Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsek12 kérdése:

Miért nem tetszem a lányoknak?

Figyelt kérdés

Én is látom hogy tömve van a fórum ehhez hasonló kérdésekkel, de én akkor sem bírtam megállni hogy ne gyarapítsam ezeknek a tömegét ;D .


De komolyra fordítva a szót, kevesebb mint fél év és már a húszat is betöltöm, és nem tetszem a lányoknak egyáltalán. Sokat gondolkoztam mi lehet ennek az oka, mert én tényleg nagyon igyekszem kedves, aranyos és jó fej lenni mindenkivel magam körül. Sokat járok bulizni, ahol mindig próbálok ismerkedni, de általában még mielőtt befejezném a bemutatkozást (és egy keresztnevet tényleg nem tart órákig elmondani) elhajtanak. Legutóbb például pont egy kifejezetten ismerkedős buliban voltam Pesten és utána szomorúan konstatáltam hogy az egész estéből az volt a legemlékezetesebb ahogy bejutottam, meg amikor elmentem onnan :( . Nem gondolnám hogy ennyire csúnya lennék :(. Igényesen, többnyire sportosan öltözködöm. Nincs tele pattanásokkal az egész arcom mert nagyon odafigyelek rá (most sajnos azért a melegben becsúszott egy olyan 10-15 a homlokomon, de már gyógyulnak). Szoktam edzeni, Street workout-ot hetente 3-4 alkalommal. Nem vagyok egy nagy izomtömeg, inkább szálkás vagyok, de nem csontsovány. 192 cm magas vagyok, szokták mondani hogy a koromnál 1-2 évvel fiatalabbnak nézek ki... Szóval nem érzem magam csúnyának na. Nem vagyok verekedős, agresszív, nem szoktam sokszor káromkodni. Színésznek készülök méghozzá elég komolyan. Már van egy kis színjátszó tapasztalatom is. Tudok egykerekű biciklizni, van saját autóm és nem olyan amit rejtegetni kéne. De a lányok nagyon nem kedvelnek, lehetőséget sem adnak hogy közeledjek feléjük. Ritkán állnak szóba velem, akkor is úgy mintha ciki lenne, pedig nem mondok nekik rosszat, és a beszédorgánumom sem riasztó, kedves és udvarias vagyok velük. Tinderen, meg ehhez hasonló oldalakon is próbálkozok nem sok sikerrel. Színjátszós révén elég magabiztos szoktam lenni, néha kicsit túl határozott. Tudom elég önfényezősen hat amit eddig írtam (és még nincs is vége :D) de csak próbálok részletes képet adni nektek. Amibe belefogok azt általában véghez is viszem, bármennyire nehéz is. Kivéve a lányokkal való kapcsolatom keresését :(. Ebben az egyben egy helyben topogok már évek óta. Sosem volt még kapcsolatom, és lány barátom sem igazán, pedig nagyon szeretek beszélgetni lányokkal bármiről, nem jövök zavarba. Csak nekem ilyen alkalom szökőévben egyszer ha adódik :( . Úgyhogy emiatt elég depressziós, pesszimista vagyok, de elfojtom. Csak a legjobb barátaim tudják hogy én nem az a higgadt, nyugodt, kiegyensúlyozott ember vagyok aminek sokan látnak. Kérésre küldök fényképet ha úgy jobban a dolog mélyére tudtok látni. hátha mégis ronda vagyok:(



2020. jún. 2. 13:20
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
33%
Mar kerdezted ugyanezt...
2020. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
35%

Magas vagy és nagyon vékony?

Lehet hogy büdös a szád?

2020. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
65%
Távdiagnózist vársz tőlünk? Nem lenne korrekt dolog. Az biztos, hogy valamit rosszul csinálsz, de hogy mit, azt neked magadnak kell kitapasztalnod.
2020. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudod magad eladni, mint pasi jelölt.
2020. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos a mai lányoknak ez a nagyon jófejkedős, aranyos stílus nem jön be. Pedig ez lenne a normális. Én is sokszor tapasztalta, hogy rengeteg lány bunkóbb, dominánsabb, nagyszájúbb, mint én férfiként. Az ilyenek simán elküldenek, de őértük ne fájjon a fejed, mert egy kapcsolatban csak az agyadra mennének. Meg kell találni azt a kis %-ot, akit még nem fertőzött agyon ez a mai girl power, emancipált életvitel. A te korodban még többen vannak, én már csak szívok. 30/F
2020. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem pont rossz lányokat szólítasz le...:D Vagy lehet a kisugárzásod nem a legmegnyerőbb. Sajnos így láthatatlanban tényleg nem lehet erre válaszolni.:/ Nyilván az alapján, amiket leírtál nincs sok kifogásolni való rajtad. Magas és szálkás vagy, nem vagy félős, simán kezdeményezel. Nekem (meg szerintem a legtöbb normális lánynak) ezek a tulajdonságok pont hogy imponálnak.
2020. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
78%
Most őszintén mi lenne ha azt csinálnád h azért mész oda hozzájuk h megosztanák-e hogyan válhatsz vonzóbbá?
2020. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
39%

Mert nem te vagy az adott társaság közepe nem te vagy a nagydumas, menő, kissé bunkó, de vicces, szórakoztató, emlékezetes, kigyúrt, izmos, gazdag srác. Vagy ezeknek a valamilyen arányú kombinációja. Az is lehet, hogy nem vagy jóképű. Hiába vagy magas és edzettebb ha nem férfias, vagy legalábbis nem a mai kor férfiideált testesíted meg arc terén akkor beszoptad.

A pénzzel és a "menőzéssel" lehet kompenzálni.

2020. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
81%
Ahhoz, hogy lány barátaid legyenek nem fontos a külső, így szerintem párkeresésnél sem kulsoddel van a legnagyobb probléma, inkább kommunikációval, kisugárzással. Mit gondolsz, miért nincsenek lány barátaid, mennyire vagy érdekes, társasági ember?
2020. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
4%
Mert meg nem irtad magadra, h tudom, magas vagyok es szalkad, ha ez szalka a szemedbe leszek szalka a seggedbe!xD
2020. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!