Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők, akik azt mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik azt mondják, hogy a társkeresőkön minden férfi csak dugni akar, mikor jönnek rá, hogy ez azért tűnhet így, mert jóval a saját szintjük feletti férfiaknak írnak csak vissza, akiknek ezek a lányok nem elég jók komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Tudják ezt, de szeretnek „szopni”
2020. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Ez hülyeség.

Azért mondjuk ezt mert plul: én nem is írok senkinek , de már egyből csak ilyenek írnak rám, azt azért. Nem is kell hívalkodó képet felrakni elég egy pulcsis kép és csak ilyen írnak.

26N

2020. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Engem az érdekelne, hogy hol van, melyik társkeresőn, ez a rengeteg, jóval átlag feletti férfi? Mert én egyet se látok. Biztos rossz helyen keresem.

Kár, hogy a való életben meg csupa pocakos, beszűkült látókörű, és persze foglalt pasi vesz körül, aki csak dugni akar, mert unja a gyerekei anyját. Mindet elcserélném egyetlen fullos pasira, aki egész este képes dugni, és érdemes vele ágyba bújni.

Azonnal tudnom kell, hogy hol vannak tömegesen ezek a kis izomtibik, akik dugni akarnak.

2020. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Dögös pasik, akik meg akarják dugni a ronda nőket? Ez úgy hangzik, mint egy valóra vált kívánság!

Dögös és ingyen van? Jöhet ;)


Nem értem, miért gondolnak a szexre úgy, mint valamire amit a pasi elvesz a nőtől. Ez nem vese transzplantáció!

Ha én lefekszem egy pasival, az úgy néz ki, hogy kinyal, megdug (ő végzi a munka 95%át), én meg élvezem. Nem értem, mi ebben a rossz, amit "járással" meg "kapcsolattal" kell kompenzálni???

2020. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Van benne igazság, a ronda nő jól járhat, ha egy extra jó pasi dugja, csak ezt az elején le kell tisztázni, hogy csak szexet akar, többre ne számítson. Marha önbizalomromboló, ha beetetnek minden széppel, jóval utána 3 szex után az üzenetedre sem válaszolnak.
2020. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Jaj, mert ronda pasik között nincs ilyen? Ugyanannyi van.
2020. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%

Figy, a nők nem is tudnának mást akarni, nekik ez a biológiai programjuk: a lehető legjobb pasival dugjál és kizárólag vele, a többi férfit pedig ignoráld. Ők egy fikarcnyi vonzalmat sem éreznek a többi férfit iránt, hiába látnának be bármit is.


Ez olyan, mintha neked valaki azt mondaná, legyél meleg, mert a férfiakkal könnyebb. Szuper, de attól még nem fog neked felállni.

2020. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

,,mert jóval a saját szintjük feletti férfiaknak írnak csak vissza"


Mert csak és kizáróan a saját szintjük feletti férfiakat veszik csak észre, aki az alatt van, az a szemükben nem férfi, sőt nem is ember, hanem egy patkány.

2020. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
És tudod, mitől lesz patkány? Mert rohad a belseje.
2020. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
Amúgy meg 7-esként még csak annyit, hogy legyen már annyi eszetek, hogy ne szívassátok magatokat a társkeresőn lévő nőkkel. Ezek az oldalak/applikációk a létező legproblémásabb nők gyűjtőhelye. Minden valamirevaló, mentálisan ép nő úgy cserélgeti a pasijai, ahogy akarja, ezek után gondolhatod, milyen lehet az a nő, aki rászorul egy társkereső oldalra?
2020. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!