Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora konkurenciaharc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora konkurenciaharc lenne egy 20-35 közötti átlag nőért is (pl egy tanárnőért, mert most azt láttam, de 100 másikat is tudok mondani), hogy 1, max 2 hónapnál szinte egyik sincs tovább egyedül?

Figyelt kérdés
Van pár száz ismerős nő a faceen, látom őket. Átlag nők, semmi extra. Akár bolti eladó is lehet. De néha látom, hogy ki van téve, hogy egyedülálló az adott nő, de ha 1 v 2 hónap múlva ránézek az adatlapjára (bármelyiknek), akkor 10 ből 9 szer már az ott az új kép a pasijával. De hogy? Ha meglátják a pasik, hogy szinli a nő, azonnal 10 en vagy húszan rárpeülnek (ezek kizárt h társkeresőn legyenek, mert értelmes nők)?
2020. máj. 31. 11:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
A környezetem szerint jó nőnek számítok, vékony vagyok, edzek és nem vagyok csúnya sem. 2 éve vagyok szingli, jelentkező mindig akad 1-2 havonta, van aki szimpatikus is, de egy barát is szimpatikus általában. Én a szerelemre várok, olyan férfira akit nap 24-ben csillogó szemekkel tudok nézni, és nem adok lejebb, ha még 5 évet kell egyedül lennem akkor sem.
2020. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, 5 év múlva 5-10%-ot fogsz veszíteni a vonzerődből (ha vigyázol magadra, sportolsz és jól táplálkozol), de lehet az 15-20 is, ha stresszes vagy, fáradt, rád tör a magány, stb. Ritka az a nő, aki a képes a fiatalságát elherdálni és reménykedni, hogy 28-30 felett mikor már nem lesz annyira vonzó (tisztelet a kevés kivételnek) , mint 20-25 évesen, rátalál a szerelem.
2020. máj. 31. 14:12
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
Hat en 29 evesen vonzobb vagyok, mint 20 evesen voltam, es a jelenlegi tendenciak alapjan egyelore ahogy telik az ido, ugy leszek meg szebb, mert mostanaban kezdtem (1-2 eve) odafigyelni az apro reszletekre is, nem csak arra, hogy jo legyen a sminkem meg normalisan alljon a hajam. Ranc egy darab nincs a fejemen🤷🏼‍♀️ Ha anyukambol indulok ki, akit meg 40 eves koraban is a noveremnek hittek sokszor, mert annyira fiatalos volt az arca, nagyjabol akkortajt kezdtek el megjelenni rajta a legelso apro rancok, akkor nekem sincs okom aggodni meg jo ideig.
2020. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
A kérdésedben még 35 éves korig hatalmas harc folyik a nőkért, most meg már hirtelen 25 alatt meg kell találnunk életünk szerelmét, mert utána csökkent értékűek leszünk. Esetemben pl. rám talált a szerelem 19 évesen, majd 25 évesen, végül a férjemet 33 évesen ismertem meg. Lehet, hogy a hozzád hasonló csupaszpöcsű szűzfiúk szemében már értékvesztett voltam, de ő mégis velem akarta összekötni az életét. Egyetlen barátnőm sem azzal alapított családot, akivel 20-22 évesen összejött. Vagyis egyikük igen, de el is vált tőle.
2020. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%

kolléganőm 36. Csak jól néz ki, kicsit butácska és bizonytalan.. 8 éve van kapcsolata.. de kb sorban állnak hozzá a jelölet akik szeretnék kitúrni a pasiját mellőle.


Igen, óriási a kereslet az ingyen puncira.

2020. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
9%
A 6-os hozzászóló teljesen jól leírta a dolgot, én és a barátnőim ugyanúgy 2. kategória és nagyon nem az a helyzet, ahogy a kérdező leírta. A nőknek sem könnyű ahogy azt a férfiak hiszik, ugyanabban a helyzetben vannak a nők...
2020. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem minden esetben igaz. Én magamat átlag feletti nőnek mondhatom (nem egózásból; derékig érő szőke haj, napbarnított bőr, heti 4-5ször járok edzőterembe, az alakom elég jó, nőiesen öltözök, azt mondják szép arcom van) és hiába, a neten vagy az instán pl rengetegen lájkolják ha kiteszek egy képet, sokan rám írnak de ennek 99%a csak egy éjszakára hajt. Pont amikor egyetemre mentem, egy csomó emberrel megismerkedtem, sok fiú próbálkozott nálam (ha valaki nekem tetszett annak én is mindig tetszettem) de egyik sem akart velem komoly kapcsolatot (vagy ha akart is, 1-2 hónap után ‘meggondolta’ magàt). Több társkeresőt is használtam, tavaly nyáron rengeteg randin voltam (reméltem, hogy 1 év szingliség után találok valakit) de csak ősszel, másfél év egyedüllét és folyamatos randizgatás után jöttem össze valakivel. (Akivel szerencsére azóta is együtt vagyunk, boldog kapcsolatban, már több mint fél éve.) Nem igaz az, hogy minden nőnek könnyen összejön. A legtöbb fiatal srác (20on éves korosztály) csak arra hajt, hogy kiélje magát, minél több lánnyal legyen, egy 30as pasi pedig nem fog komolyan venni egy 20-21 éves lánykát. Nekem ez a tapasztalatom .
2020. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó. Te megteheted, mert jó nő vagy, hogy borzasztóan válogatsz. A legtöbb ismerős nő szintén ezt teszi, átlagos külsővel. És az a szörnyű, h össze is jön nekik a jó pasi (mérnök, apuka pl főorvos, lakás, 10 milliós autó, stb). Sok-sok ilyen ismerpősöm van, és mind átlag nők. Átlag férfiként ugyanezt véghezvinni, szinte nehezebb mint a lottó ötöst megnyerni
2020. máj. 31. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!