Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak a nők, hogy folyton csak olyan pasiba botlanak aki csak megdugja őket és továbbáll? Miért csak a férfiak felső 10%-ára reagálnak, míg a maradék 90% normális pasit ignorálják?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=BGfjbFv8RHE

Ahogy a PUA nagymester is szókimondóan megmondta a videóban, így szívatják meg magukat a nők. Mert igaz, hogy van a férfiaknak egy felső jóképű 10%-a, akik egész egyszerűen megtehetik, hogy minden nőt csak egy darab húsként tekintsenek és mindenkit csak megdugjanak. Mert megtehetik, úgyis minden nő őket választja. A férfiak maradék 90%-át pedig elswipe-olják a phaszba a Tinderen, holott köztük lenne a normális értékrendű, normális társat kereső férfi. Csak a nőknek a külsőségek terén annyira felmentek az igényeik, hogy az valami hihetetlen. 3-4-es csak is 9-es pasikra lő. Ez már tényleg irreális.

Ti is egyetértetek a videóban elhangzottakkal, és hogy most kivételesen a nők csesznek mindent el és a férfiaknak van igazuk?



2020. jún. 2. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Azt megint kihagyod, hogy ti pasik csak a jó nőket veszitek emberszámba, aki nem elég szép és formás, azt levegőnek nézitek és nektek nem számít.
2020. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Én nőként teljesen egyetértek a kérdezővel.
2020. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Mind a kérdés, mint pedig az első válasz sarkított. Nem minden férfi akarja a legmutatósabb nőket (eleve relatív, kinek mi tetszik), ahogy nem minden nő csak a díszhímekre bukik. Igen, ezeknek az embereknek jó eséllyel könnyebben megy a pártalálás. Ettől még az ún. átlagosok is elkelnek. Elég csak megnézni a párokat az utcán. Nekem senki ne mondja, hogy csak olyan párokat látott, ahol mindkét fél modell külsejű!
2020. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Te összejönnél neked nem vonzó nővel? Pl. akinek van legalább 20 kiló feleslege, és az arca sem a legszebb. Ugye hogy nem. Akkor mi is a probléma? 🤔
2020. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem csodalkozom, mivel nem tapasztalom ezt. A jokepu ferfiak kozott is vannak kulonbsegek, kb egy randi alatt ki lehet szurni, ki az, akit nem lehet komolyan venni.
2020. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
4# Még mindig nem értitek a lényeget... a férfiaknak a nők 40-50%-a vonzó, ellenben a ti 10%-os célcsoportotokkal.
2020. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Kezdem magam ufónak érezni, hogy a párommal nem társkeresőn ismerkedtünk meg és ő sem tekint darab húsként a nőkre és én engem sem dobtak még ki egy dugás után.

Egyébként a kérdésre válaszolva, sértőnek érzem, hogy a férfiak felső 10%-ról (jelentsen ez akármit) eleve azt feltételezi, hogy csak dugnak minden nőt. Kikérném magamnak ezt, ha férfi lennék. A jóképű férfiak között sem mindenki egy morális senki. Ott is vannak a párkapcsolatról éretten gondolkodó, nem felszínes, hűséges, párjukat szerető, tisztelő férfiak.

Egyébként igen, sok nő is "elcseszi". A felszínesség nem a nemtől függ, sok nő felszínes és sajnos erkölcsi nulla.

"PUA nagymester"

:D :D Ezek a kifejezések, tényleg mintha valami szabadkőműves páholyról beszélnének. :D

Mondjuk nagymester a sakkban is van, de azt nem említeném egy lapon a Puákkal, mert sakkban le is tesznek valamit az asztalra ahhoz, hogy kiérdemeljék ezt a címet.

2020. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

A kedvenc részem az, mikor elkezdi magyarázni, hogy a nők hogyan általánosítanak, miközben az egész videó egy nagy általánosítás. Annyira, de annyire mérhetetlenül szánalmas.

Tudod mit nem fogtok fel? Hogy az általánosítás NEM VEZET SEHOVÁ!

Próbáljatok ismerkedni, nem kell feladni és minden nőt egy kalap alá venni, aztán vagy sikerül vagy nem.

Sajnos az igazság az, hogy aki általánosít, az általában hülye. Miért? Mert le akarja egyszerűsíteni a világot, az emberi viselkedést, hogy ő is felfogja, csak éppen attól a világ nem az elképzelései szerint fog működni.

2020. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
"elswipe-olják a phaszba" a magyar nyelv szépségei :D
2020. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Engem soha nem érdekeltek a "meno cshavook".. . nekem a gyomrom fefordul attol h valaki a fel vilagot ossze-vissza kurta. Aki meg ezt csinalja siman latszik a jellemen. Nem vagyok csunya, megtehetnem hogy ezekre vessem ki a halomat, de soha nem erdekeltek.
2020. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!