Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nők tényleg vágynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők tényleg vágynak a házasságra?

Figyelt kérdés
Manapság ugye eléggé tele van az Instagram a magamutogató, gold digger, hányadék ribizlikkel, akiknek szükségük van rá hogy naponta 30 fotóval növesszék az amúgy se alacsony egoizmusukat és mindenüket kirakják a nagyközönség elé. Na most nekem feltűnt egy ideje, hogy az effajta nők folyton esküvői fotókat lájkolgatnak meg oda-vissza vannak azért, hogy egyszer ők is menyasszonyok lehessenek. De most tényleg, elhiszik azt hogy szétbasatják magukat 100 férfival fiatal korukban, utána meg még jön a szuper gazdag, szuper szexi, szuper hűséges férj jelölt aki hetedhét országra szóló esküvőn veszi el őket? :D Számomra ez az embertelenség, a szánalom magasfoka és eléggé túlhaladja az ingerküszöböm. Vagy netán úgy gondolják hogy a szuper tökéletes esküvő után is folytathatják a rib_nckodást különösebb gond nélkül? Elkepeszto, hogy mennyire hányinger emberkék vannak a gyengébbik nem részén (is). Persze általánosítani nagyon nem akarok, de szerintem már sokan találkoztatok ehhez hasonló jelenséggel. Aki 15-25 éves kora között minden pasi kedvence, ő a házibulik középpontja - persze csak a pénzes körökben - és egy gazdag adonisz bármikor ágyba viheti. Aztán 25 felett vagy akörül rájön, hogy kell egy biztos pont az életében, ezért levadász magának egy 185+ magas, jóképű, nagyon tehetős pasast akivel elveteti magát, hogy utána persze a pasi vezekeljen az ő r_banc életmódja miatt. Mert hát értelemszerű, hogy az is a pasi hibája lenne. Valakinek vélemény? Kort is írjatok. :)
2020. máj. 29. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem, hogy mi értelme mások életével foglalkozni, ha nem ártanak senkinek.

Nem tudok azonosulni az ilyen viselkedéssel, de ennyi alapján elítélni valakit legalább akkora felszínesség, mint csak a külsőt nézni.

21/L

2020. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem írok ki kérdést kövér férfiakról, akik sportos, fitt nőre vágynak. Mert egyszerűen semmi közöm hozzá, engem nem érint a dolog semennyire.

Neked is ezt tudom tanácsolni.

2020. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, miért zavar ez téged, miért érdekel ennyire ezeknek a nőknek az élete. Kicsi irigység szagot érzek. Százával mászkálnak az utcán normális, aranyos nők, igaz, lehet nem néznek ki úgy mint az instalányok.


Másrészt nem értem, miért feltételezed rögtön, hogy az a magas, tehetős férfi akit megfogtak, teljesen hülye és nincs tisztában a lány jellemével. Vagy nem érdekli, és elfogadja úgy, ahogy van, vagy érvényesül a kereslet-kínálat, neki van pénze, a nőnek van szépsége, létrejött az üzlet.

2020. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Volt egy ilyen osztalytarsam, azota hazas no es kisgyereke van. A parja jol oltozott, jokepu ferfi. Ilyen korokben senkit nem erdekel, ki hogyan elte ki magat fiatalon, ahogy idosodnek, mindenki lenyugszik.

Csak az ilyen frusztralt incelek pattognak azon, hogy fiatalon az emberek szexelnek, csak epp nem veluk, es probaljak nyugtatni magukat, hogy hihi majd jol visszaut nekik az elet. Holott nem fog ez senkinek visszautni, akirol ez a legrosszabb, ami elmondhato, hogy volt X szamu futo kalandja. Pontosabban fogalmazva, ezeknek az embereknek gyakorlatilag pont ugyanannyi eselyuk van egy normalis hazassagra, mint egy olyan embernek, akinek maximum 4-5 kapcsolata volt elotte.

2020. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Azt se érted, amit gondolsz. :)

Attól, hogy egy nő szép, esetleg keres némi aprót azzal, hogy instán "influencer", még nem lesz rib4nc. Az valami egészen mást jelent. :)

De nyugodtan sajnáld a férjét, hogy van egy bombázó felesége, aki dugni is szeret. Biztos xar lehet. :)

2020. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"szétbasatják magukat 100 férfival fiatal korukban"


Ezt meg honnan szeded?

Amúgy minek foglalkozol vele?

2020. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Juj, te nagyon meg vagy keseredve. Valami nagyon hiányozhat az életedből, ha ezekre a lányokra ennyi időt szánsz. Én is látom őket, néha nevetek rajtuk egyet, aztán tovább lépek és foglalkozok a saját életemmel. Kit érdekel, hogy Kis Juliska, aki egy Gucciért b.szik az lesz-e valaha feleség, vagy egyáltalán akar-e feleség lenni? Komolyan, kit érdekel (rajtad kívül)? Meg ki vagy te, az erkölcsrendőr? Szokták mondani, hogy zsák a foltját, ezek a lányok megtalálják a maguk mellé való fickót, akiknek pontosan ilyen lány kell és boldogan élnek majd. Javaslom te is keress valamit az életedbe, ami boldoggá tesz. Ja, meg töröld le az Instát.
2020. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémádat. Ezek a nők szépek, fiatalok és megvan a magukhoz való eszük. Élvezik az életet, ismerkednek, amíg meg nem találják azt az embert, akivel el is tudják képzelni hosszútávon. Ez neked miért fáj? Ennyire szär az életed? Ezek a nők nem gondolnad a magadfajtákra egy percig sem, hanem a saját életükkel foglalkoznak. Neked is ezt kellene tenned és akkor lehet, nem lennél egy megkeseredett, rosszindulatú lúzer. :)
2020. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Láthattad az eddigi 8 válaszolót.


Egyvalamit jól jegyezz meg. Az életben nincs jó vagy rossz, az van, hogy mennyire tudsz alkalmazkodni és túlélni. Ezek a lányok megkísérlik kihozni az életükből a maximumot és eddig úgy tűnik, hogy jól csinálják, hiszen te is csorgatod rájuk a nyáladat.

2020. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egy kötél jól állna a nyakadon
2020. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!