Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az exem a lakótársam, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem a lakótársam, ezt mikor érdemes közölni?

Figyelt kérdés

Mikor anno összeköltöztem az exemmel,nagyon jó lakást találtunk, nagyon jó áron és helyen. Egyetemista vagyok,diákmunkából élek, így nem szívesen kerestem volna rosszabb opciót, miután elhidegülés miatt szakítottunk.


Most kevesebbet fizetünk fejenként rezsivel együtt, mint ha egy szobát bérelnék, ami a mostanitól jóval kisebb, és arra még a rezsi is jönne.


Egyébként talán ha 3 szót szólunk egymáshoz egy nap, azt sem igazán tudjuk, hogy mi van a másikkal, eléldegélünk egymás mellett külön szobában. Viszont teljesen érthető módon egy alakulóban lévő kapcsolatban ez zavarhatja a másik felet,vagy kizáró ok,de azonnal első randin furcsa lenne azzal nyitni, hogy ja amúgy az exemmel élek..Mikor, hogyan lenne célszerű elmondani? Egyáltalán csak úgy a semmiből közölni,vagy?


2020. jún. 2. 13:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Ha nekem egy srác ezt mondna én menekülnék. Meg lehet érteni a te oldaladat is, de en nem tennem ki magam ilyen kellemetlenségnek.
2020. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Én azonnal elköszönnék tőled. Az más, ha valaki házas, és úgy leszek a szeretője, de ez...kösz, de nem.
2020. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Felejtős.
2020. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Mint mondtam érthető, hogy van akinek ez kizáró ok, nem is problémázok rajta, de a kérdés nem az volt, hogy ki menekülne és ki nem,hanem hogy mikor érdemes közölni? Mikor egy szórakozóhelyen/akárhol bemutatkozunk? Szia xy vagyok és az exemmel élek? Vagy mégis mikor?
2020. jún. 2. 13:35
 5/29 anonim ***** válasza:
0%

Úristen, ha nőt akarsz mostanában, akkor ezen változtass.

Amugy az eltitkolas nem fog menni, mert a 2 nő sokat lenne egy helyen és tuti kiderul. Az meg még nagyobb bukta xD

2020. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Senki nem akar titkolni semmit, elköltözni pedig egyikünk sem fog, mert havi 60ezerből nem fogom tudni fenntartani magam nagyvárosban másképp, valószínűleg ő sem.


Nem is az érdekel, hogy ki menne bele és ki nem, köszönöm. Nem győzöm hangsúlyozni hogy megértem hogy sokaknak ez kizáró ok.

2020. jún. 2. 13:37
 7/29 anonim ***** válasza:
98%

Nő vagy férfi vagy?

Egyébként ezt az elején érdemes közölni, minél tovább húzod annál rosszabb lesz a reakciója a másiknak. Gondolj bele te is örülnél ha idoben megtudnad, ha kesobb tudja meg kombinalni fog.

2020. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Ne mondd el az új csajodnak ezt semmiképp:)
2020. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

De mennyire az elején,ez a kérdés, tényleg. Pont azért merült fel mert még időben el szeretném mondani, hogy akit zavar tovább állhasson, de azért nem a legelső mondatnak szánom, még futásban venné ki magát,mint amilyen furcsa alapból.


Félreértés ne essék, tudom, hogy hihetetlen lehet mások számára,hogy van, hogy egy hétig össze sem futunk itthon, és csak a kajarol vagy a mosasrol váltunk 2 szót, illetve nem is várom el hogy ezt bárki is elfogadja, persze örülök, hogy ha valaki igen.


Elhallgatni semmiképpen nem akarom, még az előtt szeretném közölni hogy bármilyen érzelem kialakulhatna bárkiben is, maximum nem lesz kapcsolatom még 1-2 évig, ameddig ilyen anyagi helyzetben vagyok.


De elképzelésem sincs, hogy hogyan és mikor kellene ezzel előhozakodni, csak úgy közölni a semmiből nem túl hirtelen, és direkt?

2020. jún. 2. 13:56
 10/29 Ramos ökle ***** válasza:
5%

Én is laktam együtt exbarátnővel. :D

Nyugi, aki nem szemellenzős és bízik benned, annak nem gond.

Aki meg nem olyan, azért nem kár. :D

Hogy mikor érdemes elmondani, jó kérdés. Talán amikor már alap dolgokat tudsz a másikról, vagy amikor már valamilyen alap bizalom megvan.

Ha elfut emiatt, ne sajnáld, ha meg marad, akkor nincs gond. :D

2020. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!