Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, titeket mennyire zavarna, ha a férfiról, akivel ismerkedtek, kiderülne, hogy "múltja van"?

Figyelt kérdés
Pl. korábban szexklubokba, swinger partykra járt, és minden hétvégén más nőt (vagy több nőt) fektetett meg, akár többes felállásban is.

2020. máj. 29. 09:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Ha eljön velem egy szűrésre és ott negatív lesz mindenre,akkor ismerkednék vele. Plussz elmondja,hogy miért tette ezeket.
2020. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Én nem ismerkednék tovább mert valószínűleg lehetnek rejtett szexuális aberációi, perverziói. A szűrés az alap ilyen helyzetbe, és ha besértődne rajta 1-es akkor csá. Nincs mit gondolkodni az ilyenen, mert később ő kezdi el majd vádolgatni az embert hogy tőle kapta el, közbe meg ő volt fűvel fával. Nem egy ilyet olvastam már.
2020. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Elsőnél a pont. Az exemnek volt hasonló múltja, úgy voltam vele, hogy semmi közöm hozzá. Beteg lettem tőle. (Nem minden fertőzés ellen véd az óvszer sem!) Ilyen emberrel egy negatív STD után foglalkoznék maximum.
2020. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mármint nem te sártődnél be, csak reagáltam a válaszodra, csak ugye a válaszod számát jelezve, hogy 1-esnek üzenek.
2020. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
*sértődnél javítva
2020. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem ismerkednék. Nem azért mert "múltja" van, az mindannyiunknak van. Az egész mögé néznék és arra gondolnék,hogy azóta se változott meg, és továbbra is arra van igénye ahogy eddig élt. Nem tudnék Benne megbízni.
2020. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem ismerkednék, nem tudnék benne megbízni.
2020. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem ismerkednék vele. Azért nem, mert tökéletesen látszik, hogy teljesen más a szexuális igényünk, ez rövid időn belül konfliktusok forrása lenne. Akinek alap volt, hogy orgiákban vesz részt, meg két nővel hetyeg, annak biztos, hogy nem lesz elég egy nővel a heti három szex hónapokon, vagy éveken át.
2020. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Ha a korábban jó 10 évvel ezelőtt volt azóta pedig kinőtte ezt akkor nem zavarna. Ha viszont szerinte ez az élet rendje akkor megszakítanám az ismerkedést. Nekem a szex sokadlagos tényező. Nem illenék össze valakivel akinek ennyire nagy az igénye és ennyire más módon éli ki.
2020. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem ismerkednék vele. Egy igazi átjáróház ez a pasi, mellette kész fertő is. Bizalmat, ha megfeszülnék sem tudnék neki szavazni. Gusztusom sincs az ennyire szabados életet élő emberhez. Itt már a víz kevés.
2020. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!