Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már a csapból is az folyik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a csapból is az folyik, hogy a társkeresőkön a nők jóval a saját szintjük feletti férfiak közül válogatnak, a többieket ignorálják. Mi az oka ennek a jelenségnek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 2. 14:05
1 2
 1/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
25%

Tárgyilagos válaszként azt mondom, mert gondolom megtehetik. Bár véleményem szerint, az a nő, akinek társkeresőznie kell, az amúgy a normális, igazán kelendő férfiaknál az már kuka, lapát minőség.

Most tényleg, egy átlagos nő, ha csak végigmegy az utcán..már be tud pasizni. De ez csak az én véleménye.

2020. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy ha ránk is írná 1000 csaj, nekünk is a legjobb kéne. Az hogy a férfiak igenytelenebbbek. Az hogy amikor a sokkal jobb csávó is megfektetne valami rosszabb csajt, beleéli magát a csaj, hogy kéne ilyen férfiaknak kapcsolatra is, ha meg nem jön össze, elkezdi gyűlölni a férfiakat, meg általánosítani rájuk.
2020. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%

Az az oka hogy náluk vana punci és annak komoly értéke van:)

Főleg amíg fiatal a csaj.

2020. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha napi 50 lelet kapnál az elhízott, igénytelen nőkön keresztül a top kategóriás sportos csajokig. Akkor biztos vagyok benne, hogy te leragadnál az átlag szinten és az igénytelennél.. ugye?


Az az oka, hogy megtehetik, mert egy 25-30 éves nőt a pasik 18-65 éves korosztály akarja megdugni, míg a 25-30 éves pasira nem kíváncsi a kutya sem, ha nem jóképű, gazdag, irigylésre méltó életet él. (legalábbis a társkeresőkön így van, mivel ott a képek adnak el téged.)

2020. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Te összejönnél olyan nővel akire nem áll fel, vagy mindig viagrát kéne bevenned?
2020. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy néhány balfsz nem tudja magát és a neki tetsző nőt reálisan felmérni, aztán csak vakarja a tökeit, mikor egy nála jobb, de amúgy átlagos embert talál a kiszemeltje.


Nézzünk már körül, milyen nők járnak milyen férfiakkal. Sokszor a nőt nem értem, hogy van gusztusa egy olyan emberhez, akivel összeáll (és nem, nincs pénze emberünknek)... Szóval hagyjuk ezt a hülyeséget, annyian választanak felül, ahányan alul.

2020. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen ez a társkeresés, mindenki a legjobbat akarja, úgy van vele, a maradékot vigye el más.

Mellesleg a 35-40 éves pasik meg rá sem néznek a saját korosztályukra, szinte csak a jóval fiatalabbakra.

2020. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Kezdjük ott, hogy nincs annyi jó pasi, hogy minden nő a szintje fölött válasszon.
2020. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

7-esnek igaza van. Én 35 vagyok de leginkább 25-30 között ismerkedek.

és 8-asnak is igaza van mert valóban kevesebb a jól kinéző férfi mint a jól kinéző nő.

2020. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
5%
#8 nem is kell hozzá. Egy jó pasi ki tud szolgálni 4-5 nőt is egyszerre.
2020. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!