Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tinder nem egy színvonalas felület, de most innen tudom elmagyarázni a helyzetet.

Nem vagyok öntelt, de van egy egészséges önbizalmam, vékony vagyok, formás, és az arcom is szeretem.

Nincs is problémám a férfiakkal, de mostanában egyre inkább találkozok azzal hogy ők nem nagyon keresnek okos nőt.

Volt pár teljesen normális pasi is, telefonáltunk, nem csak az a tipikus “megdugni akarlak” típusok.

Mikor elmondom hogy egyetemen tanulok, az csak-csak. De mikor feljönnek témára a nyelvek és elmesélem hogy van 3 nyelvvizsgám, meg hogy sok egyetemi ösztöndíjat nyertem stb stb.. elszivárognak, leráznak.

Pedig egyáltalán nem beképzelten mondom, ki sincs írva az oldalamra, nem egyben mondom el ezeket így, csak ha rákérdeznek vagy ilyesmi..



2020. jún. 22. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
93%
Értelmes férfiakkal ismerkedj. Hidd el, őket nem fogja zavarni, hogy te is az vagy.
2020. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és nyugodtan írd ki az oldaladra, hogy be fuss felesleges köröket.
2020. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
5%
Pedig süt a soraidból is a sötétség, vagy inkább a nagyképűség.
2020. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
21%

Én villanyszerelőként tuti nem próbálkoznék nálad, mivel úgyis mennél az első orvoshoz, ügyvédhez akivel találkozol majd és jó fejnek tűnik.


Sajnos a tendencia miszerint a nők csak fölfele válogatnak mert megtehetik, plusz a tény hogy lassan a legtöbb nő diplomás, elveheti az egyszerű srácok kedvét az ismerkedéstől.


Tudom kisebbségi komplexus meg blablabla, de én így gondolom.

2020. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
3%
Nagyképű vagy
2020. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
89%

Ez van, a férfiak elég nagy részének nincs megfelelő önképe meg önbecsülése. Nagyon kevés férfi tud úgy kapcsolatban lenni, hogy nem gondolja kicsit butábbnak, kicsit ügyetlenebbnek, kicsit kevesebbnek a párját magánál.

Én is azt mondanám, hogy nyugodtan írd ki ezeket magadról. Legalább rád se írnak azok akiknek szóba sem jöhet egy olyan nő aki mellett nem tudják éreztetni a felsőbbrendűségüket.

2020. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
78%

A kettő nem zárja ki egymást!

Bár akkor nem értem, miért a Tinderen kell ismerkednek?


Normális pasikkal is lehet beszélgetni, programokat szervezni, de ehhez Neked kell úgy választani, és nem azt nézni ki mellett mutatnál Te a legjobban. Lehet egy egyszerű pasi jobban megbecsülne, csak esélyt se lát, hogy Nálad lenne keresnivalója.

2020. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
94%

Pontosan azért, mert ők szerencsétlenek. Sok munka és energia van abban, amit véghez vittél. Ne is legyél olyannal, aki nem értékeli. Nem az ember ölébe hullanak ezek a dolgok.

Nem kell foglalkozni ilyen férfiakkal. Egyes pasik hatalmas támadásnak élik meg az egojuk ellen, ha a nő sikeresebb, tanultabb, esetleg többet ért el.

2020. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
19%
Nem érzik magukat veled egy szinten, ennyi. Nekem van egy mérnöki diplomám + 1 nyelvvizsgám, de szerintem ez nekem is kicsit sok lenne.
2020. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
40%

En okos not szeretnek, de ha te azt gondolod, h sok nyelvizsga, egyetem es osztondij szamit abban, h mennyire vagy inteligens, akkor tevedsz, mondom ezt ugy, h ezeket en is fel tudom mutatni. Azert is feltetelezem ezt, mert azzal altatod magad, h az zavarja a fiukat, h okos vagy mikozben ez nem lehet akadaj, csak ha valoban ugy adod at, h nagykepunek tunj.


Masban keresnem a problemat, lehetsz szep es okos is de peldaul ha hideg vagy es mogorva nem fogsz sokakanak kelleni, kapcsolatra biztos nem.

2020. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!