Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a nők az apjukhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők az apjukhoz mérik a bepróbálkozó pasikat?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy tudatosan, de valahogy mégis az apjuk a mérce.

2020. jún. 5. 09:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Az én esetemben ez igaz volt. Ugyanolyan dolgos, jószívű és vicces férfit kerestem, mint amilyen az apukám. Meg is találtam.
2020. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Van benne valami. Apám is szőke, barátom is szőke. Mikor ennyi idős volt apám is egy cingár gyerek volt, barátom is elég vékony :D

Ugyanúgy nem tud bánni a pénzzel egyik sem, és inkább az "asszonyra" bízzák (vagyis rám és anyámra). Ez csak néhány hasonlóság, hirtelen ennyi jutott eszembe de igen, lehet benne valami hogy a lányok az apjukhoz mérten választanak tudat alatt.

18/L

2020. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Nálam inkább az volt a lényeg, hogy véletlenül se legyen olyan barátom, mint az apám. :D
2020. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Eddig én is mindig olyan férfit fogtam ki, aki ugyanolyan lusta, igénytelen, önző, éretlen, tutyimutyi volt, mint apám, annyi különbséggel, hogy apám alkoholista is még ezek mellé, ők viszont nem azok. Kezdetben mindegyik a tenyerén hordott és a tisztaség mintaképei voltak, de kb 6-10 hónap után elkezdett előjönni a valódi énjük.

Épp ezért jelenleg már egy jó ideje szingli vagyok, és próbálom tudatosan építeni magam, hogy legközelebb ne ilyen férfit válasszak, bár nem tudom, hogy ezt hogy lehet kiszűrni. Elvégre velem olyanok történtek pl. hogy kb 6 hónap után derül ki, hogy az a "jó szokása" hogy ha a haverok telefonálnak, ő azonnal lelép mindig (ez heti 3-4 alkalmat is jelent) TŐLEM IS, amikor velem volt megbeszélt programja, mert ezek ilyen "spontán haverozások" és én ne korlátozzam, holott az első 6 hónap alatt szó szerint egyszer sem csinált ilyet...

2020. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Nem, épp ellenkezőleg. Sosem akarnék olyan személyiségű partnert, mint az apám.

Persze ha valakinek normális apja van, akkor lehetséges, hogy hozzá méri.

2020. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Vannak apukámnak olyan tulajdonságai, személyiségi jegyei, ami kapcsán tudtam, hogy na ilyen nem kell, de egyébként meg összességében hozzá mérem igen.

Apukám, annak ellenére, hogy megvannak a maga személyiségi hibái, amikből sokat sajnos vagy nem sajnos én is örököltem, alapvetően egy jószívű, önzetlen ember, aki bármikor ugrik, ha segítségre van szükségem, kb. ki volt nyalva a seggem egész életemben hála a szüleimnek, szóval nyilván partnerből is olyat keresek, aki a tenyerén hordoz.

Lehet ezen gúnyolódni vagy rosszallani, én nem érzem gáznak, hogy segítőkész és szerető család vett/vesz körül, megalapozta azt, hogy milyen viselkedést ne toleráljak egy barátságban vagy párkapcsolatban.

2020. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Valahol hasonlít rá - mindkettő programozó, mindketten nagyon precízek, felelősek, anyagilag előrelátóak. De ennyiben nagyjából ki is merül a hasonlóság szerencsére. Apám érzelmileg egy nagyon rideg, távolságtartó, autoriter személyiség volt, utólag visszagondolva, kívülálló szemmel nézve egy bántalmazó kapcsolatban anyámmal és minket, a gyerekeit is terrorizálva (nem fizikai bántalmazás, inkább lelki, bár azért néha elcsattant egy-egy pofon). A férjem ennek szerencsére a szöges ellentéte, gyengéd, odaadó, kimutatja az érzéseit, nyugodt és türelmes, gondoskodó, szóval így a teljes csomag. Bizonyára vannak minták, amiket tudat alatt követendő példának tartottam a párválasztásomnál, de azért többségében inkább elrettentő példát mutatott.
2020. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Ma már ez a komplexus eltűnt. Egy dolog számít: az, hogy mennyire gazdag a pasi.
2020. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
3%
Nos eddig minden nő a külsőt értékelgette. Nyilván nem az egy generációval idősebb apja volt a minta hanem a legjóképűbb pasi akivel volt legyen az egyéjszakás részeges szex vagy több éves kapcsolat(mármint ő meg az addigi legjobb ficsúrja közt).
2020. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha apámhoz mérném, összejönnék mindenféle anyagias, törpenövésű, girnyó és emiatt komplexusos zsarnok barommal, aki csak törni-zúzni tud. :D


Szerencsére ez nincs így, a párom szöges ellentéte apámnak.

2020. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!