Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a társkereső oldalaknak? Észrevesszük valaha a mély igazságot?

Figyelt kérdés

Legyünk őszinték, egy jó testi adottsággal rendelkező nőnek nincs szüksége egy ilyen oldalra. Van egy bizonyos női létszám, aki fent van.

Szórakozásból felmennek, hátha esetleg ott is rátudnak akadni egy gazdag Palira. Dehogy ennek nincs! értelme, más szempontból sem, az nagyon könnyen bebizonyítható.


Sokszor azt gondoljuk, hogy azok a nők, akik egyedülállóak, azok szabad prédák. Inkább tegyük fel a kérdést és legyünk őszinték ismét!

- Ha annyira normális ember, hogy megfelelő értékrenddel és felfogással rendelkezik, akkor miért nem kelt el? Ennyi férfiből senki nem jó neki? Vagy inkább benne van a hiba? Bizony ám, benne van a hiba!


Nyilván felteszi magát az oldalra, azáltal is hirdeti magát, (de nem az átlagkeresetű embereknek, meg nem egészséges értékrendű alappal.)

De ezeket a kritériumokat nem veti fel az adatlapján. Idő közben lehet rájönni erre, de addigra már megvan az újabb rossz tapasztalat. Az igazság a következő:


- Pszichésen problémás( nem tudja mit akar)

- Tudat alatt vagy! tudatosan tudja mit akar, csak kíváncsi ezért regisztrál fel. De nem akar senkivel sem összeállni, egy bizonyos ponton túl nem folytatják a kontaktust.


Nyilván ők könnyen vannak, mert van rájuk 57 férfi jelentkező, akivel szintén tartják a kontaktust, akkor szexelnek , amikor akarnak.

Mi pedig férfiak csak várunk, csak várunk, míg meg nem gazdagodunk.

Ott ugye már nincs probléma, mert érdekében áll a nőnek velünk lenne, ott lesz minden , amire szükség lehet.


Leírunk mi egy ívet azáltal, hogy az unatkozó nőkkel beszélünk.

Akik nagyon féltik! azt ami a lábuk közt van, tehát még az sincsen ,a mi 40 évvel ezelőtt volt, hogy helyes férfiak-helyes nők egymásra találnak és akkor majd jól érzik magukat, meg ilyesmi. Nagyon-nagyon-nagyon! elkezdtek érdekből gondolkodni a nők, aminek a mai társadalomban

az lett a vége, hogy sokan nem boldogok, csak nézelődnek maximum.


Hiába gondoljuk mi azt, hogy lehet valamit kezdeni azzal a nővel, aki egyedül van! Nem véletlenül nem értek nála célt mások sem! Ha olyan lenne, akivel lehet mit kezdeni, már elkelt volna. Nyilván alapesetben független nő kell , aki nem foglalt. Ahhoz , hogy megtaláljuk a párunkat. Elméletileg! De a valóság ennél sokkal bonyolultabb. Akivel férfiak tucatjai nem tudtak mit kezdeni, az vagy pszichésen problémás vagy vár a gazdagokra. Azokkal mi sem tudunk mit kezdeni, ha nem érjük el azt a szintet. Ezt a kell meglátni az életben, hogy mi minden van körülöttünk,

ami hamisan kínálkozik.



#társkeresés, nők, lányok, igények
2020. jún. 16. 18:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
A jó kinézet egy nő esetén sem garancia arra, hogy a való életben párt találjon. Én is jól nézek ki, ápolt és igényes vagyok, ennek ellenére a lassan 23 évem alatt összesen ketten próbálkoztak nálam élőben, ők is pont annyira burkoltan, hogy ha nyíltan elutasítanám őket, akkor még épp mondhassák, hogy "mit képzelsz, csak haverkodni akartam veled, te komolyan azt hitted, hogy tetszel?". Ezen kívül megnéznek az utcán, a primitívebbje esetleg utánam is fütyül vagy dudál, de itt meg is áll a tudomány. Annyi a hibám, hogy nem vagyok hajlandó kezdeményezni és nyomulni másokra (már próbáltam és azzal ellentétben, amit itt írnak gyakorin: nem jött be az illetőnek, hogy nő létemre én vagyok a tökösebb a kettőnk közül) és visszahúzódóbb, zárkózottabb típus vagyok, szóval nem én vagyok az, aki új társaságban 5 perc után mindenki új legjobb barátja és nem járok bulikra, nagyobb összejövetelekre, ahol az emberek általában megismerkedhetnek a leendő párjukkal.
2020. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
74%

És ugyanezt a kérdést felteheted a tarskeresokon levo ferfiakra is.

A normalis a valo életben is talál párt, a fent lévők valamiért selejtek. De ez már gondolom nem tetszik. Te tökéletes vagy.

2020. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

1: Ezek a magukat visszahúzódónak tituáló nők azok, akik majd akkor fognak kitárulkozni, amikor érdekükben áll. Az érdek pedig nincs minden férfi oldalán, azok pedig csak kínlódni fognak veled. Én átlátok már ezen.

Általánosságban igaz, hogy ha a magadfajta megakar szerezni valakit, akkor jó eséllyel az sikerrel járhat. Ugye te két emberről írsz. De nem teszed hozzá a többit, amik voltak(amiknek kellett lenniük).

- azokat pedig mind leépítetted vagy elutasítottad


A nemek közötti különbözőségek miatt neked csak döntened és válogatnod kell. Amíg a másik oldalnak felnőni az anyagi igényekhez és küzdeni.

Nem igaz, hogy nem vágysz senkire és nem lehetett volna eddig senkid.

Ezeket a dolgokat te sem gondolod komolyan.


2: Azért nem tetszik, mert az ügy súlyában nincs igazad. Ugye nem a férfiak azok, akik ragaszkodnak oly mértékben a pénzhez, hogy a nélkül nem lennének együtt senkivel, stb. Szóval azért, nyilván mindkét oldalnak van hibája, de vannak olyan alapvető problémák, amik manapság nem a férfinemhez köthetők. Azok pedig rendre és sorra a másik oldalból indulnak ki.

2020. jún. 16. 19:02
 4/41 anonim ***** válasza:
96%

Tudod mi a legnagyobb gond? Hogy normális gondolkodású, intelligens, sok témáról beszélgetni képes, jólelkű, családcentrikus, optimista, önmagára igényes, némi egzisztenciával (minimum annyival, mint a társát kereső nő) rendelkező, céltudatos férfit szinte lehetetlen találni. Rengeteg van, aki kizárólag szexuális tárgynak nézi a nőket, fétises, házas mintapéldányok, plusz bunkó, nagyképű, nincs két normális mondata, rémes a helyesírása, hozzám akar költözni lakhatási gondjai miatt, stb.

Szóval azért nem találnak az átlagos, normálisan gondolkodó nők, átlagos és normálisan gondolkodó férfiakat, mert egyszerűen kihalóban van ez a faj. Plusz azért nem árt kémiailag is vonzódni, ami nem megy parancsszóra.

2020. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Az első mondatoddal jogosan vitatkozni kell. Az butaság.

Hát én is bőven megkeresem azt , mint bármelyik rengeteg nő azok közül, akik

átlagosak vagy jól néznek ki. Minden mással is rendelkezem. Csak valahogy nagyon szembetűnő, hogy aki jól néz ki, az inkább van egyedül, mert azt gondolja, ha neki jobb feneke van és nagyobb melle , mint Ronaldo barátnőjének, akkor minimum neki is járna egy fényűző Pali.

Már szó szerint frusztrációvá válik a nőknél, hogy nincs olyan pali, akinek teli van a zsebe. hitelt fizetni együtt stb? hagyjuk már!


Nincs kihalóban ez a faj, egyik faj sem. A nők a genetikai kódjaikból adódóan sokkal hisztisebbek és problémásabbak, mint a férfiak.

Itt azzal van a gond, hogy nem akar illeszkedni és a társadalomba elfogadni a hova tartozását az a nő, aki ide született.( és nem Dubaiba!)


A kémia nem megy parancsszóra, de ne is lasszóval kelljen üldözni egymást, ha egy kicsit emberi módon állnak hozzá a felek a dolgokhoz, akkor mehet az könnyebben is. Aki hisztizik, annak általában mindig egy konkrét vagy tudat alatti titkos indoka van, ami az anyagiakhoz köthető.

Csak az emberek nem azt mondják ki , amit gondolnak, hanem kifogásban nyílnak meg.

2020. jún. 16. 19:21
 6/41 anonim ***** válasza:
96%

#3 persze lehet konteókat alkotni, de valójában baromi egyszerű ember vagyok, nincs itt semmi trükk, nincs min átlátni. Tényleg senki nem próbálkozott nálam a fent említett két fiún kívül (már ha a füttyögést és bámulást nem hazudjuk próbálkozásnak). Nem csak "nem vettem észre", hanem nem történt ilyen, szerencsére nem vagyok fogyatékos. Konkrétan a második srác óta nem volt példa arra, hogy férfival beszélgettem volna a barátnőim párjain, a fiú évfolyamtársaimon (akiknek szintén barátnőjük volt vagy egyetemi dolgokkal kapcsolatban beszéltünk), apámon, nagyapámon és egyéb férfi családtagokon kívül. Soha nem jött oda hozzám senki "csak úgy", sem erőszakosan, sem normálisan ismerkedési szándékkal. Sem öregek, sem fiatalok, sem csúnyák, sem vonzó férfiak.

Nem panaszkodni akarok, csak a tényeket írom le. Egyszerűen még egy nőnél sem elég annyi a pártaláláshoz, hogy jól néz ki (hacsak nem tényleg nagyon, *nagyon* jól néz ki, ami kb a szupermodell kategória). Nekem is kelletnem kellene magam, nyomulnom kellene, feltűnően kellene néznem a férfiakat, szexin kellene öltöznöm, és erőltetnem kellene az idegenekkel való közvetlen társalgást, bulizást, társasági életet, ami nem én lennék, szóval nem teszem. Nem várok senkire, ha emiatt egyedül maradok, akkor így jártam, részben magamnak köszönhetem, amiért nem vagyok hajlandó megtagadni a személyiségem egy pasiért cserébe.

2020. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Pár extrémebb példa a Tinderről:


1. 24 éves modell csaj, komoly egyetem mellett multinál gyakornok, mellette rendszeresen edz. Introvertált, fél évente bulizik, akkor is a gyökerek nyomulnak rá. Mégis hol ismerkedjen?


2. 26 éves bombázó, milliárdos családból, közgáz után elkezdte az orvosit, rendszeresen sportol. Bulizni nincs sok ideje, ráadásul idősebb még a végzős srácoktól is. Mégis hol ismerkedjen?


3. 23 éves, szintén kb. 9/10-es csaj, egyszerre végez két egyetemet, "kocka" hobbijai vannak. Kolis, de a korona miatt haza kellett költöznie egy kisvárosba a szüleihez. Mégis hol ismerkedjen?


+: Rengetegen ismerkednek/ismerkednének élőben is, de a netnek is adnak esélyt. De ettől még teljesen normálisak, nincsenek irreális elvárásaik és nem bányarémek.


32F

2020. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

6/7. Látod erről írtam a tárgymezőben! Pszichés betegség. Ne haragudj, egyetlen napra nem tudod félretenni a büszkeséged és azt mondani, hogy ma nő leszek. Aztán ha ezt nem is teszed, mert ennyi nincs benned, vajon mennyi nőiesség szorulna beléd, ha valaki foglalkozna veled? Esetleg megfognának valahol és világgá szaladnál ijedtedben? Azért egy kicsit elgondolkozhatnál azon, hogy miért születtél le a földre. Nem csak azért , hogy visszahúzódó legyél. Ez sem baj, de nem barikádozhatod el magad és keresheted a kifogásokat örökké.


Hetes:


1. Mi az hogy gyökerek? Neki egyáltalán kik a gyökerek? Akik nem sztárok, vezetők és vállalkozók? Hmmm? Mi nem tetszik a kis csillagnak?

És ha már fennt van, eddig mégis miért nem talált senkit?


2. Ez vicc, hogy a való életben akár a hozzáállásával ne adhatna jelet valakinek! 26 év alatt nem jutott el odáig, hogy valakivel ágyba bújjon, hogy valakit szeressen stb? Miért nem? Senki nem jó neki?

Mi nem tetszik a kis csillagnak?

És ha már fent van, eddig mégis miért nem talált senkit?


3. 23 éves és 9/10-es nő! Nincs és nem volt eddig férfi a láthatáron?

A korona vírus előtt! felszedett valakit, vagy adott jelet valakinek, hogy foglalkozhassanak vele? Ne arra fogjunk rá mindent. Mi nem tetszik a kis csillagnak?

És ha már fent van, eddig mégis miért nem talált senkit? (pl: egészen idáig)


Szóval ne nézzük már egymást hülyének. Mindent lefogalmazzunk csak azt nem , hogy a pénz mozgatja a világot.

2020. jún. 16. 19:55
 9/41 anonim ***** válasza:
89%
Ha a kérdező ilyen véleménnyel van a nőkről, akkor minek foglalkozik velük egyáltalán?
2020. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Szerinted ennek mi az oka? A nők nem buták.

Szerinted mennyi relevanciája van ennek?

Szerinted ez egyből alakult ki? Szerinted mi ennek az oka?

Amikor más volt a vélemény, és ha ez nem igaz, akkor hogy alakulhatott ki ez a vélemény?

2020. jún. 16. 19:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!