Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szegény srác vagyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény srác vagyok, nem iszom, nem dohányzom, szerintetek hol találok egy gazdag lányt naaagy hozománnyal? Csak a mesében?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A nők sajnos sokáig élnek, így 80 felett keress, hátha elpatkol infarktusban 1-2 menet után és rád hagy mindent.
2020. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, báttya, de inkább 90 felett, az a biztos. ;)
2020. jún. 24. 10:50
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Te tuti troll vagy, ezt nem gondolhatod komolyan. Xd De jót nevettem azért, már úgyis unalmas volt a szegény lány keres gazdag arab sejket duma. :D
2020. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%

Olyan szomorú, hogy a nagy töbség pasi, mind leírja a nőket, hogy puncival keresnek pénzt stb.rossz helyen csajoztok, a rosszlányokat na azt fizetni kell...

Ha elmész egy normálus munkahelyre ugyan azért a munkáért egy nő sokkal kevesebb pénzt kap mint egy férfi...

Csak mert pöcse van. Tehát igen úrak minden nőt segíteni kell anyagilag, mert a nagy átlag sösem fog anyit keresni, mint a pasik.

Kurvának meg kevesen kellenek,

Csak a magas vékony anoreksziás lányok.

2020. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves kata1007, vitatkoznék veled, hogy ki kell kurvának, vagy ki nem... Nos, megtörtént eset, mivel név nélkül írom, nem fog rájönni senki kiről van szó, 40 fős középiskolai osztály legcsúnyább, legpattanásosabb, legkancsalabb, legkövérebb (széle, hossza egy, de tényleg átugrani könnyebb, mint megkerülni), vastag szemüveges lánya érettségi után (!!) nem tudni milyen sugallatra kiállt a ... főút mellé és elkezdett dolgozni. Nem tudom, hogy a kamionosok-e kizárólag, vagy kik vették igénybe a szolgáltatásait, de bejött neki.

Manapság már Hollandiában él madamként... Szóval igen, személyi edző (lányokat futtat). De ott legálisan teheti.

Szóval megcsinálta a saját startupját. ;)

2020. jún. 24. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!