Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan 18 és 40 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 18 és 40 év közötti nő, aki egy netes társkeresőn visszaír olyan férfinak, aki nem pont az esete, hanem csak simán tetszik neki, de nem nagyon-nagyon, hanem csak úgy nagyjából?

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 10:43
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mivan? :D
2020. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen. De akkor villantson belsőre, mert ha a társasága is szar, akkor tök fölösleges arra menni, hogy majd megszépíti a belső
2020. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Nincs ilyen. Amiről írsz olyan mintha nem tudnám eldönteni,hogy tetszik vagy nem tetszik.

Ha külsőre bejön, szimpatikus amit ír magáról, ismerkedjünk. Ha nem, vagy kétségeim vannak, akkor nem ismerkedek.


Nem társkersőztem sosem, de ez élőben ismerkedésnél ugyanaz.

2020. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, minek irjak neki?
2020. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Nalam ez igen vagy nem. Tetszik vagy nem tetszik. Oke, hogy van, aki orulten tetszik, de alig tetszes nincs. Az a nem kell kategoria. Ha van tetszes, van valasz.
2020. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze. Én pl. simán válaszolnék neki, ha egy városban laknánk. Ha nem tartom nagyon rondának, de nem is vagyok oda érte, akkor a beszélgetés dönti el, hogy merre billen a dolog.
2020. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!