Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik azzal a kifogással élnek, hogy "ők nem ismerkednek interneten" vagy "ők nem ismerkednek itt vagy ott", azok nem is akarnak igazából társat?

Figyelt kérdés

Avagy konkrétan azt a férfit nem akarják társnak akinek ezt a kifogást mondják. Mind1 a lényeg ugyanaz, hogy ez csak egy értelmetlen kifogás.

Érdekes férfiaktól még soha nem hallottam ilyen kifogást, hogy ők most itt és most nem ismerkednek, mert nem tetszik nekik ez a weboldal, vagy mert éppen nappal van, vagy mert éppen másokkal van, vagy mert éppen telihold van és ilyenkor elszabadulnak a démonok. A legtöbb férfi az ha ismerkedni akar, akkor a saját nagyanyja temetésén is ismerkedik ha a nő legalább egy átlagos külsejű. És nem, nem csak szexre kellene neki.

Tehát akkor ebből biztosan lekövetkeztethető, hogy az a nő aki ilyesfajta kifogást mond, annak vagy nem jön be az illető férfi, vagy ha nem is látta még a képét sem, akkor egyáltalán nem is akar ismerkedni jelenleg?



2020. jún. 2. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
A nők ismerkedős felületekre mennek, ha akarnak valamit pld. Tinder. Nem írogatnak rá random emberekre pld. Facebook-on. Nagyon idegesítő tud lenni, hogy sablon leveleket kapsz, ráadásul tudod, hogy aznap a huszadik vagy, akinek elküldte az illető.
2020. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez azt jelenti, kérdező, hogy ők ott azon a felületen nem ismerkedés céljából vannak, ezért ne zaklasd őket.
2020. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Ezek a dumák csak annak az egy bizonyos emberhez szólnak.
2020. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
3-as jól mondja, a nők mindig, mindenhol nyitottak az ismerkedésre, ha jól nézel ki. Ez csak lerázó szöveg, hogy ne kelljen kimondani az igazságot.
2020. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván vannak olyan nők is, akik nem akarnak igazából társat, de ők általában nem keresnek kifogásokat, mert manapság már nem ciki, ha valaki a szingli életmódot választja. Egy másik jelentős méretű női csoport az álmodozóké, akik még mindig az amerikai filmekben látható romantikus, véletlen egymásra találásra várnak, és ezért magától a célzott netes párkereséstől tényleg viszolyognak. A többi egyedülálló nő számára nem gond az internetes ismerkedés, viszont számukra a "nem ismerkedem interneten" a tapintatos lekoptatás eszköze lehet, ha az adott férfi nem tetszik, hiszen így nem kell magyarázkodni, sem pedig a férfit megsérteni.
2020. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem ismerkedtem interneten. Ez nem kifogás, ez nálam tény. Nem veszek zsákbamacskát. Közösségi oldalakat pedig nem ismerkedésre használom, így az ott kapott üzenetekre nem reagálok. Az "itt vagy ott" mit takar? Ha az utcai leszólítgatást érted ez alatt, az is kilőve nálam. Ez sem kifogás. Utcán mindig rohanok, nincs időm arra hogy "figyelj már, nem iszunk meg egy kávét?" Teljesen mindegy, hogy néz ki az illető, utcán ne próbálkozzon, mert nem lesz sikere nálam. Se közlekedési eszközön. Plusz teljesen random vadidegenekkel sem ismerkedek. Én baráti társaságon keresztül szoktam, valakinek a valakijének a valakijével. Vagy közösségi tevékenységek során, ahol mondjuk egy közös munka, vagy közös érdeklődés hoz össze a másikkal. Nem vagyok top kategóriás nő, ezt tudom magamról, épp ezrét az "elvárásaimat" is ehhez igazítottam. Így találtam meg a férjem, aki se nem kigyúrt, se autója nincs, se lakása (azt most veszünk együtt), 15 cm-rel magasabb nálam és egy nonprofit szervezetnél dolgozik IT support területen (mivel nem multi cég, a fizetése sincs az egekben). Manapság az emberek nagyon támaszkodnak az internetre, ott élik az életüket, így a társat is onnan várják ahelyett, hogy kimozdulnának a való életbe és pl közösségi tevékenységeket végeznének (önkéntes munka, stb). Nekem bejött.
2020. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Én nem szeretnék kapcsolatot, nem is vagyok fent semmilyen társkeresőn. Ha úgy döntenék, hogy mégis szeretnék, akkor vagy élőben ismerkednék, vagy regisztrálnék EGY helyre, és ott. Tehát még ha szeretnék is kapcsolatot, akkor sem írnék vissza az itteni ismerkedős privikre.

Facebook-on se igazolok vissza senkit/írok vissza senkinek, akit nem ismerek. Pedig jelöltek már be olyanok is, akik egyébként külsőre tetszenek. De mivel nem szeretnék kapcsolatot senkivel, ez azt jelenti, hogy velük sem. Élőben előnnyel indulna, mert ott sokkal több a befolyásoló tényező, ott nem csak egy képet meg a nevét látom, élőben lehet, hogy benne lennék egy randiban, ha úgy alakulna, aztán utána eldől. Ha tényleg úgy érezném, hogy teljesen összepasszolunk mindenben, és kölcsönös a vonzalom, akkor nem tagadom, lehet, hogy megpróbálnám. De ha randi után nem érzem így, akkor köszönöm szépen, tökéletesen jó nekem egyedül.

2020. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Mi az, hogy kifogás? Miért kellene kifogás arra, ha nem akarok ismerkedni? Milyen jogon kéri számon rajtam egy ismeretlen férfi ezt, vagy bármi mást?
2020. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
Ez így van 4-es. A nők is bárhol nyitottak rá ha tetszel nekik.
2020. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 peca1000 ***** válasza:
11%

Azok a nőismerőseim, akik neten nem ismerkednek, mert az milyen gáz, hosszú évek óta picsognak, hogy nem kellenek a kutyának sem, sehol nem találnak maguknak pasit. Ha mégis, addig kéretik magukat, míg otthagyják őket.


Amelyik megfogadta a tanácsom, hogy mègis neten ismerkedjen, és mire figyeljen, az talált is magának normális férfit.

2020. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!