Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők mire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők mire vagy kire várnak? Ha tehetős emberrel nem tudnak összeállni, akkor inkább egyedülállóak maradnak?

Figyelt kérdés

Számomra egyszerűen felfoghatatlan, hogy egész Magyarországon, az a rengeteg egyedülálló nő, aki egyedül van, az inkább mutogatja magát a közösségi oldalon, de senkit nem enged magához közel, ahelyett, hogy

összejönnének valakivel.


Ezekbe a rétegekbe beletartozik kivétel nélkül minden olyan nő, aki jól néz ki külsőleg. Itt vannak például a pszichológusok. Akik tanulnak, vagy akik végeztek és egyedül vannak.

A pszichológusnak jó embernek kell lennie. Ha ez így lenne, akkor

nem félnének feltárni dolgokat és összeismerkedni valakivel, akivel megosszák a testi adottságaikat.


Már kibökték magukat, ugyanolyan tipikus nők, mint a többi. A felemelkedés, a jó körülmények és a pénz vonzza őket. Az a nő, aki nem néz ki jól, az pedig azért nyitott, mert nem kell senkinek és magányos.

Aki pedig kellendő, az beképzeltté válik a sok lájkolás és ajánlat miatt.


A nő az nőből van manapság. Mindegy ki az, sokan azt hiszik, hogy ér valamit a diplomájuk, miközben semmi különbség nincs közöttük és sok más ember között, akinek meg nincs diplomája.



#valóság, igazság, női nem
2020. máj. 31. 17:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnak akárkivel összejönni, csak akivel kölcsönös a vonzalom és összeillenek belsőleg is.
2020. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
100%
Fel se merült benned, hogy nem várnak senkire, pusztán jól érzik magukat egyedül, nincs szükségük párkapcsolatra, esetleg nem akarnak belemenni egy "ha nincs ló, jó a szamár is" szituációba?
2020. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
94%
Azzal osztom meg a testi adottságaimat akivel dugni akarok.De inkább vagyok egyedül,mint olyannal,akit a hátam közepére se kívanok.Szexre meg mindig van valaki.
2020. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem a tehetős emberre várok. Hanem arra, aki nem tartja bolondságnak az elveimet a gondolkodásomat. Arra várok, akivel kölcsönös a szimpátia, a vonzalom, a humor, a látásmód. Amíg nem találkozom vele, nem kell más pótlék, alkalmi, laza, miegymás. Addig élem a mindennapjaim, ahogyan eddig is.
2020. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tisztában vannak a saját értékükkel és magukhoz illő párt keresnek.
2020. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fordítsuk meg a kérdést. Az átlagjanik miért az ilyen szép és okos nőkre ácsingóznak? Miért nem Julira a pékségből?
2020. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális :-) Én nem vagyok jó nő, nem lájkol senki, fiatal sem vagyok már, és mégsem jövök össze akárkivel (pedig még így is van jelentkező). Inkább vagyok egyedül és várom, hogy olyat találjak, akihez valójában tudok vonzódni, mint hogy egy olyannal álljak le, akivel semmi közös nincs bennünk. Azt írod, az ilyen nők diplomája semmit sem ér. Pedig dehogy nem, magukhoz való értelmes férfit keresnek, nem olyan faék egyszerűt, mint te vagy.
2020. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 Savlekotő ***** válasza:
94%

Válogathatnak,igen nem fog egy értelmes nő szemetet választani alját,alkoholistát,igénytelent,ütlegelőt,nőgyűlölőt,olyat aki csak ürítene, akkor se ha kötelező lenne,inkább lesznek egyedül,és a minőségre várnak,ez annak ciki aki tudja magáról hogy még a használható nő is lerúgná magáról. Mondjuk szakmámból adódóan ahol sok nőt láttam tönkre tenni fatuskók által,igazat adok annak aki inkább egyedülálló lesz....

70F

2020. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 Savlekotő ***** válasza:
94%

Neked egy bajod van,hogy veled egy nő ahogy hívod őket némber se áll le azért vered itt ki a mérged.. Tök átlátszó.. És szánalmas is,ezt férfiként mondom..

70F

2020. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk, hadd főjön a saját levében.
2020. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!