Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nőnek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek miért van olyan nagy arca?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, hogy a legtöbben nem tudják kiismerni magukat. Olyan szinten túlajnározzák magukat a legátlagosabb 3/10-es nők is, hogy az már nekem kínos. Komolyan, ezek nem látják milyen jó nők mászkálnak az utcán és azt hiszik ők is hasonló kategóriások? Nem értem hogy nem tudja felmérni egy nő, hogy ő hol helyezkedik el ezen a skálán? Régebben a nők tudták, hogy a dagadt elhízottak, akkor be kell érniük egyszerűbb pasikkal is, de ma meg a legrusnyábbak is magas, jóképű pasast akarnak.

2020. jún. 23. 14:52
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Itt most nem csak a kövér nőkre gondolok, hanem a csúnyákra, igénytelenekre is. Nekem speciel nincs bajom a kövér nőkkel.
2020. jún. 23. 14:54
 2/52 anonim ***** válasza:
92%

Inkább gondolkozz el azon, hogy mi lehet a gond veled, hogy senkinek nem kellesz. Csak mert a város tele átlagos párokkal.


Amúgy ha még valaki tényleg ronda, az sem azt jelenti, hogy az első jelentkező farkára ugrik. Rohadtul el vagy tevedve.

2020. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
#2 Miből gondolod, hogy én nem tudok magamnak szerezni? Amúgy, engem mint pasit is megillet a válogatás joga, nem? Mert ha nekem egy nő nem jön be külsőre, akkor tálcán is kínálhatná magát, akkor se kellene.
2020. jún. 23. 15:00
 4/52 anonim ***** válasza:
81%
Es akkor mi van, ha masok jobb nok? Tudod a csajok nem gorcsolnek ra ennyire a dologra + altalaban jo fej baratnokkel novunk fel es akarhogy nezunk ki, mi felhuzzuk egymast, a nyomi pasikkal ellentetben akik sirankozo incel klubot alapitanak, illetve a szerencsetlenebbek meg azt se, hanem total befordulnak es meggyulolnek mindenkit, akinek fel centivel kisebb az orra mint nekik vagy mittomen. Es az elet altalaban minket, noket igazol, a kulso egyaltalan nem olyan mertekben befolyasolo tenyezo, az egyetlen ok, amiert nektek nem jut nektek tetszo baratno, az a 13 eves korotok ota folyamatosan egyre jobban rothato szemelyisegetek :D
2020. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
83%

Hát kisszívem, lehet, hogy fájni fog, amit mondok: olyan férfivel vagyok hajlandó együtt lenni, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. Nem fogom "beérni" senkivel. És ezzel a nők többsége így van. Nem vagyok nagy szépség, de inkább vagyok egyedül mint egy béna kapcsolatban valakivel, akit a hátam közepére sem kívánok. És nem vagyok már fiatal, voltam kapcsolatban, most is alakul valami, de közben évekig voltam szingli és az is megfelelt.

És ez nem azért van, mert "nagy arcom van" hanem mert van önbecsülésem. Ami óriási különbség.

Azon kívül attól, hogy valaki nem szép, még lehet intelligens, humoros, céltudatos stb. Tehát nem lehet senkit sem csak külső alapján szintezni. Hiába várnád el, hogy a duci, nem túl szép tanárnő aki három nyelven beszél és gyönyörűen zongorázik, érje csak be a biztonságiőr Jenővel vagy a gyári munkás, csúnya Pistával, miről fognak ezek ketten beszélgetni? Nem fogja beérni, hanem megvárja azt, akivel összepasszolnak. Ha megtalálja, nem volt túlzó az elvárása, ha nem, akkor az volt, de ez az ő kockázata, nem a tiéd.

2020. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
88%

"Régebben a nők tudták, hogy a dagadt elhízottak, akkor be kell érniük egyszerűbb pasikkal is,"


Miért kéne beérnie bárkinek is bárkivel? Nem kell. Nincs ilyen törvény, csak néhány hozzád hasonló eltévelyedett elmének a fejében. Arra sincs törvény, hogy mindenkinek kapcsolatban kell élnie. Mindenki arra vágyik akire, amire akar, legfeljebb nem jön össze neki. De ez ne mások problémája legyen már! A tiéd sem.

2020. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
92%

Szóval valakinek azért nagy az arca, mert vagy olyan kapcsolatban van, ahol jól érzi magát és szereti a másikat vagy inkább szingli ahelyett, hogy valami retek mellett önsorsrontana a még szingliként is értelmesebb dolgokra fordítható erőforrásait pazarolva?



Jó, hogy nem azt akarod megmondani, kibe legyünk szerelmesek.


Nem tartom magam 10/3-as nőnek, sőt, a magadfajták a nyálukon csúsznak a magamfajták után, de gondolom nem árulok el újdonságot azzal, ha azt mondom, hogy normális ember számára egy párkapcsolat csak egy opció és két ember beleegyezése szükséges. Innentől fogva pedig ha összejön, az jó, hiszen mindenki boldog, ha meg nem, mindenki eldönti, hogy valami szarban lenne inkább vagy egyedül.

2020. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Azért lássuk be gyakrabban látni egyre vacakabb kinézetű nőket jól kinéző pasasok mellett. Nem azt mondom, hogy törvényszerű, hogy minden nőnek jól kell kinéznie, de ti már olyan szinten válogattok, hogy csakis a jól kinéző pasasokat veszitek észre, még akkor is ha Ti amúgy már bocs de full igénytelen ábrázattal rendelkeztek.


De ezek szerint nálatok ez már tök alapvető, hogy nem számít ti hogy néztek ki, csak a pasas nézzen ki jól. Hát, ebben nem tudok egyet érteni. Mert tudjátok, hogy úgy is kaptok jó pasast, erről van nem? Nem kell érte már jól kinéznetek sem.

2020. jún. 23. 15:15
 9/52 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem látens homokos vagy. Egyszerűen nincs annyi jó pasi, ahány bombázó nő, jó nő, elég jó nő, átlagos nő és csúnya nő van. Amúgy talán újdonságot mondok, de a jó pasik azzal vannak, aki bejön nekik. Senki nem tart fegyvert a fejükhöz hogy egy rusnya nővel kell lenniük. Ha valamiért bejön egy jó pasinak egy dagibb vagy csúnyább nő, akkor itt arról van szó, hogy nem a külsőségek alapján választott, mint ahogy te tennéd. Mert te nemcsak rusnya vagy hanem felszínes is, ő meg nem.
2020. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
90%
8 Es ezzel most mit akarsz mondani? Megkapja mindenki a jo pasit ezek szerint. Talan vissza kene utasitaniuk oket (mert nyilvan 80%-ban a pasi kezdemenyez, nem ok eroszakoljak rajuk magukat), hogy nem, ne haragudj, nagyon aranyos srac vagy, de te nalam sokkal jobb csajt erdemelsz... :( :DDDDD Aha.
2020. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!