020. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38F vagyok: sokáig gondolkodtam, hogy jó lenne valaki mellém, de tudtam, úgyis reménytelen a dolog, így pár hónapja tök nem foglalkozom ezzel az egésszel, teljesen más lett az érzésem. Beletörődtem?
2020. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!