Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők vagy férfiak szenvednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők vagy férfiak szenvednek jobban a társtalanságtól?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik nőket kevésbé viseli meg. Mintha őket a barátnők valamilyen szinten kárpótolnák ezért, de egy férfinál haverok ezt az űrt nem tudják betölteni.

2020. jún. 19. 20:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
A férfiak is jobban viselnék a szingliséget, ha ők is közben bármikor, bármennyit szexelhetnének.
2020. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Nő vagyok, nincs párom és barátaim sem, de abszolút nem zavar a dolog. Szerintem mindkét nemben vannak olyan emberek, akik tök jól érzik magukat egyedül és olyanok is, akik a falat kaparják, ha 2 hétig nem szexelhetnek és minden ellenkező neműnél bepróbálkoznak, aki szóba áll velük, ameddig végül össze nem jön nekik valakivel.
2020. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a nemeden múlik, hanem a természeteden. Mivel én csak párkapcsolatban szeretek szexelni, így nem alkalmizok, viszont így is türelmesen kivárom, kerüljön akár évekbe is. De biztosan vannak ilyen férfiak is.
2020. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A nők, de szerintem inkább azért, mert a férfiaknak jobban viszket. Sok nőt ismerek, aki szingliként egyáltalán nem szexelt vagy legfeljebb 1-2 alkalom volt több év alatt és nem tűnt úgy, mint aki nagyon ki van készülve. Ellenben ha egy aggszüzet vagy régen kúrt pasit megismersz, sajnos általában az első infók között tudod meg róla azt is, hogy mikor dugott utoljára és mennyire kell neki. Sokukkal ha randira is mész, képtelenek a felajzottságuk miatt rendesen viselkedni
2020. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%
Kutyából is a szuka az elülősebb, nyugisabb. A kanoknak ha nincs mit bszni, előbb mennek rá a sípcsontodra vagy a párnàra
2020. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasinak nincs nője, egy idő után basz@si kényszerében màr fizetőshöz is megy. Egy nő ennèl erősebb, ...csak max masztimániás lesz.
2020. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Azok, akiknek magasabb a libidójuk, illetve intimitásigényük. Őket nyilván nem fogja hosszú-hosszú éveken át "kielégíteni" a kezük, illetve a művagina/vibrátor. Nem is kizárólag a szexről szól ez...
2020. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Férfiak,
2020. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%

"Ha egy pasinak nincs nője, egy idő után basz@si kényszerében màr fizetőshöz is megy. Egy nő ennèl erősebb, ...csak max masztimániás lesz."


A nők semmivel sem erősebbek, csak nekik elég egyet csettinteni, ha szexelni akarnak. Könnyű úgy nem nagy ügyet csinálni a szexből, ha csak akarnod kell. Én is rendkívül jól bírom az éhezést, úgy hogy az életemben nem éheztem még.

2020. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Kornikus00 ***** válasza:
38%
Egyértelműen a pasiknak rosszabb!
2020. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!