Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 30 éves korára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 éves korára nem volt még "normális" nővel, de már rengeteg luxus örömlánnyal volt kalandja, az társkeresésnél tapasztaltnak számít?

Figyelt kérdés

Tényleg nem ilyen útszéli nőkre kell gondolni, hanem ilyen szőke 10/8-9-10 es, zömmel egyetemista hölgyekre. Mivel a szüleik tudták támogatni, így volt miből élményeket gyűjteni. És marha jó az ágyban is egyébként, sok tapasztalatot felszedett, sorra kapja a bókokat az örömlányoktól. (Jó, jó tudom azok mindenkinek bókolnak, de akkor is)

Társkeresésnél ez lehet még előny is? Mivel a tapasztalat az megvan, mindegy hogy honnan. Igazából minden nő ugyanolyan, minden nő prosti, csak van aki készpénzt vár el, van aki kocsit, lakhatást vagy utazásokat vagy magas életszínvonalat, vagy gyerek eltartó férfit stb. Minden nő elvár valamit a szexért cserébe, ingyen az senkinek sincs, még Brad Pitt-nek sem. Csak ki hogy fizet érte, az különböző.



2020. máj. 28. 15:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ugyanolyan szinten kezelem, mint egy 30 eves szuzet, azaz nem erdekelne, mint ferfi.
2020. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Aki szerint minden nő prosti, az miért keres társat?
2020. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem, hogy VAGY anyagiak helyett nála kategóriákkal vonzóbb férfit vár el. Tehát a kövér nő és a jóképű kigyúrt pasijának esete. Ilyen esetben a nő nem prosti a hagyományos értelemben, de mégis elvár valamit, ez pedig több mint amit ő nyújt. Így hát itt is van ellenszolgáltatás.
2020. máj. 28. 15:22
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

"zömmel egyetemista hölgyek"

Vagyis kifogtál néhány tanulatlan ribit, akik, hogy feljebb verjék a tarifát, bekamuzták, hogy ők "egyetemista lányok", akiknek kell a pénz a beteg szülők megsegítésére... :D

Na látod, ezért nem számít ez társkeresési tapasztalatnak, mert nem hódítottál meg egy nőt sem. Csak a balekjuk voltál.

2020. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ennyi erővel a guminő is tapasztalat.
2020. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

'minden nő prosti'


Hihetetlen miket engedtek meg magatoknak.

Isten ovjon az ilyen balfacanoktol, mint te. Nem véletlen nem volt nőd.

2020. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ezt a "minden nő prosti" szöveg egyébként DavidX, az egyik leghíresebb amerikai nőcsábász guru mondása. Nem csak egy kitaláció.
2020. máj. 28. 15:35
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Társkeresésnél ez nem lehet előny, ugyanis ez semmi mást nem mutat, mint hogy annyira ellenszenves személyiséged van, hogy 30 éves korodra annyit tudsz felmutatni, hogy pénzért szóba álltak veled a nők. Ha csak pénzért hajlandóak lefeküdni veled, akkor valószínűleg nem is lehetsz olyan jó az ágyban, ugyanis pár üres kúrásból nem lehet mély tapasztalatot szerezni a szexualitásról.

"Igazából minden nő ugyanolyan, minden nő prosti" - ennek ellenére veled mégsem nagyon állnak szóba, csak a prostik pénz ellenében. Akkor a többivel mi van?

2020. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Ha megtudom egy férfiról hogy aktívan jár prostizni vagy csak épp hogy abba hagyta és szerinte ez tök oké azzal eleve semmit nem fogok kezdeni mert nekem a szex valami egészen másról szól mint neki.

Aki pedig ilyen fszsággal jön hogy minden nő k. azzal abban a pillanatban szakítok meg minden nemű kapcsolatot.

Én sem a férfi pénzét nem akarom se egy adoniszt. De azt elvárom hogy tiszteljen.

Viszont ezt a logikát nézve minden nő bejáró nő is hiszen az akármiért ami a épp a fejedben van legyen az a jó külső pénz vagy egy csillámpóni hajlandó pucba vágni a lakást és mosni a koszos alsó neműd.

Aki nem képes egy kapcsolatra érzelmi oldalról nézni (mert ami engem illet nagyon jó kuncsaftokat buktam már azért mert érzelmileg semmit nem adtak. Pedig volt pénz is jó külső is.) az pont a krvákat érdemli. Legyen az a szakma béli vagy a kitartott playboy nyuszi.

Én meg olyan férfit keresek aki nem egy állandó dugó pajtit keres ingyé hanem egy társat.

2020. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%
DavidX, nocsabasz guru XDDDDDDDDDD Mondd, hogy trollkodsz :)
2020. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!