Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves bi fiú vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves bi fiú vagyok, és olyan lányt (bi vagy hetero) keresek komoly kapcsolatra, akit nem zavar, hogy voltam már fiúval is. Megcsalás nem fér bele. Fontos számomra a külső és belső egyaránt. Van ilyen?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
Csináld azt, amit a bi férfiak 95%-a, vagyis hogy soha se a családod, se a barátaid, se a párod, se senkid ne tudja meg rólad hogy bi vagy és voltál már férfival. Nekem és még sokaknak beválik a dolog, hidd el.
2020. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már pár éve együtt vagytok, ülj le vele erről beszélgetni. Ha szeret, akkor annyi idő után ezért nem fog elhagyni. Persze ez egyénfüggő, úgyhogy érdemes előtte megismerni, és megtudni, hogy mennyire lenne toleráns ezzel kapcsolatban.
2020. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!