Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan idősebb, 33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan idősebb, 33 feletti férfi vagy nő, aki régóta egyedülálló, jó eséllyel nem is lesz párja (+kevés a barátja)ti hogy dolgozzátok fel, hogy már nem vagytok annyira fiatalok, repül az idő, egyszer meghalnak a szüleitek és egyedül maradtok?

Figyelt kérdés
Nekem ez borzalmas, naponta vagyok depressziós emiatt. Se barát, se barátnő. Már csak édesanyám él. Csak biológus vagyok, a nők szemében levegő. Van értelme így élni? 34 F.
2020. jún. 24. 23:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
26%
A nők téged is leszarnak a társkeresőkön, igaz? Sorstárs.
2020. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Le, már 2 éve nem társkeresőzök, élőben meg volt 4 visszautasításom tavaly (ami nem sok, meg sokak ezen röhögnének, mert egy nap kapnak 10-et), így kissé az önbizalmam megbotlott. Maradjunk annyiban, hogya béka feneke alá süllyedt, mert nem világszépe lányok voltak, kedves, mosolygós nők.
2020. jún. 24. 23:05
 3/32 anonim ***** válasza:
24%
Ez van, a közepes külsejű nőknek is mind tökéletes férfi kell, a többi férfit le se sz*rják. :(
2020. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
17%
Pontosabban: maximum lesz*rják.
2020. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%

Jelen! 30/F vagyok. Én is így vagyok ezzel, amihez még hozzájárul az, hogy nem tudom mit kezdjek magammal, épp ezért eddig nem is vittem semmire. Nekem is borzalmas, nem tudom mit lehetne tenni ellene.


Néha van, hogy jobban vagyok, például amikor elutazok valahova, vagy elmegyek egy prostihoz (mint ma), de ez, csak ideig-óráig tart, aztán újra jön a letargia. Az vigasztal valamelyest, hogy kb 20-22 évesnek nézek ki, és ge@i jóképű vagyok, akire minden 10/10-es bombázó rámosolyog (vagy elpirul). De hiába, ha nem tudok élni vele, meg majd szép lassan én is megöregszem.

Szerintem ez már nálunk így marad. Súlyosbítja a helyzetem, hogy én egy kis faluban lakom szüleimnél. Te hol laksz kérdező?

2020. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%
Nem akarlak elkeseríteni, de ahogy halad előre ez a csodálatos nyugati kultúra, egyre kevesebb nő akar családot. Sok nőnek 5-10 szexpartnere van, egyébként meg élik a saját saját életüket. Megtehetik? Meg? Sőt, akár feleségként is bármikor válogathatnak a jelentkezők közül.
2020. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a jó külső elmúlik, kb ilyen korban mint nekem (1.5-2 éve nem vesznek észre a nők, ami azelőtt nem volt jellemző). Nekem is volt annó több párom, de nem vagyok magabiztos, volt akivel nem volt meg a kémia, volt aki hisztis volt, volt aki azonnal gyereket akart lakás nélkül, két barátnőm meg megcsalt egy tehetősebb férfival. Szóval az 5 páromból mindtől elmaradtam. Albérletben élek, akarok majd 1-2 év múlva egy kis lakást hitelre venni. Csak nehéz lesz egyedül fizetni, átlagbérből.
2020. jún. 24. 23:21
 8/32 Kornikus00 ***** válasza:
55%
Itt vagyok. Most a tinderrel vagyok ki idegileg, sehova nem haladok
2020. jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
32%

Meglehetosen jol :)


Oregkoromban korbeutazom a vilagot.....


36F incel

2020. jún. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Jesszus, fiúk, mi bajotok van nektek? A harmincas éveitekben azon keseregtek, hogy öregszetek? A legszebb férfikorban vagytok!!! Meg mi az, hogy "csak biológus"???

Gondolom, kérdező, hogy ez a negatív önértékelés sugárzik rólad, ezért vagy egyedül.

Kicsit több lelkesedéssel, életkedvvel és önbizalommal biztos nagyobb sikered lenne a nőknél.

Mondjuk nem tudom, milyen nőkkel próbálsz ismerkedni, lehet, hogy máshol kéne keresgélned...

2020. jún. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!