Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire játszik szerepet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire játszik szerepet a karma az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Vannak lányok akiknek bejövök. Meg bámulom Őket mindig amikor látom Őket de nem akarok Tőlük semmit. Van egy lány aki tényleg tetszik. Talán én is Neki. De Vele nehezen alakulnak a dolgok.

Mennyire játszik a karma szerepet abban, hogy aki Nekem tetszik azzal a nővel nehezen alakulnak a dolgok?? Megbámulok nőket akik nekem nem jönnek be. Ezért azt kapom vissza azt az élettől hogy lassan alakul ki a kapcsolat.



2020. jún. 3. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem létezik karma, úgyhogy semennyire.
2020. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
66%
Áttegyük az ezo-ba, vagy komolyan gondoltad, hogy választ vársz?
2020. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Ha hiszel ezekben a baromságokban, hogy karma, meg sors, meg hogy az élet hozza vagy veszi el tőled a dolgokat, akkor nem csodálom ha nem jön össze semmi. Tényleg menj át az Ezoba, ott talán komolyan vesznek.
2020. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem karma, hanem a saját h.lyeséged. Biztatod azokat, akik nem érdekelnek, így, aki meg igen, az nem vesz komolyan. Egyenes következmény.
2020. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!