Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves leszek. Sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves leszek. Sosem volt még barátnőm, sohasem randiztam. Próbálkozok, de valahogy sosem jön össze... Zavar engem is. Egyre többen mondják (köztük a családom is) hogy ez ebben a korban már komoly gond... Valóban az?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 11:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Pécsi vagyok. Nem tudom, hogy mit csinálok rosszul, de valamit nagyon. Mindig azt a választ kapom, hogy "kedves vagy, de én csak barátkozni akartam...". Jóképűnak tartanak a nők, mégis egyedül vagyok. A sokkal borzasztóbb kinézetű, faragatlan emberek is találtak maguknak. Tény, hogy nagyon introvertált személyiség vagyok, nincs baráti köröm, nem szoktam eljárni bulizni. Viszont három szakot is elvégeztem az egyetemen 8 és fél év alatt, mégsem találtam senkit... Nagyon félek attól, hogy egyedül fogok maradni, ami már (szerintem) jogos. Megijeszt az is, hogy a 18-20 éves nők jobban bejönnek a saját korosztályomnál...
2020. jún. 13. 11:09
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Üdv a klubban.


Hátul az asztaloknál találsz üdítőt és sütit.

2020. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Egzisztenciával hogy állsz? Ha 8 és fél évet "elbohóckodtál" az életedből akkor nem hiszem hogy sokmindent sikerült megteremtened magadnak, pedig 30 évesen már nem ártott volna.
2020. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Ha egy egyetemi városban, 3 diplomával, normális külsővel nem találsz senkit... akkor ad fel!


Amúgy mit vársz tőlünk? Küldjek prostit? Adjam kölcsön a mustangot? Vagy mit akarsz elérni ezzel a kérdéssel? Így nem lesz nőd!

2020. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
PhD-s vagyok, otthon lakok, munkaviszony mindössze fél év, még jogosítványom sincs. Semmi mást se csináltam, csak tanultam. Bölcsész vagyok, három különböző (a végzés után kiderült, hogy piacképtelenek) diplomával. Hiába voltam éltanuló, nem tudok mit kezdeni magammal, főleg most, hogy vége lesz a PhD-nak is...
2020. jún. 13. 11:35
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

#3-as, milyen egzisztenciával úgy őszintén?


Globális probléma a keresetekhez képest elszaladó ingatlanárak, Budapesten csak a panellakások az elmúlt 7 évben átlag háromszorosan drágultak.


Egyre kevesebbeknek adatik meg a saját lakás.

2020. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Hát figyi. 30 évesen kéne hogy legyen önerőből egy albid vagy házad (albi kezdetnek elég az önállósághoz). Kissé le kéne szakadni anyuékról. Melóval mizu? Van valami amit szeretsz és tudsz is csinálni, amiből úgy érzed meg is tudnál élni?

Ismerkedésnél nem az egyetem a mérvadó, hanem a szociális készség, hogy tudsz-e nyitni mások felé. Az derült ki eddig hogy nem tudsz, legalábbis nem akarsz. De ha felmész valami beszélgetős chatoldalra és dumálsz emberekkel már tudsz is havert barátot találni. Nőkkel ugyanez a szitu, echte társkereső kilőve ott mindegyik a maximum szintű pasi elérésére törekszik külsőre belsőre.

Anonim chaten lehet hülyéskedni csajokkal ha szimpi valamelyik egy idő után mehettek Instára Facera.

Eszembe jutott hogy lehet nem nyomulsz eléggé mint a "közmunkások" akikről beszéltél. Ha a 18-20 évesek jönnek be akkor lehet fiatalabbnak érzed magad a korodhoz képest és az is vagy ránézésre.

Én 28 vagyok, kocsim van, albira gyűjtök jelenleg egyenlőre szülőkkel élek.

2020. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

5.-nek.


A büfé diplomáidat magad választottad! Mert gondolom "proli" lett volna egy melós szakma, pl.: villanyszerelő.


Amúgy meg kell meló? Lakás? Karrier? Nők?


Irány a sereg, a rendőrség, vagy a szolgálatok!


Diplomákkal, és gondolom nyelvvel, 30 alattiként arany életed lesz!


Hajrá!


Vagy...van még kifogás? Várj! Tippelek! Egészségileg alkalmatlan vagy lefutni 20 métert, meg lenyomni 3 fekvőt?

2020. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Már iszonyatosan el vagy késve az első barátnőhöz.


Egész életében nem csináltál semmit csak tanultál? Megérte ?


Legalább gyúrj hogy egyszer talán megsajnáljon valaki... de maximum egy telt galamb típusú nőt tudok számodra elképzelni.

2020. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Mi az a három szak? Nagyon sokan nem abban dolgoznak, amit tanultak. Jellemzően pl. tanárból valami hivatalhoz mennek szinte mindegy mire, és örülnek nekik, mert tudnak helyesen írni, vagy ha beszélnek nyelvet recepciósok lesznek, írók beállnak egy cégnél kommunikációsnak, a művészek, kutatók elmennek tanárnak, a sportolók edzőnek... és még sorolhatnám az ismerőseim. Sokan csinálnak vállalkozást is és külsősként írnak, fordítanak, kutatnak, szakértenek. Ritka, aki totál azon a területen köt ki, mint amit választott, ugyanakkor azért részben általában ott is kamatoztatja. És ritka az is, aki utána végig azt csinálja, mert néha jön valami lehetőség, ami jobbnak tűnik vagy ugye megszűnik, ami volt... Kezdd azzal, hogy még ma :) megpályázol állásokat. Ezzel máris új embereket fogsz megismerni. Mindezt egyébként már egyetem alatt kellett volna gyakornokként csak hogy legyen tapasztalatod és kapcsolati tőkéd.
2020. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!