Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Tinderen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Tinderen mit tesztek, ha ismerőssel találkoztok?

Figyelt kérdés

Ha Tinderen feljön egy régi kolléga, ismerős, osztálytárs, csoporttárs, olyankor mit tesztek? Miért húzzátok balra?

Nekem nőként feljött egy régi csoporttársam, tudom hogy tetszettem is neki, mégis balra húzott (azaz nem matcheltünk), ez miért van?


2020. jún. 5. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Tudod vagy sejted, hogy balra húzott?
2020. jún. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy egyáltalán felugrottál nála???? Lehet a beállításai olyanok, amiknek köszönhetően nem is dobta fel az adatlapodat Neki a rendszer.

Én ismerőst is csak akkor húzok balra, ha nem jön be, vagy ha kikötötte az adatlapján, hogy szigorúan tartós kapcsolatban gondolkodik és "csak dugás" szóba se jöhet nála.

2020. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit nagyképű vagy, akkor miért nem viszonoztad a közeledését ha annyira biztos voltál benne?
2020. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy neked felugrott, neki egyáltalán nem biztos hogy te is. Ha meg nem használ golfot visszajelolni sem tud.
2020. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberként tudom kezelni a csak szexet, szóval ha olyan jön fel akit vonzónak találok akkor jobbra megy. Viszont ha komoly kapcsolatot keres azaza nem csak szexet akkor nem.
2020. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!