Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inkább filmezős vagy sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább filmezős vagy sokat olvasó lánnyal járnátok?

Figyelt kérdés

Én unalmasnak erzem magam miota part keresek, megkerdezik mi a hobbim és az olvasás az...naponta 3 órát töltök vele, hossztól függően heti 1 könyv lemegy. Írok is kis történeteket csak úgy magamnak.

Nem szeretek filmet nézni csak moziban, a legtöbben pedig nem értik miért jó az olvasás, úgy érzem lenéznek és unalmasnak, feleslegesnek tartják. 22/L



2020. jún. 2. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
olvasós, manapság kijött filmek 99%a időpazarlás.
2020. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Olvasós!!!


Semmi kedvem harcolni, hogy ki nézi a nagy TV-t, meg végig szenvedni valami csajos nyálat. Olvasson csak.

2020. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra kifejezetten szimpatikus, ha olvas is.
2020. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár én filmezni szeretek, keveset olvasok, mégis szimpatikus ha a kiszemelt nő szeret olvasni.
2020. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nem zárja ki a másikat! Én szeretek olvasni is, filmet nézni is.
2020. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ramos ökle ***** válasza:

Olvasóst mondanék, de mindig filmnézős volt. :D

Így az olvasás megmaradt nekem.

2020. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami örömet okoz az embernek, azt fel kell vállalni, nem ilyen "bocsánat, hogy élek" attitűddel, szinte szégyenkezve előadni. Nekem sok más hobbim is van, de szerintem is az olvasás az egyik legkirályabb hobbi, hihetetlen sokat köszönhetek neki, szerves része az életemnek. Ha valaki lenézi, feleslegesnnek tartja az olvasást, azzal te sem akarnál együtt lenni, nem? Akkor meg semmi értelme azon sajnálkozni, hogy nem felelsz meg vagy nem vagy elég "érdekes" neki. De ha ismerkedés során ez jön le rólad, hogy emiatt unalmasnak tartod magad, az elég negatív, önbizalomhiányos és megfelelési kényszeres kisugárzást eredményezhet.
2020. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok férfi, de olvasok és nézek néha sorozatokat, filmeket is. Ne gondolja senki, hogy a mostanában kiadott könyvek 90%-a nem egy kupac trágya... Főleg a szórakoztató irodalom. :D Onnan is csak a ponyva meg a gyér megfogalmazás és a sablonos, logikai bukfencekkel telenyomott ócska szenny dől regény formájában.


Ezzel nem azokat akarom kritizálni, akik olvasnak, sem azokat, akik inkább a filmet preferálják, mert úgy gondolom, egyikünk sem olyan fontos ember, hogy ha gyakorizni belefér neki, akkor néhány ilyen agyzsibbasztásnak ne adjon esélyt. De lássunk tisztán: nem a csatorna jellege adja az értékét a műnek. Főleg ma, ahol inkább az alkot, akinél a pénz van.


Tessék kicsit olvasgatni, kis érzékkel belefájdul az ember feje abba is.

2020. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mármint mibe fájdul a feje?
2020. jún. 2. 15:57
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Pedig belőled van sajna kevés. Én téged választanálak, mert egy olvasó nőnek élénk a fantáziája, gazdag a szókincse, tájékozott is.
2020. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!