Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ha egy férfi pocakos (nem hájas) az bejön nektek vagy teljesen semleges?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy hiába edzek, az alakom olyan hogy mintha pocakos lennék. Kíváncsi vagyok hogy nektek ez zavaró tényező vagy ez teljesen mellőző ha egy férfit megláttok, esetleg megismertek jobban? :) 23/F

2020. máj. 28. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Én a lapos hasat díjazom. Ha amúgy minden szupi és a has se az az igazi sörhas amit apáinkon látni akkor igyekeznék elfogadni de alapvetően főleg ha nagy az a has engem zavar.
2020. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Egyél kevesebbet, ennyi. Ha rendesen edzel, akkor annak nyoma kéne, hogy legyen, ha az étkezésre is odafigyelnél.

Nekem nem jönnek be a pocakos férfiak.

2020. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
nem jön be.
2020. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Én szeretem a barátomat kicsit pocakosan is, így nem zavar. Sokat sportol, szóval nem kövér. Szeretünk jókat enni, így sosem leszünk fitness modellek, de kit érdekel. Jártam kockahasú pasikkal is, velük vége lett a dolognak ugyebár. Szóval nem ezen múlik.
2020. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Ja, szóval ha nem jön be, akkor közel 0%-osra leszavaznak, ha bejön, meg egekben van a pontszámod. "Logikus"


A szépség még mindenkinél mást jelent.

2020. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

Én még soha nem lettem lenullázva :D nekem egészen tetszik :D új élmény.

De ha még egyszer valaki a női pontozók miatt károg...

2020. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit! Nem is ez volt a kérdésem célja...
2020. máj. 28. 22:52
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Én nem rád gondoltam kérdező. Vannak itt épp elegen akiknek fáj ha valami nem úgy van ahogyan ők szeretnék. 1. és 6.voltam :)
2020. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem zavar a pocak, vannak sokkal fontosabb tényezők is, ami alapján választok.
2020. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Idegen pasinál nem jön be. Tehát nem kezdenék ismerkedni pocakos férfival. Ha már egy hosszú kapcsolat alatt szalad fel pár kiló, azt el tudom fogadni.
2020. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!