Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak azért keresnek barátnőt, hogy halálosan szerelmesek lehessenek, a nők meg azért keresnek férfit, hogy legyen egy gazdag párjuk, aki végre gyereket szül nekik?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
A férfi fog nekik gyereket szülni? Itt valami komoly képzavar van és oké, hogy modern világban élünk, de azért ez egy kicsit... unreal.
2020. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Honnan vetted ezt az általánosítást?

Elhiheted, hogy én szerelemből vagyok a párommal, mert ha pénz kéne, elfogadtam volna valamelyik "sugar daddy" ajánlatát, ha pedig gyerek kéne (amihez még túl fiatal vagyok), akkor nem egy olyan sráccal lennék, akinek egészségügyi okok miatt nem lehet.

2020. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, elrontottam.


*akitől végre gyerekük lehet. Így értettem.

2020. jún. 12. 12:33
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Erre írhatnám hogy a férfiak azért keresnek párkapcsolatot, hogy legyen végre fix punci, a nők meg azért, hogy szerelmesek lehessenek. És ezt arra is alapozhatnám, hogy a nőknek romantika és udvarlás kell a szexhez, a pasiknak meg szex kell a romantikához.
2020. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Egy igazi férfi nem fix puncit keres már bocs! Bármilyet megszerez magának! Egyszerre többet is..
2020. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Én mondanám h oké az állításod, de pont nem tapasztalom, hogy a nők gyereket akarnának. A 25-30 közötti nők többsége ÉLNI akar felelőtlenül és mutatni a külvilágnak ők mennyire megtehetnek mindent...
2020. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Általánosítás. De ez szürreális, mert az emberek egy ezredére sem igaz.
2020. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

Én férfiként társat keresek, szeretnék magamnak. Olyasvalakit aki testileg és lelkileg is társam, párom tud lenni.

Ezért fogok egyedül maradni örökre...

2020. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem akarok gazdag pasit, mert kiráz a hideg attól, hogy eltartott legyek, akinek a csomag rágóját is a pasija fizeti. Úgy érezném magam, mint egy kur.va, és csak arra tudnék gondolni, ezért cserébe elvárja tőlem a pasi, hogy széttegyem a lábam, amikor csak akarja. Hiszen ő mindent megad nekem, ami pénzen kapható... Ezért nem kell gazdag pasi. Másrészt gyereket sem akarok, szóval...
2020. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!