Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma minden lány beképzelt?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam pár társkeresőt, de inkább csalódtam a nőkben. A pucsítás, csücsörítés és hercegnő stílus nemcsak a 20-asok, de a 30 és 40 felettieknél is ezerrel megy. Nem hiszem el, hogy a normálisnak látszó is tuti feltesz egy melltartós, bikinis, melleit kidobó képet.


A kommunikáció meg nevetséges, mert senki nem tud rendesen beszélgetni sem. Csak körülöttük forog a világ, ő nem érdeklődik stb. Aztán se kisugárzás, normális értékek és sok lány sír, hogy évek óta nincs kapcsolata (nahát miért nincs hmmm), túlválogat és nem lehet hosszú távra építeni senkivel.


Nem csak külsőre értem, de a legegyszerűbb, buta, csúnya lányok is úgy viselkednek, mintha minden pasi utánuk nyálazna és iszonyú a stílusa.


Remélem nincs így és csak a társkereső appokon ilyen a többség. Szerencsére lett egy kapcsolatom, nem onnan, de aggaszt a dolog.


2020. jún. 2. 17:49
1 2
 1/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
75%

"Nem csak külsőre értem, de a legegyszerűbb, buta, csúnya lányok is úgy viselkednek, mintha minden pasi utánuk nyálazna és iszonyú a stílusa."

Ez egyáltalán nem így van.

2020. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem nagyon sok aranyos kedves lány van.Nem lehet hogy te keresgélsz rossz helyen?Vagy a külső alapján ítélsz?
2020. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A külső másodlagos, belsőt, kisugárzást keresem. Normális kommunikációt.


Ezért is írtam, hogy a normál külsejű, vagy már csúnya lányok is így viselkednek.

2020. jún. 2. 17:56
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Csak veled, mert csóró vagy hozzájuk.
2020. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Dehogyis csak veled.....Akkor rossz helyen keresed.Az aranyásók meg menjenek dolgozni
2020. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon általánosító a kérdés.
2020. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6)

Tudom, de nem akart az lenni. Tapasztalat (sajnos).

2020. jún. 2. 18:07
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Akkor rossz helyen keresgélsz. #6 voltam.
2020. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Én is látok ilyet a tágabb környezetemben, de nem gyakran és a legtöbben, akiket ismerek, nem olyanok, mint amilyennek leírod. Elég érdekes körökben mozoghatsz, ha te csak ezt a réteget látod.
2020. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Én nőként most fogok regisztrálni egy társkeresőre. Megnéztem egyet a neten, azt hiszem, Első találkozás a neve. Lecsekkoltam a pasikat, mielőtt regisztrálnék, és kíváncsiságból megnéztem a nőket is. Egyáltalán nem azt tapasztaltam, amit mondasz. Tök átlag, normál nők vannak fenn. Mondjuk nem tudom, milyen korosztályban keresel.
2020. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!