Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon a hozzá hasonló nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a hozzá hasonló nők milyen magas férfival vannak együtt?

Figyelt kérdés

Múltkor a buszon láttam egy kb. 25 év körüli lányt aki tényleg elképesztően magas volt, konkrétan le kellet hajolnia, hogy fel tudjon szállni. Olyan 195 centi-2 m körül lehetett.

Vajon az ilyen nők is náluk magasabb férfit keresnek mindenáron?

Nem azért kérdezem, van barátnőm csak érdekelne hogy ők vajon találnak-e náluk is magasabbat?



2020. máj. 28. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hasonló magassagu férfiakkal lehetnek egyutt.

De ha mondjuk 195cm akkor 190-2meres pasik kozt azert tud válogatni

2020. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A volt főnököm egy gyönyörű 190 centi magas nő, a férje is jóképű és minimum fél fejjel alacsonyabb nála. 3 gyerkőcük van, jól megvannak együtt. Őt sose érdekelte a magasságkérdés.
2020. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, kérdező... Én magas férfi vagyok, majdnem két méter, ezért ösztönösen megnézem a magas nőket, mert ők jönnek be a legjobban. Rengeteg magas nő van saját magával egymagas, vagy akár alacsonyabb férfival. Múltkor repülőn utaztam és nagyon megmaradt egy kb 185-190 cm magas, vékony modell alkatú, gyönyörű arcú, fehér bőrű csaj, akinek egy kb 175-180 magas átlagos kinézetű arab pasi volt a párja.


De sok ilyet látok, inkább nem is kezdem sorolni, mert csak rossz érzésem támad a dologtól. Ha te alacsonyabb, vagy átlagos magasságú férfi vagy, akkor ettől ne legyen rossz érzésed. Rengeteg magas nő van tőle alacsonyabb vagy saját magával egyforma magas férfival.

2020. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elárulom neked, hogy nincs ő senkivel se kapcsolatban, mivel extrém magas nő. Tapasztalatból beszélek. A 190 cm-2 méter körüli férfiaknak jellemzően jóval 170 centi alatti nők jönnek be. Az alacsonyabb férfiaknak meg rohadtul nem jön be, ha a nő magasabb. Persze léteznek kivételek, 100-ból 2 mondjuk :D
2020. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4

Szia! Itt vagyok. 197 cm és 180 feletti barátnőt szeretnék.

2020. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy a magas férfiak alacsony nőkkel jönnek össze, én 175 cm vagyok és sose volt 190 cm-nél alacsonyabb párom.
2020. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, én írtam, hogy vannak kivételek, csak baromi kevés.
2020. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!