Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tehetnék valamit vagy halott ügy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetnék valamit vagy halott ügy?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mit tehetnék. Nem várom el, hogy mindenki átérezze a helyzetemet, mert tudom, hogy kb lehetetlen. A helyzet úgy áll, hogy elkezdtem ismerkedni egy lánnyal. Egy társkeresőn találtam rá. Elsőre megtetszett. Külsőre is és az is amit írt magáról. Mivel egy viszonylag kis létszámú szubkultúrához tartozom így az érdeklődési köröm olyan dolgokra terjed ki ami az emberek 99%-át untatja. Nos mint kiderült ezzel a lánnyal teljesen egyezik az ízlésünk... kb mindenben. A lány 2 évvel idősebb (tudom, ez sok esetben már alapjába véve halott dolog lenne) és súlyos depresszióban szenved évek óta. A baj azzal van, hogy messengeren csak több óra után válaszol egy max 1 mondatos választ. De azt persze kedvesen, úgy mintha minden oké lenne. Eközben gyakran látom, hogy online mind facen mind a társkeresőn. Már szívesen megmondanám neki, hogy nem akarom untati, de ha viszont nem így van akkor meg bizonytalanságot sugároznék felé (és köztudott, hogy az sem a legnagyobb szexepil). Szóval tehetnék valamit azon kívül, hogy semmit sem teszek? :D Az az igazság, hogy 2-3 éve én sem vagyok a legjobb passzban lelkileg és ezen a pártalálással való foglalkozás is csak ront. Sem az időmet nem szeretném vesztegetni sem mégegyszer pofára esni. Már azon agyalok, hogy hagyom az egész társkeresés dolgot örökre. Több kárt tesz bennem mint amennyi haszna van. Fiúk/lányok válaszát egyaránt várom bármely korosztályból a témában.

2020. jún. 25. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán legyél őszinte.Szépen, nem számonkérőn,nem bunkón hanem kedvesen kérdezz rá, ő lenne e aktív részese a társalgásnak.Oké, hogy hasonló érdeklődési kör meg nehéz pártalálás, de ha úgy érzed nem partner még a beszélgetésben sem, akkor elég körülményesen és kb 1000 év alatt ismerkedtek meg annyira, hogy abból személyes találkozás legyen.Illetve abban is biztos vagyok, hogy a te önbizalmad semmit sem fog épülni egy olyan ismerkedésben, ahol óránként esetleg kapsz egy kedves mondatot.
2020. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nos igen... épp ezért is született a kérdés. Mindig benne vagyunk egy adott témában. Most random írjam oda, hogy "amúgy lennél kicsit aktívabb, ha akarsz valamit kihozni ebből?"?
2020. jún. 25. 22:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira felkeltetted az érdeklődésemet. Szívesen olvasnék tőled bővebb válaszokat, vagy mesélj magadról kicsit bővebben.Szerintem ez nem sértő, viszont jelzi hogy az 1 mondat kevés.Amúgy vannak akik írásban nem olyan jók, könnyebben beszélgetnek, esetleg kérdezd meg hátha ennyi a gond.Viszont ha ezekre se reagál, fejlődik akkor engedd el
2020. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-3 nap után meg még korai lenne elhívni valahová... megpróbálom ezzel a rávezetéssel. Köszi! :)
2020. jún. 25. 22:47
 5/10 anonim ***** válasza:
De hát mit szeretnél? Nem értem.
2020. jún. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a vissza nem írás sosem jelent jót.

Minden lány akkor csinálja, ha azért jól esik, hogy valaki ír, de nem érdekli igazán a másik. En azt mondom, ne írj többet neki, ha nem aktív a beszélgetében és keresgélj tovább, ha pár napja beszéltek csak akkor ezt nem nehéz elengedni.

2020. jún. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6: "Minden lány akkor csinálja, ha azért jól esik, hogy valaki ír, de nem érdekli igazán a másik."


Én ilyet még nem éreztem.

Ha nem érdekel, akkor halálosan idegesít, ha ír.

2020. jún. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig hivd el vhova ,ahol szemelyesen talalkoztok. Ez a cseteles megteveszto. Nem biztos,h raer olyankor!! Viszont egy talalkozon raer beszelgetni.
2020. jún. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom anime/ manga rajongó vagy. Ha így van,rengeteg Facebook csoportban tudnál ismerkedni, illetve olyan egyetemek környéken,ahol japánt lehet tanulni.
2020. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos, ez szerintem annál is kisebb szubkultúra :D goth vagyok egyébként...
2020. jún. 28. 21:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!