Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gáz ha 20 evésen még szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 20 evésen még szűz vagyok és párkapcsolatom sem volt?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlenül érzem magam miatta ,mert azért egy férfinek/fiúnak számít a testiség egy kapcsolatban én viszont lehet hogy ez miatt szoktam megijedni ha ismerkedem valakivel.Úgy érzem nem lesz aki megérti, hogy nem szeretnék még vele lefeküdni (főleg manapság).Mondjuk az önbizalomhiányom miatt is van ,hogy nem jöttem össze még senkivel,mindig csak így majdnem,aztán megijedtem.

2020. jún. 21. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Sose csiki szüznek lenni (de az kicsit baj ha sose volt kapcsolatod még)ott vannak a társkeresö appok tölts le egyet

Szervez legaláb 4randit és azt hivd fel aki bejön neked és már van is párod

2020. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi van?!
2020. jún. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A randi appokkal csak annyi a problémám, hogy képen azért másképp nézek ki mint élőben és felek ,hogy csalódnának ha meglátnak.

(Tudom nehéz eset vagyok :( )

2020. jún. 21. 00:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is azért nem küldök itt senkinek képet, mert csalódnának ha meglátnának.
2020. jún. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, ez nem futóverseny. Teljesen rendben van ez 20 évesen.

Ha valakit majd tényleg megszeretsz, akkor úgyis kívánni fogod.

2020. jún. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 Kérdező! Mindenkiről készül olyan kép, amin olyan, mint élőben. Esetleg kérj meg valakit, hogy segítsen kiválasztani az olyanokat.


"azért egy férfinek/fiúnak számít a testiség (...) Úgy érzem nem lesz aki megérti, hogy nem szeretnék még vele lefeküdni"

Túlgondolod a dolgot és túlmisztifikálod a férfiakat. Ha olyannal találkoznál, akiért igazán odavagy, és ezt kölcsönösnek érzed, nem hiszem, hogy te magad pár hétnél tovább akarnád húzni a dolgot. Annyit pedig sok nemszűz felnőtt ember is szokott várni egy kapcsolat elején, mert kell nekik ennyi idő, hogy ne úgy érezzék, hogy egy vadidegennel fekszenek le.

Aki bármilyen formában felrója neked, hogy várni akarsz, hülyének néz, sérteget, frigidnek nevez, vagy meg akarja magyarázni, hogy "ez nem így működik, te kis butus", az csak egy seggfej. Nem kell minden hülyének adni a véleményére, nyugodtan vedd úgy, hogy fennakadt a szűrőn, nem őt keresed.


A társkeresőzést nem feltétlenül tartom rossz ötletnek nálad, néhány könnyed, tét nélküli randi jófej srácokkal segíthet feloldódni férfitársaságban. Jobban megismernéd őket, ők is csak emberek, talán kevésbé tartanál tőlük. A beszélgetéshez is elég jó téma, hogy miért regisztráltál (mondjuk a szüzességet nem emelném ki, valószínűleg úgyis kikövetkeztetik).


De! A net vonzza a perverzeket. A tapasztalatlanság még annál is jobban vonzza a perverzeket. Általában véve is sok a gyökér, és elkerülhetetlen, hogy beléjük fuss. Őket tudni kell a helyükön kezelni, nem magadra venni a bunkóságaikat, de az nehéz is lehet, főleg ha mondjuk kevés az önbizalmad. Azzal vigyázz, nehogy az legyen a vége, hogy csak még jobban lehúznak.


Elhiszem, hogy most cikin érzed magad, de hidd el, többen vannak a korosztályodban hasonló helyzetben, mint gondolnád. Még csak épphogy túlléptél az első tapasztalatok "szokásos" korán, nem vészes.

2020. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az összes választ köszönöm, de az utolsó személynek a legjobban! Értelmes kedves választ kaptam köszönöm!
2020. jún. 21. 09:05
 8/8 róbert dávid válasza:
Nem gáz, 29 éves szűz vagyok
2020. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!