Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az ellen, hogy így elszúrták a kedvemet?

Figyelt kérdés

Ma mondta egy kolléganőm, hogy beajánlott engem mint pasit egy csinos lánynak egy fagyizóból. Biztos vagyok benne, hogy jó szándék vezérelte. Mert már 5 éve szingli vagyok. De ezzel úgy elszúrta az eddigi jó kedvemet, hogy eszembe juttatta milyen szerencsétlen vagyok.

Csomószor volt ilyen, hogy haverok csinálták ezt velem diszkóba hogy addig mondták hogy menjek csajozni még haza nem mentem inkább. Rám ilyenkor nagyon durva szorongás jön rám elkezdek izzadni meg remegni, de még oda sem kell mennem már a gondolata ennek az egésznek.


Az a baj, hogy abszolút nincs önbizalmam szerintem reálisan látom a helyzetemet, hogy senki nem járna egy ilyen emberrel mint én. Alapból egy ideje már elfogadom, hogy nekem ezt adta az élet, és örökké egyedül leszek, vagy beérem egy elvált többgyerekes negyvenessel, vagy egy nagyon csúnya nővel. Akkor inkább már egyedül :)

6,5 dioptriás szódásüveg szemüvegem van, 70 kiló vagyok 173 cm-hez, inkább gyereknek tartanak az emberek a méreteim miatt mint férfinek. Gyenge is vagyok egy betegség felszívódási betegség miatt, és hamarabb fáradok ki mint a kortársaim. Nincs egy forint spórolt pénzem sem, annak ellenére hogy sokat keresek mindig elszórom szerencsejátékra, de ez nem izgat mint mondtam mert alapból úgy helyezkedtem be hogy anyukámmal fogom élni az életemet. Jól elvagyok kertészkedek, PC játékokkal játszok. Sportolok is egy amatőr fociscsapatban (de a sportban is volt hogy ahol még ifistaként játszottam kiközösítettek).


Tehát úgy örülnék ha felfogná mindenki, hogy aki gyerekként nem volt népszerű a csajok körében az felnőttként sem lesz. Hiába változnak bizonyos dolgok (pl. én nagyon jól öltözködök) a sok negatív dolog miatt úgy sem fog az embernek sikerülni.


28 F


2020. jún. 26. 16:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire negatív ne legyél. Ha már tálcán nyújtják, akkor fogadd el, nem kellene, hogy a frusztrációidba kapaszkodj. Találkozol valakivel, ha nem jön össze, akkor nem mindegy, úgyis ismeretlen.
2020. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy sportolok. Ennek ellenére olyan betegségem van, hogy azt mondta az orvos hogy csoda hogy focizni tudok... De ez a gond hamarosan rendeződni fog. Meg ezeket nem értem, olyan buta emberek akik szerint a foci nem sport, de súlyzót emelgetni meg bohóckodni az sport.

Egészségesen kajálok, de ha ételintoleranciám van akkor hiába eszek. Heteket töltöttem egészséges táplálkozás olvasásával. Na meg ha 5-6 kilómétereket futok le akkor nem fogok hízni és nem is akarok. Inkább magasabb szeretnék lenni, de az meg nem tudok.


Kontaktlencsét hordok, viszont csak focihoz veszek fel, mert ha sokat fent van begyullad a szemem.


Nekem nem kell 160 körüli csaj, ez is megalkuvás a helyzettel, nekem 170-175 körüli csaj kell. Én ilyen vagyok az életben. Autóban is vagy lesz egy jó autóm vagy nem veszek ilyen fosokat amikkel a fiatalok menőznek. Legyen egy nőm azért csak hogy szexeljek miközben egy sokkal jobbról álmodozok. Na itt csapnék be mindenkit őt is meg magamat is.

2020. jún. 26. 17:02
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Így feladni ezt 28 évesen, atyaég!

Én se voltam tiniként túl népszerű, és ez a későbbiekben adott egyfajta löketet, ahhoz, hogy összeszedjem magam és láss csodát, volt is jópár barátnőm, mielőtt megtaláltam jelenlegi páromat.

Beajánlottak... Akkor meg használd ki inkább mint, hogy itt nyavalyogsz! Hívd el meló után sétálni, igyatok meg valamit, beszélgessetek. Ez komolyan ennyire nehéz?

2020. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
De nem is látott még engem, hát tiszta ronda vagyok :D
2020. jún. 26. 17:05
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Látom elvárások azok vannak, de továbbra sem teszel meg mindent. Nekem is ételintoleranciám van és rendben a súlyom. Cölis vagyok amúgy. :)

Sajna ha mindenképpen 170-175-ös csajra hajtasz ott én kevesebb sikert látok. Én is ekkora vagyok és női oldalról mondom, hogy szeretünk magassarkút felvenni és ilyenkor is alacsonyabbak maradni, mint a párunk. Nekem 182 cm magas barátom van emiatt. Egyébként ő sem egy kisportolt ember, sőt, ő azt nem szereti magában, hogy vékony és nem tud hízni. Én persze ezzel együtt is imádom, mert van kisugárzása. Igazából az a legfontosabb, hogy áraszd azt, hogy valaki akarjon téged és értékes vagy.

2020. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Én értéktelen vagyok, fel is vállalom :D

De nekem nem jönnek be a törpe nők, akkor így jártam ez van. Ebből nem engedek.

2020. jún. 26. 17:10
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát, ha értéktelen vagy, akkor ne csodálkozz, hogy nem akar senki. Ez egy végtelen körforgás. Érezd, hogy valamiben jó vagy és mutasd meg másoknak! :) Azt mondtad, szeretsz kertészkedni, ez már amúgy is lehetne szimpatikus. Használd fel, amid van és ne azon keseregj, ami nincs.
2020. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Tehát úgy örülnék ha felfogná mindenki, hogy aki gyerekként nem volt népszerű a csajok körében az felnőttként sem lesz."


Amit írsz, az szerencsére nem tény, amit valaki fel tud fogni, más meg nem. Ha valaki nyitott szemmel jár, akkor látja, hogy egyáltalán nem törvényszerű, amit írsz.


A saját környezetemben is láttam rá bőven példát, hogy valaki gyerekként, sőt még kamasz srácként sem volt népszerű a lányok körében, viszont akart és képes is volt annyit változni, változtatni előnyére, ez ez idővel nagyon megváltozott.


(Olyan is van köztük, akit 15-17 évesen még cikiztek a túlsúlya miatt az osztálytársai, meg elég befelé forduló, gátlásosabb típus volt, most meg 24 évesen - nem tudom, hány év úszás és vízilabda után - olyan férfias teste lett, meg mellé önbizalma, hogy teljesen máshogy viszonyulnak hozzá a nők.)

2020. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

12#


Ti nem értitek meg, hogy az izomzat fejlesztéséhez súlyokat kell mozgatni, amik leterhelik a szervezetedet. Ezt értik az emberek a "sportolj hogy jobban nézz ki" alatt. Futással meg focival csak zsírt meg izmot égetsz és gilisztás maradsz.

2020. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De én nem is akarok izomzatot építeni, egy szóval sem írtam ezt, mert többet tudok az emberi szervezetről mint te. Hidd el ha háború lenne egy súlyzós sokkal hamarabb kiesne mint egy focista mert nincs semmi állóképessége. Nekem mondta is az orvosom, hogy a "jó" koleszterin szintem extrém magas, ami csak focistáknál és futóknál van így. Egyébként is aki tömeget növel az is túlsúly, mert felesleges az ember nem erre van tervezve, tudom hogy rohadt jól néz ki meg minden. De én nem akarok ennek a részese lenni. Mert én bajnokságot akarok nyerni a csapattal, és a 170 cm hez 90 kilósan nem tudnék 10 kilómétereket futni... Hiába magyarázom ha nem értesz ehhez a sporthoz. Én egy időben kondiztam és olvastam is rohadt sokat róla, nekem nem jött be a sport sem. Meg ez a sok mesterséges sz*r sem egészséges. A túlzott fehérjebevitel sem egészséges. Te úgy is azt fogod mondani, hogy az, de én tudom hogy a vékony ember sokkal szívósabb, hiába nem jön be a nőknek. A BMI-m tökéletes és a testzsír százalékom is. A magasságom tudom hogy nagyon gáz, de az ellen nem tudok mit tenni csak elfogadni...
2020. jún. 26. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!