Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért csak olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért csak olyan férfiaknak írnak vissza a netes társkeresőkön, akiknek a profiljába egyszerűen lehetetlen belekötni? Sem a férfi képeinek bármilyen részletébe, sem az adataiba, leírásába. Nők, miért kell nektek ennyire tökéletes férfi?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 08:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Már megint kezditek?
2020. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
57%

Speciel én azért írnék vissza a férjemnek-ha most írna mondjuk egy fb profilból, mert én magamat is, ami szerintem fontos egy kapcsolatban, tökéletesnek tartom :)

Tökéletest a tökéletesnek :)

2020. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Azt mondom, amit Genya. Ha megkaphatom a legjobbat is, akkor miért ne annak írjak vissza?
2020. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Te miért csak az igényes, makulátlan nōknek írsz?
2020. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nekem nem számít, hogy a lány 150-185 centi közt milyen magas, nem számít az, hogy nagyon vékony vagy van-e rajta egy kis felesleg, nem számít, hogy mekkora a melle és hogy formás a feneke, az sem számít, hogy milyen színű a haja vagy a szeme.


Ami számít, az az, hogy az arca tetszik-e és az, hogy a személyisége is rendben van-e. És ez a normális hozzáállás. A nők milliószor válogatósabbak, mint a férfiak, a nőknek a tökéletes férfi kell.

2020. máj. 29. 09:51
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Mert mindenki a legjobbat akarja magának. Mi ezen olyan meglepő?

Minek ismerkedjek egy olyan férfival aki nem tetszik külsőleg?

2020. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Erre csak most jöttél rá? :D
2020. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Remek, akkor te válassz nőt arc alapján, mi meg választunk pasit az alapján, ahogy nekünk tetszik.

Ha én csak olyan pasival akarok összejönni, akinek van egy 2 mm-es anyajegye a második hasizomkockáján, ahhoz se lenne semmi közöd.

2020. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

"És ez a normális hozzáállás."


Szóval az, hogy arcra tetszen az normális, hogy ne legyen elhízott az már nem normális igény?

Minden normális, semmi közöd ahhoz, hogy ki kit keres.

2020. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert netes társkeresőn az emberek a profiljukkal prezentálják saját magukat. Az alakítja ki a másikban az első benyomást. Nyilván ha jó az összkép, tehát az adatlap plusz fotó, sokkal jobb benyomást fog kelteni a nőkben (de ez fordítva is igaz) mint egy kevésbé jól kinéző adatlap. Ezzel az égvilágon semmi gond nincs, az élet minden területén ugyanez figyelhető meg. Te sem veszel hibás, vagy rohadt almát a piacon, gondolom, tehát külső, illetve az összkép alapján választod ki, mit teszel a kosárba. A társkereső is hasonló elven működik.
2020. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!