Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfire az alábbi 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfire az alábbi 3 tulajdonságból nem jellemző mind a 3, akkor a nőknek nem kell a férfi? A 3 tulajdonság: sikeres karrierrel rendelkező, jóképű, magabiztos.

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek.
Nem értek egyet.
31 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ezekből a tulajdonságokból nem kell hogy mindegyike meglegyen a férfinak.


Például ha a férfi szerintem jól néz ki, ápolt és jó a személyisége (nem idegbeteg, nem csal meg, nem beszél ki stb...) akkor bőven van esélye sikeres karrier nélkül.


Nyílván ha egy olyan férfiről van szó aki az egész életét le akarja élni munkanélküli segéllyel azzal már más a helyzet... De ha már dolgozik valahol, vagy tesz a céljaiért (pl tovább tanul) azzal nincs probléma

2020. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Nekem tuti nem kéne ha ez a 3 alap dolog nincs meg benne. De nem vagyunk egyformák.

Egyébként indoklásnak annyit, hogy ugyan azok a tulajdonságok kellenek egy jó kapcsolat fenntartásához mint a karrierépítéshez. A magabiztosság is elengedhetetlen hozzá. Olyannal meg senki nem jön össze aki nem tetszik neki.

2020. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
A karrier érdekes kérdés. Nálam annyira nem hangsúlyos mint a másik kettő. Viszont olyannal nem lennék együtt aki gyári munkásként vagy Mekis eladóként képzeli el az életét 150-200 nettóért. Ha olyan munkát végez valaki ami a szerelme az kicsit más. Pl egy tanárral szívesen együtt lennék pedig pedagógusként tudom mennyire xarul keresünk és karriert se nagyon lehet építeni ebben a szakmában. Olyannal se lennék együtt akinek a munkája teszi ki minden idejét. Próbáltam vállalkozóval együtt élni. Nem volt nagy élvezet.
2020. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez igaz lenne, akkor az ezen az oldalon hemzsegő sikertelen lúzer fiúcskáknak mind szuper génekkel rendelkező, milliomos apukája lenne. Vagy hogy is van ez?
2020. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell mind a 3, a jó karrier (értsd: lóvé) elég a nőknek.
2020. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3/1 🤣🤣🤣 soha nem voltam szép gyerek de amióta a "b" oldal forog még hanyatlani is elkezdtem, a "karrierem" inkább mondanám középszerűnek, azt a maradék egy pontot a nagy pofám miatt adtam magamnak. Problem? Nooo. Hülyeség a kérdés egy kapcsolat ennél picit összetettebb.
2020. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi számít sikeres karriernek?

Diplomás vagyok, dolgozom már 3 éve folyamatosan. Bár nem keresek túlzottan jól, de nem szórom el a pénzt és van bôven megtakarításom.

Most ott vagyok, hogy házvásárláson gondolkozom, hogy el tudjak költözni otthonról.

Szóval van pénzem, de csak azért mert nem ba&om el.


Jóképű?

Ez is relatív, mindenkinek más az ízlése. Alapvetően nem tartom magam csúnyának, az arcomon nem változtatnék igazából semmit. A hajamat visszanöveszteném ha tudnám, de hát ez sajnos nem lehetséges.


Magabiztosság?

Ez is egy ilyen tipikus nesze semmi fogd meg jól kifejezés. Igazából nem jelent semmit. Én bízom magamban, másokban viszont már kevésbé.


Szóval ha úgy vesszük mindhárom teljesül, mégis szinte láthatatlan vagyok a nők számára.


Nálam sokkal rondább és sokkal rosszabb pénzügyi helyzetben lévő, sima gyári melós haverjaim viszont simán ismerkednek és vonzóbbak a nők számára.


Szóvsl felesleges racionális, számszerűsíthető dolgok alapján tekinteni a párkeresésre, mert nem lehet objektív dolgok alapján megmondani, hogy ki lesz sikeres és ki nem.

Szerencse és/vagy kitartás kell a dologhoz és nagy pofa.

2020. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!