Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig korcsosul még a társada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig korcsosul még a társadalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lányként írom ezt, főként férfiakról, de leszögezném előre, a nőket sem kell félteni.

Beszélgettem itt már sok fiúval. Őszinte leszek, egy fiúval találkoztam személyesen, több randink lett, egy 10/10-es fiú, csak végül nem lett belőle kapcsolat.

Rajta kívül volt 3-4 emberrel jó beszélgetésem, ami nem került át más platformra.

Ezeken túl pedig elkeserítő, hogy milyen a felhozatal.

Férfinak mondják magukat, de mire fel? Egy villanykörte beszerelése, a nő előreengedése, értelmes, színvonalas kommunikáció, megbízhatóság, némi humor, kiállás, semmi. Hová tették a pcsüket? Már elnézést.


Vagy elképesztően el vannak szállva maguktól, hiszen Hilfiger a póló, Boss a parfüm, iPhone a teló, és legalább egy turbós Honda a kocsi. Nagy haveri társaság, drága elit utak külföldre, felpumpált test. Egyszerűen undorító, hogy azt hiszik, ettől döglik a légy, tulajdonképpen semmi műanyag-emberek.


Aki nem tűnik ilyen sikeresnek, az pedig szörnyen megkeseredett, visszataszító ember. A leggyakoribb ok a magasság. Ha azt mered nekik írni nőként, hogy ugyan, annyira legyél már magas, ha velem szeretnél bármit, hogy egy magassarkúban ne én legyek a magasabb, akkor ugye a lány jó édes anyját, hogy micsoda felszínes pitsa. Utána jön a súly, vagy puhos, tespedt, kövér az illető, de fullos lányt szeretne maga mellé, vagy vasággyal együtt is 12 kilogramm. Ezek után jön a pattanásos, sárgafogú, csúnya vonásokkal rendelkező réteg. Esetleg mixelve, 171 centi, 47 kilo, sárga, kusza fogak, csúnya arc.

És ezek a srácok alázzák legjobban a nőket, ők a leghangosabbak, ők vannak teljesen felháborodva.


Hol vannak azok az emberek, akik emelt fejjel viselik, ha valakinek nem ők a befutók? Hol vannak azok, akik nem vesztik el a józan eszüket, udvariasságukat, ha kapnak egy KEDVES visszautasítást? ("Ne haragudj, de egy magassarkúban magasabb lennék nálad. Nagyon szimpatikus srácnak tűnsz, de ne húznám az időd, ne haragudj").


Hol vannak azok a férfiak, akikben lehet bízni, akik értelmesek, vannak céljaik, terhelhetőek, akik emberek?


(Persze, tudom, vannak, a legtöbb már családapa, vagy csak nem itt gyakorin töltik az idejüket.)

És igen, a nőkre is igaz. Műszempilla, műmell, traveladdict a hobbim és a foglalkozásom is. Vagy a 154/80-as, zsíros hajú hölgyek, persze-persze.


De szüleink korában apám udvarolt anyámnak, előtte utána meg kétkezi melóval kereste a kenyérrevalót, aztán lett esküvő, építkeztek, gyerek, és kész. Apám nyírta a füvet, nem vágta le közben a lábát, nem hordta le anyámat minden szarnak, ő cserébe gyereket szült, mosott, főzött, dolgozott. Ez valahogy egy hatalmas álomnak tűnik, csak fogalmam sincs miért.


És tudom, tudom, biztos bűn csúnya vagyok, és mégis én mit teszek le az asztalra, hogy ekkora HATALMAS elvárásaim legyenek....

Eleget. Nem vagyok egy csődtömeg, SŐT! A külsőmre sem volt még panasz, volt már komoly kapcsolatom, vannak barátaim, életem. Rendben vagyok.


A kérdésem pusztán az, hogy mi okozza ezt a hatalmas elférfiatlanodást, miért ilyen görény rengeteg semmit sem érő pasi?


Tisztelet a kivételnek, ők ne vegyék magukra!!


2020. jún. 26. 10:04
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem túlságosan a negatív dolgokra koncentrálsz, ebben az írásban marha sok a gyűlölet és frusztráltság.

Azt írod, hogy rendben vagy, mégis kiírsz egy ilyen kérdésnek álcázott hőbörgést.

Nyugodj le, aludj egyet.

2020. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%

Most mondhatnám neked azt, hogy társadalmi erkölcsök, a szülők felelőssége, a média felelőssége, az oktatás felelőssége, stb. Mind a két nem borzalmasan rossz irányba halad, legyen az becsület, tisztelet, egészség, értékrend, ápoltság, stb Most ez a társadalmi tendencia sajnos.

De ne add fel, mert én normális férfiként tudok találni magamnak normális nőt, te is normális nőként fogsz magad mellé találni normális férfit, csak egyre nehezebb, ez tény.

2020. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az a bajod, hogy nem kellesz egy neked tetsző férfinak sem.
2020. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
45%

"Vagy elképesztően el vannak szállva maguktól, hiszen Hilfiger a póló, Boss a parfüm, iPhone a teló, és legalább egy turbós Honda a kocsi. Nagy haveri társaság, drága elit utak külföldre, felpumpált test. Egyszerűen undorító, hogy azt hiszik, ettől döglik a légy, tulajdonképpen semmi műanyag-emberek."


Nem tudom, mi bajod van azzal, ha valakinek jómódú élete van, és vannak jó cuccai, és tud költeni sportolásra is. Vajon a nők nem ilyen életre vágynak? De, igen. Sőt, azok talán még jobban vágynak a luxusra. Ezek a pasik sikeresek a csajozásban, tehát a nők többségének is tetszenek.


A másik meg az, hogy az etikett szerint nyilvános helyen a nőt nem engedjük előre - a nő védelmében, nem a férfi felsőbbrendűsége miatt.

2020. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Nem, nem az a problémám, hogy kutyának sem kellek. Szerencsére ez nem igaz, mint írtam, volt komoly kapcsolatom, találtam magamnak párt, amikor úgy éreztem.

Ezt az érzést az itteni tagok váltották ki belőlem. Felháborítónak találom, hogy feljárnak ide sírni, miközben külső és belső terén is roncsok. És az ő szájuk a legmocskosabb, legnagyobb, csak mert esetleg finoman gyenge pontra tapint az ember.


Nőt tudtommal kocsmában nem szokás előreengedni. Az szerintem alap, ha pl sétáltok az utcán, és valami akadály van, ami miatt nem fértek el, akkor őt engeded előre, nem pedig kullog a nyomodban.


A luxus pedig teljesen más kérdés, mint az, hogy attól hiszi magát az illető VALAKINEK, hogy ezeket megteheti. Hiába bugyolálja magát valaki rengeteg pénzbe, luxusba, hiába fekszik le ezáltal 100, hozzá hasonlóan üresfejű emberrel, ettől még nem lesz értékes.


Hatalmas különbség van luxus-urfik és jó keresetű értékes emberek között. Egy Pumped Gabónak ( [link] ) is van elég pénze fehérjére, kondibérletre meg menő cuccokra, ugrál is rajta elég nő, na de nézzük meg a nőt is és magát A FÉRFIT is.

2020. jún. 26. 10:28
 6/46 anonim ***** válasza:
46%

"Ne haragudj, de egy magassarkúban magasabb lennék nálad."


Szerintem egy normális nőt pár centi különbség nem zavar, ha szerelmes egy pasiba. Több olyan pár is van, ahol a nő magasabb, mint a férfi. Ha nem egy törpenövésű emberről van szó, a magasság nem lehet akadály. Nekem is volt olyan nőm, aki magasabb volt nálam.


Érdemes lenne tehát az igazat mondanod a pasiknak, minthogy arra irányítod a figyelmét, hogy CSAK AZÉRT nem kell, mert alacsony hozzád.

2020. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Egy pár soros beszélgetésnél, ahol látom, hogy egy vékony, férfiatlan alakú ember, ráadásul közel akkora, mint én, nem is nagyon bonyolódom bele a dologba, látom, hogy kicsi rá az esély, hogy ebből a részemről legyen bármi. Akkor hitegessem és írogassak vele hetekig?

Van elég ember, akivel ismerkedhetünk. Egy izmos srác sem fog jópofizni egy kövér, neki nem tetsző lánnyal.

2020. jún. 26. 10:34
 8/46 anonim ***** válasza:
58%

#5


Figyelj, én nem igazán tudom, ki az a Pumped Gabó, de amennyit hallottam róla, egy átlagos fiatalembernek tűnik. Sokaknak van csajozós korszaka, ha ő megteheti, hogy keféli a csajokat, meg hogy luxusban él, miért ne tegye?


Lehet, hogy Gabó 40 éves korára egy jó családapa lesz.


Tehát nem igazán értelek. A luxus meg - tetszik, vagy nem - ettől még igaz - felviszi az ember értékét. Igen, sokan attól lesznek valakik, hogy van pénzük. A pénz sokmindenhez kulcs. Én pl. azért nem tudom folytatni a tanulmányaimat, mert jelenleg nincs pénzem.


Ez van.

2020. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
60%

Rinya, rinya, rinya.



"De szüleink korában..."

Brühühü, el vagy tévedve. Akkor is voltak menők és lúzerek, és nálunk nagyapám is segített otthon nagyanyámnak a háztartásban.


További jó rinyálást :D

2020. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
69%
Kiemelted a magasságot. Szerinted azt úgy döntik el, hogy mekkorára nőnek meg? Ha lehetne választani, akkor egy férfi se lenne alacsony, mert a magas férfiak a vonzóak egy nőnek. Már ne haragudj, de akinek a másik magasságával van baja, az igenis felszínes. Mit csináljon aki nem született magasnak? Legyen remete, hogy ne is lássák vagy csak ne akarjon kapcsolatot?
2020. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!