Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért próbálnak egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálnak egyesek lelkiismereti kérdést csinálni a társkeresésből?

Figyelt kérdés
Amikor az ismerkedés során egyre jobban kitűnt, mennyire más az értékrendünk, érdeklődésünk, stílusunk és még sok dologban különbözünk, szembetűnően nem illünk össze, szóvá tettem ezt. A fogadtatás nagyon rossz volt. Azzal érvelt, hogy ettől ő még jó ember, sok értékes belső tulajdonsága van és meg kellene jobban ismernem őt, nem pedig elítélnem. Na már most én egy szóval sem mondtam olyat, hogy rossz, vagy értéktelen lenne, vagy elítélném. Eszemben sincs, egyszerűen csak más világban élünk és azt tartom korrektnek, ha nem hitegetem a másikat. Mégis ilyen érzelmi zsarolás felé vitte el a dolgot, ami miatt még most is rosszul érzem magam. Mintha az, hogy elutasítottam egyet jelentene azzal, hogy rosszabbnak tartom magamnál. Ha pedig nem, akkor kötelező lenne összejönnöm vele.

2020. jún. 24. 16:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Te csinálsz belőle lelkiismereti kérdést,már bocs.Manipulálni akart,nem hagytad,jól tetted."még most is rosszul érzem magam" Mert?Jogod van elutasítani?(Igen.)Nem voltál bunkó,nem aláztad meg,nem hülyítetted.Akkor?Problem solved.
2020. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%

Megsértetted az általa sérthetetlennek hitt egóját, és ez neki nem tetszik, ezért átvált hisztis támadásba.

Mondhattad volna még hozzátéve, hogy plusz az ilyen viselkedésed se az, amit én hosszú távon el tudnék viselni.

2020. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
28%
Ezért nem kell próbálkozni nőknél, s akkor nem lesz lelkiismeret furdalásod. Legközelebb vedd te a fáradtságot, és menj oda ahhoz aki tetszik. Mennyivel egyszerűbb lenne így a világ.
2020. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen suttyadék idiótákkal nem lehet mást kezdeni, csak képen röhögni, és elküldeni a csába. Kérdező az egyetlen hiba, amit elkövettél annyi, hogy végig túl udvarias és kedves voltál vele. Azilyenek nem érdemlik megaz együttérzés szikráját sem. Tudod: kisujj nyújt, erre egész kar kell(ene).
2020. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Ezért van a randi utáni beszélgetés, hogy ott közöld vele.
2020. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
3%
Azért ... "más világban élünk". Engem az érdekel, hogy mikor tűnik fel majd az embereknek, hogy nem mindegyik világ jó, s talán illene kideríteni, hogy a tied az-e vagy sem? Valaki téved.
2020. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Miért tévedne valaki? Miért kellene az egyiknek jobbnak, vagy rosszabbnak lennie?
2020. jún. 24. 17:23
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
#7: nyugi, egyik sem jobb. Ez a jó-rossz felosztás tipikusan a bináris gondolkodású valláskárosultak agymenése.
2020. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
5%
Valláskárosultak? Van aki komolyan elhiszi, hogy minden de minden helyes? :D Ne haragudjatok, de ehhez kell agykárosultnak lenni. Bináris gondolkodás? A logika és az informatika alapja, amire nagyban alapszik a világ, de biztos értesz hozzá :)
2020. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
#9 Én a töltött káposztát szeretem, Kati meg pacalt. Kinek vam igaza?
2020. jún. 24. 17:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!