Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz, hogy egy csúnya lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy egy csúnya lány talál párt, ha kedves, barátságos, vidám és nyitott?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 17:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
Párt találhat de ha nem vonzódik valaki valakihez testre oda a kedvesség az nem elég. Az egy létező dolog, hogy ha valaki alapból bejön jó ha kedves de ha ronda szerintem akkor ha kedves se lesz sokkal vonzóbb csak kicsit.
2020. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem van egy nem tul dekorativ, (lathato) szuletesi rendellenesseggel szuletett noismerosom, akinek jo pasijai vannak/voltak. Az o bevallasa szerint az a titok nyitja, hogy bevallalos a szexben es mindenre nyitott.
2020. jún. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem fiúhaverom mesélte hogy volt szerelmes olyan leányzóba akit csúnyácskának tartott. Amúgy meg több nem túl szép lányt is ismerek, akik kapcsolatban vannak/voltak, az egyik barátja kifejezetten jó pali (helyes, magas, sportos a csaja vagy excsaja meg dagi, nem annyira szép arcra sem). Persze ha valaki extrém igénytelen vagy nagyon durva deformitása van, akkor tényleg nehéz.
2021. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

üdv!


én most egy olyan lánnyal randizok, aki vékony, se melle, se feneke, bőrbetegséggel küzd, és karikás szemei vannak. Valamiért azért eddig csak elérte, hogy keressem, már lassan három hónapja, sőt én hajtok utána...

Nem nem a szex a titka, hanem a személyisége.

2021. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!