Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Nem vagyok jó senkinek" vs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem vagyok jó senkinek" vs "Nem kellek egy nőnek sem"?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek miért nem találkoznak valamilyen úton módon? Minden második női kérdés arra vonatkozik, hogy bezzeg ő nem kell senkinek miközben XY, ilyen-olyan mariska meg igen. Aztán itt vannak a srácok akik nem találnak olyan nőt, akinek megfelelnének, mostanra pedig nem áll szóba velük senki.


Nem lehet, hogy mindenkinek kicsit lejjebb kéne adni és a nőknek nem a top srácoknál próbálkozni, akik direkt az alacsonyan lévő gyümölcsöt célozzák? Illetve a srácoknak is lejjebb adni az igényeiket és nem csak az 50kg-os modell alkatú lányokra hajtani?


Érdekes, hogy itt van két csoport akik tulajdonképp egymást keresik, de sose találkoznak. Mi lenne a megoldás erre?


2020. jún. 14. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Sokan csak panaszkodnak, de tenni nem tesznek azért, hogy legalább a találkozás lehetősége meglegyen. Nekem az a bajom, ha teszek érte, össze tudok hozni randit, viszont olyan hamar elvesztem a motivációmat akár 1 sikertelen tali után is, hogy hónapokra, vagy évekre bezárkózom. Nem tudom mit kéne tennem ez ellen, tanácsokat szívesen fogadnék. 30F
2020. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon téves gondolat. Elsőre abszolút logikusnak tűnik, hogy a két tábort boronáljuk össze, probléma megoldva, egyszerű, nagyszerű, mindenki boldog. De ez nem így működik, illetve így nem működik. Ugyanis attól, hogy egy férfi sikertelen a nőknél, nem fog automatikusan vonzódni egy nőhöz, aki sikertelen a férfiaknál. Jó eséllyel ugyanúgy közömbösek vagy akár taszítóak lesznek egymás számára, ahogy az összes többi nő/férfi számára. Krva nehéz és leginkább szerencse kérdése olyat találni, akivel kölcsönösen vonzóak vagyunk egymás számára, összeillünk, nincs köztünk 200 km távolság, sem egyéb akadályok.
2020. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez leginkább önértékelési probléma, ami miatt kicsi az önbizalmuk és nem mertnek lépni.


Pl.: Az én történetem elég hosszú, de a lényeg hogy nagyon sok apbó döntés miatt elszigeteltem magamat mások elöl kb 1 évre.

(Külföldön tanultam, ahol kicsi stréber lettem, majd otthon félévet egydül voltam).


Mire újból emberi közegbe jutottam ahol napi szinten kommunikálnom kellett másokkal teljesen elszoktam tőle és nyílván ott is elszigeteltem magamat.


Majd emiatt lekezdtem EGYETEMEN (azért hangsúlyozom ki mert nagyon furcsa hogy ott megtörténhet ilyen) elég durván kibeszélni és szivatni. Pl.: Ha gyakorlaton felszólaltam, óra után várva a következőre direkt előttem kibeszéltek úgy hogy halljam, amikor picit emiatt könnyes lett a szemem elkezdtek kiröhögni stb.. Majd homofób megjegyzéseket tenni rám stb...


A lényeg hogy ez olyan szinten elszigetelt hogy már féltem elhagyni a lakást, így barátnő találásra "lehetetlennek" tünt és nem nem azért volt, mert nem néztem ki megfelelően.


Utána kellett félév hogy önrehabilitáljam magamat Tinderrel és megszerezzem a sikerélményeket, hogy legyen önbizalmam.


Mindvégig ugyan úgy néztem ki de amikor 0 önbizalmam volt, senki sem nézett rám és szó szerint lehetetlen volt hogy akárkivel találkozzak, mert beszélgetésbe sem elegyedtem emberekkel.


Majd fél évvel később heti 3-4 randira mentem különböző lányokkal és volt hogy a nevüket sem tudtam megjegyezni.


Meg számomra elérhetetlennek tűnő nők mondták rám, hogy nagyon jó pasi vagyok stb....


Elképesztő a kontraszt.


Mi volt az egyetlen külömbség? Az önbizalom. Minden másban ugyan az az ember voltam.


Szóval ez a "mindenkinek kicsit lejjebb kéne adni " dolog nem működne, mert a magányos emberek nem azért magányosak mert csak 10/10es bomba nőkkel próbálkoznak, vagy mert ő 2/10es kinézettel rendelkeznek.


Hanem meg sem merik próbálni és ha igen, annyira túlizgulják hogy elrontják és még egy rossz élménnyel erősítik magukban azt hogy ők senkinek sem kellenek.


Ezt meg rettenetesen nehéz megtörni. Nekem valami csoda plusz rettenetes önakarat segítségével sikerült, de ez nem válható el mindenkitől. Erre kb az emberek 1% képes max.

2020. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki átlag alatti, a legtöbb esetben a másik nemben nem a saját kategóriáját keresi. Ha lejjebb adja az igényeit, az csak megalkuvás, ami egyik félnek sem jó...
2020. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

"Mi lenne a megoldás erre?"


Az, hogyha nem foglalkoznál ezekkel a szerencsétlenekkel! Hidd el, ha érdeklődést mutatsz felé le sem fog szarni! Vagy egyből nem fog írni, vagy idővel. Vagy rádförmed stb. Ezek agybetegek! Nem véletlenül nem kellenek a kutyának sem!

2020. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nők szájából a "nem kellek senkinek" szöveg teljesen hiteltelen. Olyan csajoktól hallottam ezt a való életben, akiknél konkrét jelentkezőkről tudtam és egy részük még kifejezetten rendben is volt. Nőknél ez annyit jelent, hogy: "Nem kellek senkinek, aki elég jó hozzám, a többieket meg senkinek tartom."


Férfiaknál a "nem kellek senkinek" kategória meg olyan, hogy tényleg nem kellenek nagyon senkinek. A "nem kellek senkinek" csajoknak sem.


Amúgy más kérdésnél én is felvetettem és másoknál is láttam hasonló hozzászólásokat. A férfiak részéről még 1-2 ember egyet is értett, de a nők részéről teljes volt az elutasítás vagy ignorálás. Az ilyen helyzetből látszik, hogy mennyire komolyan vehetetlen az oldalon a legtöbb nő.

2020. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!