Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelenthet-e egy komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet-e egy komoly kapcsolatot megakadályozó problémának, ha a férfinak izzadós a tenyere?

Figyelt kérdés

Minden szerelmespár kézenfogva szokott sétálni, így kíváncsi vagyok, hogy a nők hogyan látják ezt az igen csak kellemetlen problémát.


Esetleg tud valaki megoldást rá?


2020. jún. 1. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ismeretség egy 30+m mély függeszkedéssel kezdődik női oldalról, akkor ez bizony nagyon komoly hátrány lehet. 😃
2020. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem kötelező állandóan fogni egymás kezét, nem is lenne praktikus.

Másrészt engem (nőként) speciel nőn még nem zavart az izzadós tenyér, valószínűleg férfin sem érdekelne különösebben.

2020. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tenyér izzadasa az egyébként egészségügyi gond miatt szokott előfordulni, szóval ez a probléma orvosolható. De nem okozna gondot es kizaro oknak sem mondanam.
2020. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy különösebb gondot okozna. Egyébként is, nem minden pár sétál kézenfogva.
2020. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem izzad a tenyerem es a talpam is, megis volt eddig 6 baratnom. Neha elengedtuk egymas kezet es hamar megszaradt a napon. Soha egy nő sem hozta fel nekem
2020. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amugy a szimpatikus idegrendszer zavar, lehet orvosolni mutettel. De utana kiujul mas helyen.
2020. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb baj.
2020. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!