Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti hogy viszonyultok egy beteges pasihoz?

Figyelt kérdés
Régóta van Crohn betegségem illetve 1-es típusú diabéteszt örököltem anyai ágról. A folyamatos kezeléssel és vizsgálatokkal nagyjából mindkettő kordában tartható, de nagy kompromisszumokat kell kötnöm az életben, hogy ne épüljek le. Napi 5-ször inzulin, állandó vizsgálatok és tökéletes diéta valamint gyakran kapok el banális fertőzéseket is a gyenge immunrendszerem miatt, ami miatt gyakran betegszabadságra kényszerűlök. Amúgy élem az egyszerű életem, dolgozok normális fizetésért és próbálok másokkal tisztességes és toleráns lenni. Egy ilyen férfinek milyen esélyei lennének egy átlag nőnél?

2020. máj. 31. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Engem az ilyen nem zavarna. A személyisége és az ápoltsága érdekel, és a mentális egészsége.
2020. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Semmi. Esetleg egy kisgyerekes anya lehet a nőd, ha van lakásod.
2020. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ezekről nem tehetsz, tehát nem lenne hátrány.
2020. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2: És a kisgyermekes nő miért akarna engem jobban, mint egy átlagos egyedülálló nő?
2020. máj. 31. 17:42
 5/12 anonim ***** válasza:

#4: mert itt vetíti ki a frusztrációt, hogy szerinte egy gyerekes nő csak "selejtes" pasit kap.


Engem csak azert zavarna, mert nem tudom, mennyi az esélye, hogy örökli a gyerek. Bár ezek a problémák is biztos jobban kezelhetőek lesznek majd.

2020. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: Ez az öröklődés olyan mint a lottó. A családban mindenki full egészséges csak nekem volt rá picit hajlamom, de ez is csak a korábbi stresszes életmódom miatt "aktivizálódott". Az öröklődéshez szükséges a másik partner, de akkor se 50% az esély, hanem rengeteg apró tényező függvénye ráadásul 20 év múlva már tuti gyógyíthatóak lesznek az immunológiai eredetű betegségek.
2020. máj. 31. 18:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha helyén kezeled a betegséged,normál életet élsz,ez nem okozhat gondot. Nekem a szememmel van gond,több műtétem volt. Részmunkaidőben dolgozom,mindenem megvan,és sosem okozott nehézséget az ismerkedésnél a betegségem. Mindent betartok,de emelett normál életet élek,és nem vagyok magamba roskadva. Soga,egy kapcsolatomban se volt ez hátrány,annak ellenére,h a gyk-sok azonnal lehúznának.
2020. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja,és már a kérdés is,na...nem vagy beteges :)
2020. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8: Nem értem a kommented. Ezzel mire akartál utalni?
2020. máj. 31. 19:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne kezeld magad betegként. Ahogy látom a kérdésedből Neked a betegség központi téma az életedben.Tartsd be amit kell,szedd a gyógyszert,inzulinozz,diétázz,de mellette éld az életedet.
2020. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!