Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig korcsosul még a társada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig korcsosul még a társadalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lányként írom ezt, főként férfiakról, de leszögezném előre, a nőket sem kell félteni.

Beszélgettem itt már sok fiúval. Őszinte leszek, egy fiúval találkoztam személyesen, több randink lett, egy 10/10-es fiú, csak végül nem lett belőle kapcsolat.

Rajta kívül volt 3-4 emberrel jó beszélgetésem, ami nem került át más platformra.

Ezeken túl pedig elkeserítő, hogy milyen a felhozatal.

Férfinak mondják magukat, de mire fel? Egy villanykörte beszerelése, a nő előreengedése, értelmes, színvonalas kommunikáció, megbízhatóság, némi humor, kiállás, semmi. Hová tették a pcsüket? Már elnézést.


Vagy elképesztően el vannak szállva maguktól, hiszen Hilfiger a póló, Boss a parfüm, iPhone a teló, és legalább egy turbós Honda a kocsi. Nagy haveri társaság, drága elit utak külföldre, felpumpált test. Egyszerűen undorító, hogy azt hiszik, ettől döglik a légy, tulajdonképpen semmi műanyag-emberek.


Aki nem tűnik ilyen sikeresnek, az pedig szörnyen megkeseredett, visszataszító ember. A leggyakoribb ok a magasság. Ha azt mered nekik írni nőként, hogy ugyan, annyira legyél már magas, ha velem szeretnél bármit, hogy egy magassarkúban ne én legyek a magasabb, akkor ugye a lány jó édes anyját, hogy micsoda felszínes pitsa. Utána jön a súly, vagy puhos, tespedt, kövér az illető, de fullos lányt szeretne maga mellé, vagy vasággyal együtt is 12 kilogramm. Ezek után jön a pattanásos, sárgafogú, csúnya vonásokkal rendelkező réteg. Esetleg mixelve, 171 centi, 47 kilo, sárga, kusza fogak, csúnya arc.

És ezek a srácok alázzák legjobban a nőket, ők a leghangosabbak, ők vannak teljesen felháborodva.


Hol vannak azok az emberek, akik emelt fejjel viselik, ha valakinek nem ők a befutók? Hol vannak azok, akik nem vesztik el a józan eszüket, udvariasságukat, ha kapnak egy KEDVES visszautasítást? ("Ne haragudj, de egy magassarkúban magasabb lennék nálad. Nagyon szimpatikus srácnak tűnsz, de ne húznám az időd, ne haragudj").


Hol vannak azok a férfiak, akikben lehet bízni, akik értelmesek, vannak céljaik, terhelhetőek, akik emberek?


(Persze, tudom, vannak, a legtöbb már családapa, vagy csak nem itt gyakorin töltik az idejüket.)

És igen, a nőkre is igaz. Műszempilla, műmell, traveladdict a hobbim és a foglalkozásom is. Vagy a 154/80-as, zsíros hajú hölgyek, persze-persze.


De szüleink korában apám udvarolt anyámnak, előtte utána meg kétkezi melóval kereste a kenyérrevalót, aztán lett esküvő, építkeztek, gyerek, és kész. Apám nyírta a füvet, nem vágta le közben a lábát, nem hordta le anyámat minden szarnak, ő cserébe gyereket szült, mosott, főzött, dolgozott. Ez valahogy egy hatalmas álomnak tűnik, csak fogalmam sincs miért.


És tudom, tudom, biztos bűn csúnya vagyok, és mégis én mit teszek le az asztalra, hogy ekkora HATALMAS elvárásaim legyenek....

Eleget. Nem vagyok egy csődtömeg, SŐT! A külsőmre sem volt még panasz, volt már komoly kapcsolatom, vannak barátaim, életem. Rendben vagyok.


A kérdésem pusztán az, hogy mi okozza ezt a hatalmas elférfiatlanodást, miért ilyen görény rengeteg semmit sem érő pasi?


Tisztelet a kivételnek, ők ne vegyék magukra!!


2020. jún. 26. 10:04
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
63%

#7


Jah, vágom már. Hát nézd, ha neked ennyire gond a magasság, meg a külső, hogy kizáró tényező, ahogy gondolod.


De szerintem ne legyél büszke magadra. Én ugyanis veled ellentétben nem a neten ismerkedem. Ha te oda szorultál, veled is valami gáz van, mint azokkal a pasikkal, akikkel gondod van.

2020. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
38%

"a nő előreengedése"


Mint férfi sose engedem előre a nőt. Itt feminizmus van öcsém miért diszkrimináljam (akár pozitívan is) a neme alapján? Senkit nem fogok megkülönböztetni se pozitívan se negatívan a neme alapján.

2020. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

Nem értjük egymást, úgy látom.

A legtöbb ilyen luxus srác, mint pl Gabó is, egyszerűen anyu-apu pénzén, bizniszelgetve lett "luxus" az esetek nagy részében. Üresfejű, buta, primitív, értéktelen emberek. Ha elém raknának egy milliomos, félisten testű ilyen csajozógépet, akinek a kommunikációja a sziadugunk-nál megáll, és egy olyan embert, aki akár kemény kétkezi munkával, férfias alakkal, egy olyan fizetéssel, amit ha az enyém mellé teszünk, fel tudunk nevelni egy gyereket, férfiasan elém áll, és egy kedves bók után érdeklődik felém, akkor az érdeklődő urat választanám. És azért havi 500 ezer forintból (250-250) bőven meg lehet élni kettecskén.


Ha egy Christian Gray (szürke 50 árnyalata) szerű milliomos, okos, sármos, ISTENről beszélünk, akkor persze pluszt jelent a pénz, de ha egy üresfejű bszógép és egy tanult, értelmes ember között kell dönteni, akkor hiába van sok pénze a butának, nekem személy szerint nem kellene.

2020. jún. 26. 10:44
 14/46 anonim ***** válasza:
74%
"Ha egy Christian Gray (szürke 50 árnyalata) szerű milliomos, okos, sármos, ISTENről beszélünk" Isten? Azta. De jó neki. Saját vallása is van?
2020. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező a 10-es kommentemben a kérdéseimre nem válaszoltál.
2020. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Erről beszéltem!

Olyan kommentek jönnek. A nő az álszent, a kukába való, csak mert a magasság.

Ti férfiak, sosem éreztétek, hogy húú, ez a lány bizony szélesebb kétszer mint én, nem tetszik? Vagy atyavilág, annak a csajnak a hasánál lógnak már 25 évesen a tőgyei? Vagy egy teljesen deszka csaj láttán sem mondtátok azt, hogy jaj, ezen semmi fognivaló, nem tetszik?


Nektek mindegy, hogy hogy néz ki, csak lyuk legyen? Mert akkor ez színtiszta igénytelenség a részetekről. Ha pedig igenis, volt már a fejetekben ilyesmi, akkor engem se kövezzetek meg. Nem egy 190-es pasira mondtam azt, hogy kis pöttöm.

2020. jún. 26. 10:48
 17/46 anonim ***** válasza:
69%

"Lányként írom ezt, főként férfiakról, de leszögezném előre, a nőket sem kell félteni."

Te legalább ennyit hozzáírsz a dologhoz, de nézd meg a többi nőt: Kérdésekre úgy válaszolgatnak, hogy a konkrét kérdésre képtelenek bármit írni, nem érvelnek, csak odavágják, hogy az illető lúzer, incel és hasonlók. Szóval jó a meglátásod, a női oldal is pont ilyen.


"Beszélgettem itt már sok fiúval. Őszinte leszek, egy fiúval találkoztam személyesen, több randink lett, egy 10/10-es fiú, csak végül nem lett belőle kapcsolat."

Szóval, beszélgettél több férfival, de csak a 10/10-essel randiztál volna. Ezzel, mondjuk a legtöbb itteni férfit igazolod, akik panaszkodnak. És még 3-4-el beszéltél.


"Férfinak mondják magukat, de mire fel? Egy villanykörte beszerelése, a nő előreengedése, értelmes, színvonalas kommunikáció, megbízhatóság, némi humor, kiállás, semmi. Hová tették a pcsüket? Már elnézést."

Ezek egy részét nem értem. Naponta sír itt egy csomó nő, hogy egyenjogúságot akarnak és ők mennyivel ügyesebbek, mint a férfiak. Közben a villanykörtét csak a férfi csavarhatja be? (Bár, gondolom ez valami képletes dolog akart lenni, mert mindenki képes rá.)

Az értelmes, színvonalas kommunikációra miért gondolod, hogy itt igény van?


"Vagy elképesztően el vannak szállva maguktól, hiszen Hilfiger a póló, Boss a parfüm, iPhone a teló, és legalább egy turbós Honda a kocsi. Nagy haveri társaság, drága elit utak külföldre, felpumpált test. Egyszerűen undorító, hogy azt hiszik, ettől döglik a légy, tulajdonképpen semmi műanyag-emberek."

Miből gondolod, hogy csak azt HISZIK, hogy ettől döglik a légy? Ha beszélgettél velük, akkor leeshetett volna, hogy ettől tényleg döglik a legyek egy része. Oké, hogy neked nem jön be, de nevetséges azt mondanod, hogy egy nő sem gerjed erre, mert de.


"Aki nem tűnik ilyen sikeresnek, az pedig szörnyen megkeseredett, visszataszító ember. A leggyakoribb ok a magasság. Ha azt mered nekik írni nőként, hogy ugyan, annyira legyél már magas, ha velem szeretnél bármit, hogy egy magassarkúban ne én legyek a magasabb, akkor ugye a lány jó édes anyját, hogy micsoda felszínes pitsa. Utána jön a súly, vagy puhos, tespedt, kövér az illető, de fullos lányt szeretne maga mellé, vagy vasággyal együtt is 12 kilogramm."

Nem, a nem ilyen sikeres srácok többsége nem túlzottan megkeseredett. Az, hogy itt van egy csomó ilyen ember, azért van, mert arc nélkül ide tudnak gyűlni.

És igen, a magasságmánia felszínesség. Külső dolog? Igen. Az alapján is választasz párt? Igen. Akkor felszínesség. És ne aggódj, a nők is ugyanúgy kiakadnak, ha kidolgozott testű pasiként közlöd, hogy ekkora vagy akkora mell és segg kell neked. Csak hát, a kettős mércét itt belehet vágni nőként.

A legtöbb dagi srác az oldalon örülne, ha egy akármilyen nő hozzájuk nyúlna.



Eddig bírtam olvasni, aztán meguntam. Miért gondolod, hogy az általad lenézett férfi felhozatalhoz, akárcsak egy hajszálnyival jobb női felhozatal társul?

2020. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

Nos, akkor válaszolok gyorsan a kérdésekre is!


Tulajdonképpen én teljesen el tudom fogadni, ha egy 195 centis pasinak alacsony vagyok, kitörne a nyaka. Volt már ilyen visszautasításom.

Volt olyan is, miszerint kevésbé sportos az életmódom, nem 1% a testzsírom, neki viszont a sport az élete.

Kerestek már bennem erősen sminkelt lányt is, dús szemöldökűt is és szőkét is.

El kellett fogadnom, hogy ezeknek a fiúknak nem én kellettem, emelt fővel továbbáltam, majd jött olyan, akinek pedig én kellettem. Nem kezdtem el anyázni. Az én véleményem nem a női társadalomé, csak az enyém. Rajtam kívül van még elég lány.

Az alacsony srác ha magas srácot kereső lányba fut bele, akkor álljon tovább, mint egy értelmes ember, ne szitkozódjon.

2020. jún. 26. 10:51
 19/46 anonim ***** válasza:
63%
De ráérsz. Nemhogy elmennél írónak, ott kiélhetnéd a frusztációidat.
2020. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
79%

"Tulajdonképpen én teljesen el tudom fogadni, ha egy 195 centis pasinak alacsony vagyok, kitörne a nyaka. Volt már ilyen visszautasításom."

Itt minden nő valami hasonlót mond. Ismerek magas srácokat, háááát, ők valahogy máshogy mesélik el a történeteket. És ismerek olyan lányokat, akiket magasabb srácok kikosaraztak. Többségük olyan sértődést és hisztit levágott, hogy egy ovis elszégyellné magát.

Tipikus esete ez annak, hogy itt mindenki valami tökéletes ideálnak adja elő magát, csak az életben nem ezt látni.


"El kellett fogadnom, hogy ezeknek a fiúknak nem én kellettem, emelt fővel továbbáltam, majd jött olyan, akinek pedig én kellettem. Nem kezdtem el anyázni. Az én véleményem nem a női társadalomé, csak az enyém. Rajtam kívül van még elég lány."

Erre ugyanaz áll, amit pár sorral feljebb írtam. Jó látni itt a tökéletességet, csak ne bújnátok el annyira a valóságban.


"Az alacsony srác ha magas srácot kereső lányba fut bele, akkor álljon tovább, mint egy értelmes ember, ne szitkozódjon."

Ez a saját kérdésedre nem igaz?

2020. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!